PDA

View Full Version : за едно момче



ryanreynolds
03-31-2010, 19:34
Ами има едно момче с което се зясичаме през седмицата когато аз отивам на училище а той се прибира и като се разминаваме само ми се усмихва и тн... и аз на нето и преди 4 дни го спрях и го попитах дали иска да се запознаем и той каза да и алед като си приказвахме малко той ми иска skype и аз му го дадох и аз казах че трябва да тръгвам и той каза беше ми приятно и довечера ще си чатим ли и аз казах да оба4е още не ме е намерил явно ... вие какво мислите ??? :?:

filmimilmi
03-31-2010, 20:19
Ние да не сме врачки, че да ти отговорим?
1. Може в момента да няма интернет.
2. Може би се прави на интересен.
3. Може би изобщо не мисли да ти пише.
4. Може да е забравил
и така до безкрай...
Избери си една причина, на която да се надяваш, притаи дъх и зачакай търпеливо като междувременно се молиш да е това, което искаш да се случи...

valko88
04-01-2010, 17:23
Нямаш друг избор, освен да чакаш :)

danibebi
04-01-2010, 20:03
Почакай.Ние как да ти отговорим със сигурност?? Причините може да са безброй. 8-)

DrIllusive
04-01-2010, 21:44
Хах, причините били безброй. Причината е ясна. Загледайте се малко по-дълбоко. Вероятно живеете близо един до друг, или поне се познавате по някакъв начин. Това е причината за усмивката. Разбира се, може да се забележи, че не си много опитна в запознанствата. Та сега до причината. Ти просто не си разбрала намерението на момчето. Той е приел жеста със скайпа за приятелски и не те е добавил, тъй като не знае че ти точно това очакваш. Съжалявам, но това ми е първата тези, може да открия грешка, но е малко верояно. Който се съмнява да пише и ще му обесня.