PDA

View Full Version : Любов



bebky
03-31-2010, 19:51
Момичета и момчета .. незнам вече кво да мисля .. какво да правя .. дайте мнения .. съвети .. С едно момче си пишем от 4 месеца .. първоо много добри приятели .. след товаа .. спряхме да си пишем за около 1 седмица .. ии послее прерасна в нещо друго поне от моя страна защото незнам той какво си мисли .. в скайп целувки прегрътки .. зарибявкии .. очевадни просто .. снощи си писахме смс-и ии той настояваше да излезем .. излязох от нас .. стояхме двамата .. говорихме сии всичко ок. . кату сии тругвъхх ме прегърна .. но тая вечер простоо в скайп не е същия .. ;/ .. ии незнамм докато снощи като се прибрахме всичко беше ок .. незнам какво да си мисля какво да правя .. дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той защото вече наистина незнам .. какво даа си мисля :-k :-k :-k :smt022 [-o< :-k

SemperFidelis
03-31-2010, 19:53
- Може да има ковти вечер.
- Да се е скарал с тяхните.
И още много причини.

nymphadora
03-31-2010, 20:21
дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той :-k :smt022 [-o< :-k

Врачка не съм.

pussucetka
03-31-2010, 20:27
Момичета и момчета .. незнам вече кво да мисля .. какво да правя .. дайте мнения .. съвети .. С едно момче си пишем от 4 месеца .. първоо много добри приятели .. след товаа .. спряхме да си пишем за около 1 седмица .. ии послее прерасна в нещо друго поне от моя страна защото незнам той какво си мисли .. в скайп целувки прегрътки .. зарибявкии .. очевадни просто .. снощи си писахме смс-и ии той настояваше да излезем .. излязох от нас .. стояхме двамата .. говорихме сии всичко ок. . кату сии тругвъхх ме прегърна .. но тая вечер простоо в скайп не е същия .. ;/ .. ии незнамм докато снощи като се прибрахме всичко беше ок .. незнам какво да си мисля какво да правя .. дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той защото вече наистина незнам .. какво даа си мисля :-k :-k :-k :smt022 [-o< :-k

Как можеш да разбереш, че не е същият .. Може да не е в настроение .. Не търси веднага вината в себе си, ако е била в теб да не ти е писал или да ти го е казал :wink:

mArMaLaDkA
03-31-2010, 20:30
спрете се с тоя скайп бе, какви хора сте вие?! ебати, вие повече в скайп сте си писали, отколкото сте имали реален контакт като нормални същества. ми и аз да бях, и аз щях да се държа дръпнато. скайп, скайп, само скайп. да не сте на по 10?

DarknessAngel
03-31-2010, 20:30
Ами нормално е - човека действа и се отдръпва. Чака твоята реакция, която май очевадно е ... да се вайкаш ? 8-)

Jessie
03-31-2010, 21:32
... отношенията по скайп /или каквато и да е друга чат програма/ са ТАШАК РАБОТА ! :? Научете го веднъж завинаги .. :? Като ще сиг говорите / за каквото и да е / - уредете си среща, вижте се и говорете бе, мамка му. :? После се пълнят форумите с лигави темички от сорта на: " Не ми пише в скайп; спря да ме търси в скайп.." и не знам си какво още... :-x :-x :-x

Korrnyy
03-31-2010, 22:46
... отношенията по скайп /или каквато и да е друга чат програма/ са ТАШАК РАБОТА ! :? Научете го веднъж завинаги .. :? Като ще сиг говорите / за каквото и да е / - уредете си среща, вижте се и говорете бе, мамка му. :? После се пълнят форумите с лигави темички от сорта на: " Не ми пише в скайп; спря да ме търси в скайп.." и не знам си какво още... :-x :-x :-x

Напълно съгласна :)

В скайп никога не можеш да разбереш какво мисли или чуства към теб :( Може да ти праща целуФчиЦиИии и МечеНцАааАа и ти да си мислиш, че много те обича, а в същото време той да седи и да се чуди кво изобщо се занимава с тебе... Затова стига си вади изводи за него или настроението му от скайп :) Излизайте, виждайте се.. мани го скайп :)

totalmk
03-31-2010, 22:47
дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той :-k :smt022 [-o< :-k

Врачка не съм.
някой да даде оная яката емотикона с кълбото xD

umri
03-31-2010, 22:51
- Може да има ковти вечер.
- Да се е скарал с тяхните.
И още много причини.
Или пък да те е сметнал за грозна и да съжалява, че е изгубил 4 месеца с теб. Всичко е възможно, затова скайпа го използвай за оговаряне на срещи, а не за любовни връзки без физически контакт.

