PDA

View Full Version : Били ли сте влюбени в няколко едновременно?



gir
03-31-2010, 20:24
Били ли сте влюбени в няколко едновременно? Примерно в 2 или 3 момичета/момчета?

Как беше?
Чувствахте ли се добре или се чувствахте виновни? Или и двете?
После какво стана?
...

SemperFidelis
03-31-2010, 20:42
Кви са тия откачени теми където ги мислиш бе човек?! :-o
Тоя форум да не е турски сериал.... :?

ShtrudeL
03-31-2010, 20:48
Няма такова нещо. Или поне не е сериозно. Все едно чувствата да са ти 6 (като в даскало ^^) и да ги разделиш на 2 за двама.

Glamour92
03-31-2010, 20:53
wtf??? :-o

TheGirlNextDoor
03-31-2010, 20:54
да са ти симпатични няколко-ок
ама да си влюбен/а.... :?

nymphadora
03-31-2010, 21:19
Как става тая работа?

meriLinka
03-31-2010, 21:20
Хахх .. не !!! :-o

pussucetka
03-31-2010, 21:21
Не ми се е случвало да съм влюбена в двама, по-скоро да са ми симпатичнии .. :)

DarknessAngel
03-31-2010, 21:35
Привлечена-да.
Влюбена в двама или повече - е та такова животно никъде няма. :lol:

Wrathchild
03-31-2010, 21:39
Влюбена чак - не.
Но много силно привлечена и да не мога да реша с кого искам да съм - да.

elsy
03-31-2010, 21:42
Не :lol:

Jessie
03-31-2010, 22:07
:-o Нема го това говедо "Влюбен/а в много". По-скоро е "Влюбен/а в един, а привлечен от още няколко." :-o :-o И все пак темичката е тъпа..

gir
03-31-2010, 22:10
Кви са тия откачени теми където ги мислиш бе човек?! :-o
Тоя форум да не е турски сериал.... :?

Ами ти си си сложил някакъв аватар на старотурски/арабски/ и ме вдъхнови опосредствено да напиша тая тема...
Иначе не е само в турските сериали. Бедни са ти асоциациите. Моите не, че са много богати, ама поне правя асоциация с две неща:


-полигамията като природна заложеност у много бозайници (вкл. и човека)

-полиаморизма (многолюбието) - повечето хора са спосбни да харесват,обичат, да се влюбват в повече от един човека...


Така че - питам , за да знам как е сред българските граждани и гражданчета в тоя форум.

:)

gir
03-31-2010, 22:13
wtf??? :-o

Nothing special. I'm just thinking about the essence of Love...

gir
03-31-2010, 22:18
:-o Нема го това говедо "Влюбен/а в много". По-скоро е "Влюбен/а в един, а привлечен от още няколко." :-o :-o И все пак темичката е тъпа..


Aми сигурно. То това философията, психологията, социологията, антропологията и други науки, които се занимават с феномена на полиаморията (полиаморизма) са "все пак тъпи"...
Линк на славянски език за малко повече осведомяване:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D 0%B8%D1%8F

Ето и на английски :

http://en.wikipedia.org/wiki/Polyamory

А ето и на турски за част от малцинствата на Република България:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Poliamori

Jessie
03-31-2010, 22:28
Слабо ме интересува мнението ти, камо ли пък философските ти дрънканици ... Пускаш темите само и само да се намираш на работа.. :? Смешен си..

gir
03-31-2010, 22:36
Слабо ме интересува мнението ти, камо ли пък философските ти дрънканици ... Пускаш темите само и само да се намираш на работа.. :? Смешен си..

Не се учудвам, че мнението ми би заинтересувало човек като теб слабо. Но, щом има поне някакъв интерес, пък било то и слаб, радвам се.
От философия се интересува човек на различна възраст. Някои съзряват още на младини, други така си и умират - незаинтересовани. Но не е голям проблем, де. Повечето хора така си изкарват и цял живот.
Мотивацията ми за пускането на теми не ти е позната, а и опитът за налучкване се е оказал неуспешен.
Смешното е субективна категория - на мен си ми смешна ти, на теб пък съм ти смешен аз. Важното е да е весело, а и да е информативно, за да има повече посетители във форума.
Няма значение. Но има значение това да сме по-толерантни и възпитани, а не веднага като не ни хареса дадена тема поради личната ни ограниченост да я обявяваме за "тъпа".
Реперната ти точка за тъпотия къде е и каква е, бедна душице?
Вместо да си създаваш врагове с агресия и припряност, печели приятели с толеантност и търпение!

