PDA

View Full Version : Напълно ме разби...



mechtaq_za_teb
03-31-2010, 19:41
Какво стана! Какво... Беше перфектният... добрият, милият, грижовният, обичливият! След година заедно той е грубият, обиждащият, лъжещият... и днес чашата преля. Всичко преля. Не знам... чувствам се напълно, тотално разбита от думите му. Не, вече не сме заедно, но колко пъти се връщаше назад, за да се извинява за лъжите и изневерите си? МНого. Колко пъти събирах сили и казвах край, а той все ме връщаше назад. Днес, унижена и отчаяна, всеячески исках да не го прави, но той го направи. Обиждаше ме... накрая ме изтри отвсякъде, блокира ме... и каза да не го търся никога повече. Какво направих... къде сбърках и най-вече за какво по дяволите съжалявам? Нали се държи с мен така? Защо едва преглъщам? Защо не мога да приема факта, че за такъв нещастник не трябва да си тровя душата? Какво не ми е наред и кога нещата ще си дойдат на мястото? Кога ще престанаха да се самосъжалявам заради него? И да осъзная, че той не ме заслужава? Кога...? :( Искам да свърши вече... А нямам никаква надежда за нищо. Какво да правя...

nymphadora
03-31-2010, 20:17
Охх,де спри се вече!!
От месеци ти чета темите,в които само се самосъжаляваш.Еми скъсали сте,ходил е с друга,явно вече няма чувства.Излез от тоя филм и си подреди живота!

pussucetka
03-31-2010, 20:24
Знаем, че ти е трудно .. Но живота не свършва .. Всеки ден е ново начало за теб, нови емоции, много повече достойни момчета, които те заслужават, просто кажи НАИСТИНА КРАЙ и продължи с усмивка .. ! :smt007

mArMaLaDkA
03-31-2010, 20:25
вЕрно това, което си го направиш сам, никой друг не може да ти го направи.
какво можем да ти кажем? докато сама не решиш, няма как да излезеш от омагьосания кръг. имам чувството, че животът ти се върти около това момче. вкопчила си се като удавник за сламка в идеята да се тормозиш, може и да ти доставя някакво мазохистично удоволствие да си жертва, знам ли? :-o намери си нещо, което да ти доставя удоволствие, стига тъпка на едно място.

DarknessAngel
03-31-2010, 20:33
При свършен факт няма какво да се направи. Не мисля,че бихме могли да ти кажем къде е грешката или дали изобщо е твоя. ТИ познаваш себе си и него най-добре. Излизай,прави нещо. Не стой вкъщи без работа или на компа ...

mechtaq_za_teb
03-31-2010, 20:53
вЕрно това, което си го направиш сам, никой друг не може да ти го направи.
какво можем да ти кажем? докато сама не решиш, няма как да излезеш от омагьосания кръг. имам чувството, че животът ти се върти около това момче. вкопчила си се като удавник за сламка в идеята да се тормозиш, може и да ти доставя някакво мазохистично удоволствие да си жертва, знам ли? :-o намери си нещо, което да ти доставя удоволствие, стига тъпка на едно място.Ще дам всичко от себе си, но явно.. за първи път поставих някого пред себе си и там ми беше грешката.

LadyDi
04-01-2010, 05:18
вЕрно това, което си го направиш сам, никой друг не може да ти го направи.
какво можем да ти кажем? докато сама не решиш, няма как да излезеш от омагьосания кръг. имам чувството, че животът ти се върти около това момче. вкопчила си се като удавник за сламка в идеята да се тормозиш, може и да ти доставя някакво мазохистично удоволствие да си жертва, знам ли? :-o намери си нещо, което да ти доставя удоволствие, стига тъпка на едно място.Ще дам всичко от себе си, но явно.. за първи път поставих някого пред себе си и там ми беше грешката.
Къде ти е самоуважението? Как ще поставяш някого на първо място?
Защо страдаш за човек, който ти е причинил толкова болка?
Голяма работа. Да не е единствения на този свят?

Като се впуснете да правите такива драми и сами да си тровите живота толкова млади, направо ми става лошо.

gir
04-01-2010, 05:32
Какво стана! Какво... Беше перфектният... добрият, милият, грижовният, обичливият! След година заедно той е грубият, обиждащият, лъжещият... и днес чашата преля. Всичко преля. Не знам... чувствам се напълно, тотално разбита от думите му. Не, вече не сме заедно, но колко пъти се връщаше назад, за да се извинява за лъжите и изневерите си? МНого. Колко пъти събирах сили и казвах край, а той все ме връщаше назад. Днес, унижена и отчаяна, всеячески исках да не го прави, но той го направи. Обиждаше ме... накрая ме изтри отвсякъде, блокира ме... и каза да не го търся никога повече. Какво направих... къде сбърках и най-вече за какво по дяволите съжалявам? Нали се държи с мен така? Защо едва преглъщам? Защо не мога да приема факта, че за такъв нещастник не трябва да си тровя душата? Какво не ми е наред и кога нещата ще си дойдат на мястото? Кога ще престанаха да се самосъжалявам заради него? И да осъзная, че той не ме заслужава? Кога...? :( Искам да свърши вече... А нямам никаква надежда за нищо. Какво да правя...

Много хора в началото са добрички и милички, после си свалят маските и "стават" това, което са : предатели, мръсници, мързеливци, грубияни.
Привикнала си към него, затова и сега още не можеш да се оправиш. Като си намериш друг, тоя малко ще избледнее в съзнанието ти.
НЕ Е задължително ти да си сбъркала нещо. Просто често нещата се случват зле, без да си ги предизвикала. Примерно става земетресение и умираш. Къде си сбъркала?!...

ivcheto0o
04-01-2010, 05:50
Може само да се радваш 4е ве4е не си с него и да продължиш напред.След време вси4ко ще мине.Спри да се самосъжаляваш,живеи си живота не вси4ко се върти около един глупак.

justunique
04-01-2010, 06:27
...

Vilencety
04-01-2010, 06:47
Усмихни се и продалжавай напред !!! Това мога да те посъветвам :smt023

balu4ka
04-01-2010, 07:24
Всичко ще се нареди само имай вярата ,че след този порой ще има и слънце.Тежко ти е ,няма спор ,но се замисли той как те е наранявал,дай си сметка ,че живота си е твой и никой няма правото да те тъпче.

CherryS
04-01-2010, 09:09
Охх,де спри се вече!!
От месеци ти чета темите,в които само се самосъжаляваш.Еми скъсали сте,ходил е с друга,явно вече няма чувства.Излез от тоя филм и си подреди живота!мхм. Преживей го. Да не мислиш, че си първата или последната?

umri
04-01-2010, 09:32
Какво стана! Какво... Беше перфектният... добрият, милият, грижовният, обичливият! След година заедно той е грубият, обиждащият, лъжещият... и днес чашата преля. Всичко преля. Не знам... чувствам се напълно, тотално разбита от думите му. Не, вече не сме заедно, но колко пъти се връщаше назад, за да се извинява за лъжите и изневерите си? МНого. Колко пъти събирах сили и казвах край, а той все ме връщаше назад. Днес, унижена и отчаяна, всеячески исках да не го прави, но той го направи. Обиждаше ме... накрая ме изтри отвсякъде, блокира ме... и каза да не го търся никога повече. Какво направих... къде сбърках и най-вече за какво по дяволите съжалявам? Нали се държи с мен така? Защо едва преглъщам? Защо не мога да приема факта, че за такъв нещастник не трябва да си тровя душата? Какво не ми е наред и кога нещата ще си дойдат на мястото? Кога ще престанаха да се самосъжалявам заради него? И да осъзная, че той не ме заслужава? Кога...? :( Искам да свърши вече... А нямам никаква надежда за нищо. Какво да правя...
Това се дължи на вродения женски мазохизъм. Нормално е не си само ти.

ludikalinki
04-01-2010, 10:02
"Харесвам лошите момчета, и тоя стил,
направо не издържам аз, когато ти си мил.
Харесвам лошите момчета, когато ти си мил,
направо не издържам аз, на този стил."