Jessie
03-31-2010, 22:42
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не си нормален май ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gir
03-31-2010, 22:47
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не си нормален май ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ако съдим по неадекватните постове и истеричната експресивност (в емотикони), смятам изречението да го съотнесем към Джеси. По-добре ще е от гледна точна на истината, не мислиш ли?

Jessie
03-31-2010, 22:57
:razz: :razz: :razz: :razz: Колко си зле само ... :razz: :razz: :razz: Мислиш, че правиш впечатление на някого с "умните" си изказвания ли ? :lol: :lol: :lol: :lol: Ще пиша колкото си искам емотикони пък...

mArMaLaDkA
03-31-2010, 23:02
^ а така, тропни с краче!

он: не съм била влюбена в няколко души едновременно. не мисля и че ще мога да съм. винаги съм си мислела, че любовта е само между двама души.

gir
03-31-2010, 23:03
:razz: :razz: :razz: :razz: Колко си зле само ... :razz: :razz: :razz: Мислиш, че правиш впечатление на някого с "умните" си изказвания ли ? :lol: :lol: :lol: :lol: Ще пиша колкото си искам емотикони пък...


Предполагам, че си прочела вече какво съм писал в другата тема (в "Секс"=раздела), където също си позволяваш да си агресивна и да обиждаш хората. Ако и тука продължаваш, ще трябва някакси да го решим тоя проблем - първо - уведомяване на модераторите, после на админите...и така в поетапния ред.
Ако искаш да си пишем тука приятелски и да не се обиждаме за няма нищо, давай по същество, ако ли не...твоя работа.

Korrnyy
03-31-2010, 23:37
Не... като обичам някой, го обичам на 100%... Не мога да обичам две или повече момчета едновременно.

Tempest
04-01-2010, 01:41
влюбен в няколко момичета.. не! Но да обичам няколко.. ммммда, може да се каже, щото аз си обичам приятелите/ките

LadyDi
04-01-2010, 06:02
Обичала съм двама едновременно, макар да не съм била влюбена в двамата. Чувството е кофти.

ivcheto0o
04-01-2010, 06:54
Привлечена-да.
Влюбена в двама или повече - е та такова животно никъде няма. :lol:

Hilary_
04-01-2010, 07:16
Ако обичам ще е САМО ЕДИН!! ..

Wrathchild
04-01-2010, 08:37
Джеси, проблемът е съвсем реален в днешно време.
Доколко може да е истинска една любов, насочена към двама, не се наемам да казвам, но е факт, че не са един или двама човека, които да изпитват силни чувства към повече от един човек. И заравяне на главата в пясъка, определено няма да помогне.
Самото чувство е доста объркващо и болезнено и е най-добре наистина да се обърне внимание как да бъде преодоляно.

crazymm
04-01-2010, 09:24
Да, била съм влюбена в двама. И не беше само увлечение.
Първоначално обичах един човек, но се появи друг, който ме обърка с чувствата, които призна...
Ужасно е да се разделяш между двама! Разкъсва мислите ти, чувствата ти, вече няма спокойствие. Когато съм с един от двамата се чувствам пълноценна, истинска... Когато бъда оставена сама, започвам да мисля за другия.
Мразя се за това, което им причинявам. Особено, че нараних единия, а другия нищо не разбра...

gir
04-01-2010, 10:37
Джеси, проблемът е съвсем реален в днешно време.
Доколко може да е истинска една любов, насочена към двама, не се наемам да казвам, но е факт, че не са един или двама човека, които да изпитват силни чувства към повече от един човек. И заравяне на главата в пясъка, определено няма да помогне.
Самото чувство е доста объркващо и болезнено и е най-добре наистина да се обърне внимание как да бъде преодоляно.

Добре казано.
А колкото до преодоляването, без да им правя реклама, онези (полиамористите) са го преодолели по начина да го приемат за естествено и даже за нормално...

gLypChenCee
04-01-2010, 10:40
Да била съм ..

Чуствах се мега объркана.

От това излезе единствено :

"От двата стола на земята." :)

CherryS
04-01-2010, 10:40
Как става тая работа?

fenastz
04-01-2010, 10:46
Да, в три.

Eliii
04-01-2010, 11:14
Не, на мен един си ми е предостатъчен... :?

Все пак предполагам, че е възможно да си влюбен/-а в двама едновременно, но в трима (и повече) :?

Krasencety
04-01-2010, 11:23
чак влюбена не , но харесвам повече от един да ..