Май ще се окаже вярна тезата, че момичетата не харесват момчетата, които са добри и мили с тях, защото видите ли нямало тръпка, не било интересно, как така момчето ще е готово да угоди, да се съгласи, да бъде кавалер, да се държи нормално... Затова бегом-марш при най-големите отворковци, които се държат все едно са слезли от гората, или направо от дърветата, държат се грубо, обиждат, мислят си за момичетата само като за бройки...

Разбира се, всяко правило си има и изключения :)

LiRRRa
04-01-2010, 10:23
Можеш само да се радваш, че вече не си с него. . .
Като гледам, той не те заслужава въобще, няма и никакво уважение към теб. . .
Събери сили и този път, знам, че си достатъчно силна да махнеш с ръка на изгубеното време с това момче и с усмивка да продължиш напред. Правила си го и преди, ще успееш и сега. . .

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:08
живота продължава .. нито е първият , нито последният!! Пък и кфо си тръгнала да се самосъжалява6... изглежда не си виновната ти , а той! Рано или късно той само 6те разбера какво 6те е изгубил , но 6те е твърде късно! Тъй 4е отвори нова страница в живота си и се радвай на хубавите моменти ..

gir
04-01-2010, 13:17
"Харесвам лошите момчета, и тоя стил,
направо не издържам аз, когато ти си мил.
Харесвам лошите момчета, когато ти си мил,
направо не издържам аз, на този стил."

Май ще се окаже вярна тезата, че момичетата не харесват момчетата, които са добри и мили с тях, защото видите ли нямало тръпка, не било интересно, как така момчето ще е готово да угоди, да се съгласи, да бъде кавалер, да се държи нормално... Затова бегом-марш при най-големите отворковци, които се държат все едно са слезли от гората, или направо от дърветата, държат се грубо, обиждат, мислят си за момичетата само като за бройки...

Разбира се, всяко правило си има и изключения :)

Не извеждайте правила, които са психологически-неподплътени от някакви си рап-текстове.

gLypChenCee
04-01-2010, 13:31
Всичко ще се нареди само имай вярата ,че след този порой ще има и слънце.Тежко ти е ,няма спор ,но се замисли той как те е наранявал,дай си сметка ,че живота си е твой и никой няма правото да те тъпче. а да, http://www.vbox7.com/play:49a72d61 изгледай го. мисля че ще ти помогне.

loliii
04-01-2010, 16:02
Какво стана! Какво... Беше перфектният... добрият, милият, грижовният, обичливият! След година заедно той е грубият, обиждащият, лъжещият... и днес чашата преля. Всичко преля. Не знам... чувствам се напълно, тотално разбита от думите му. Не, вече не сме заедно, но колко пъти се връщаше назад, за да се извинява за лъжите и изневерите си? МНого. Колко пъти събирах сили и казвах край, а той все ме връщаше назад. Днес, унижена и отчаяна, всеячески исках да не го прави, но той го направи. Обиждаше ме... накрая ме изтри отвсякъде, блокира ме... и каза да не го търся никога повече. Какво направих... къде сбърках и най-вече за какво по дяволите съжалявам? Нали се държи с мен така? Защо едва преглъщам? Защо не мога да приема факта, че за такъв нещастник не трябва да си тровя душата? Какво не ми е наред и кога нещата ще си дойдат на мястото? Кога ще престанаха да се самосъжалявам заради него? И да осъзная, че той не ме заслужава? Кога...? :( Искам да свърши вече... А нямам никаква надежда за нищо. Какво да правя...

Много хора в началото са добрички и милички, после си свалят маските и "стават" това, което са : предатели, мръсници, мързеливци, грубияни.
Привикнала си към него, затова и сега още не можеш да се оправиш. Като си намериш друг, тоя малко ще избледнее в съзнанието ти.
НЕ Е задължително ти да си сбъркала нещо. Просто често нещата се случват зле, без да си ги предизвикала. Примерно става земетресение и умираш. Къде си сбъркала?!...
Изказванията ти са песимистични и водят до оптимистично мислене. Сякаш колкото по-брутални и искрени са, толкова повече ти вдъхват кураж. Яко! 8-)
По темата : Авторке, не мога да разбера какъв ти е проблема? Осъзнала си, че той не е за теб, осъзнала си, че е грубиянин и олигофрен, осъзнала си, че след толкова време ти е трудно да свикнеш без него... Когато осъзнаеш тези неща означава, че си го преодоляла. А ти не си. Което ме води до мисълта, че ти си от хората, които колкото повече ги мачкаш, толкова повече ти вървят след гъза. И дори и сега все още се питаш "къде сгреших"? Този въпрос ИЗОБЩО НЕ трябва да си го задаваш. Не знам как изобщо ти идва на акъла. Вместо да го псуваш, ти се чудиш какво е станало. Ето какво е станало : попаднала си на неподходящия човек, който ти е завъртял главата, унижавал те е, а ти си му позволила, сега те е зарязал, а ти страдаш. Когато вместо самообвинение, проявиш злоба и чувство за мъст и отидеш да му теглиш майните, тогава ще успееш да се отървеш от всичко това, което ти е на главата.

Take_That
04-02-2010, 10:10
Знаем, че ти е трудно .. Но живота не свършва .. Всеки ден е ново начало за теб, нови емоции, много повече достойни момчета, които те заслужават, просто кажи НАИСТИНА КРАЙ и продължи с усмивка .. ! :smt007

Абсолютно :)

LiRRRa
04-02-2010, 10:29
По темата : Авторке, не мога да разбера какъв ти е проблема? Осъзнала си, че той не е за теб, осъзнала си, че е грубиянин и олигофрен, осъзнала си, че след толкова време ти е трудно да свикнеш без него... Когато осъзнаеш тези неща означава, че си го преодоляла. А ти не си. Което ме води до мисълта, че ти си от хората, които колкото повече ги мачкаш, толкова повече ти вървят след гъза. И дори и сега все още се питаш "къде сгреших"? Този въпрос ИЗОБЩО НЕ трябва да си го задаваш. Не знам как изобщо ти идва на акъла. Вместо да го псуваш, ти се чудиш какво е станало. Ето какво е станало : попаднала си на неподходящия човек, който ти е завъртял главата, унижавал те е, а ти си му позволила, сега те е зарязал, а ти страдаш. Когато вместо самообвинение, проявиш злоба и чувство за мъст и отидеш да му теглиш майните, тогава ще успееш да се отървеш от всичко това, което ти е на главата.

+ 1234576867 . . . Много точно казано!

silvana95
04-02-2010, 10:36
:smt120

FiRe_LaDy
04-02-2010, 11:20
Докато сама не си кажеш,че искаш да си без него,че искаш да продължиш напред и да си силна - това няма как да стане!Никой не може заради теб да направи нещо,че да ти помогне,ако ти не знаеш какво искаш и как го искаш.Вярно,че е кофти и ти е трудно след всичко да си представиш,че той веше не е в живота ти,но замисли се дали си заслужава да страдаш за него ...

YouMakeMeSmile
04-02-2010, 11:35
:x ще те убия! пиши в скайп :o

UrbanLegend
04-02-2010, 13:21
Тегли му 1 и веднъж за винаги го изтрии и ти!Излез, разходи се и виж колко хубави момчета ще срещнеши се замисли струва ли си да имаш очи само за един глупак?

mechtaq_za_teb
04-02-2010, 13:58
:x ще те убия! пиши в скайп :o :neutral:

rebeccaa
04-02-2010, 20:28
Била съм в твоето положение... ходех с един обичах го много той мен също, но след време започва да се подиграва с мен да се прегръща с други дори да се целува ..скъсахме.. много страдах, само за него мислех, постоянно плаках като някоя глупачка и разбрах, че не си заслужава сега уж сме само приятели и той пак ме иска обаче има една поговорка - "Всичко се връща" ..та живота продължава не е единствения.. мъже под път и над път, така че след време като го преодолееш ще ти бъде смешно как си страдала за такъв глупак, който не те заслужавал (както аз) Само мога да ти кажа - Стани машина и когато паднеш да не те боли (:

in4et0yy
04-02-2010, 21:06
Заеби го!! Все някога ще поиска отново да е с теб, а ти дори и да не си го преживяла, не му прощавай...Не мога да разбера как може да ти изневерява и да те убижда и ти пак да го съжаляваш и да му проаваш :? :(