Tempest
04-01-2010, 00:34
Момичета и момчета .. незнам вече кво да мисля .. какво да правя .. дайте мнения .. съвети .. С едно момче си пишем от 4 месеца .. първоо много добри приятели .. след товаа .. спряхме да си пишем за около 1 седмица .. ии послее прерасна в нещо друго поне от моя страна защото незнам той какво си мисли .. в скайп целувки прегрътки .. зарибявкии .. очевадни просто .. снощи си писахме смс-и ии той настояваше да излезем .. излязох от нас .. стояхме двамата .. говорихме сии всичко ок. . кату сии тругвъхх ме прегърна .. но тая вечер простоо в скайп не е същия .. ;/ .. ии незнамм докато снощи като се прибрахме всичко беше ок .. незнам какво да си мисля какво да правя .. дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той защото вече наистина незнам .. какво даа си мисля :-k :-k :-k :smt022 [-o< :-k

пък аз не знам ти какво си мислиш... по скайп любов не става... след среща, виж, може... един ден му е крив и вече края на света... ама ние тряа да си мълчим вие като сменяте масло, нали?

ivcheto0o
04-01-2010, 05:56
... отношенията по скайп /или каквато и да е друга чат програма/ са ТАШАК РАБОТА ! :? Научете го веднъж завинаги .. :? Като ще сиг говорите / за каквото и да е / - уредете си среща, вижте се и говорете бе, мамка му. :? После се пълнят форумите с лигави темички от сорта на: " Не ми пише в скайп; спря да ме търси в скайп.." и не знам си какво още... :-x :-x :-x

Напълно съгласна :)

В скайп никога не можеш да разбереш какво мисли или чуства към теб :( Може да ти праща целуФчиЦиИии и МечеНцАааАа и ти да си мислиш, че много те обича, а в същото време той да седи и да се чуди кво изобщо се занимава с тебе... Затова стига си вади изводи за него или настроението му от скайп :) Излизайте, виждайте се.. мани го скайп :)

SummerMakesMeHappy
04-01-2010, 06:03
дайте мнение според вас при него как е .. смисъл какво си мисли той :-k :smt022 [-o< :-k

Врачка не съм.
някой да даде оная яката емотикона с кълбото xD


:smt069 тая ли ? :Д

Hilary_
04-01-2010, 06:15
ми като толкова се чудиш го питай какво му има .. ние по какъв начин да разберем ебасиии??? :x :? :?

Slave4You
04-01-2010, 06:56
... отношенията по скайп /или каквато и да е друга чат програма/ са ТАШАК РАБОТА ! :? Научете го веднъж завинаги .. :? Като ще сиг говорите / за каквото и да е / - уредете си среща, вижте се и говорете бе, мамка му. :? После се пълнят форумите с лигави темички от сорта на: " Не ми пише в скайп; спря да ме търси в скайп.." и не знам си какво още... :-x :-x :-x

Точно, винаги много се нервя на тея истории "В скайп ми праща мечки и целувки"... Мисля, че твърде много хора взеха да бъркат скайп с реалността.

fUcK_LoF
04-01-2010, 08:28
ми като толкова се чудиш го питай какво му има .. ние по какъв начин да разберем ебасиии??? :x :? :?

Врачка не съм.

SemperFidelis
04-01-2010, 10:15
... отношенията по скайп /или каквато и да е друга чат програма/ са ТАШАК РАБОТА ! :? Научете го веднъж завинаги .. :? Като ще сиг говорите / за каквото и да е / - уредете си среща, вижте се и говорете бе, мамка му. :? После се пълнят форумите с лигави темички от сорта на: " Не ми пише в скайп; спря да ме търси в скайп.." и не знам си какво още... :-x :-x :-x

Точно, винаги много се нервя на тея истории "В скайп ми праща мечки и целувки"... Мисля, че твърде много хора взеха да бъркат скайп с реалността.
Няма ли още някой да го каже това за скайпа, за първи път ще е и ще е много полезно мнение за момичето. :?

Arachnee
04-01-2010, 10:38
ами, наистина не се поддавай на тъжни мисли и най-добре го 'предизвикай' да повторите виждането и да говорите /по възможност наистина не в скайп :)/, дори и да се притесняваш, че откритата конфронтация ще го уплаши или нещо такова. по-добре да знаеш как стоят нещата - май :).
ето нещо за разсейване:
Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час

LiRRRa
04-01-2010, 10:52
О Боже . . .
Стига с тоя скайп, той не може да замести реалното общуване. . .
Кой знае какво му е било на момчето, всичко може да е станало. . .
Излез с него, разберете се как стоят нещата между вас, иначе ще има да се вайкаш още 5 години. . .

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:00
просто не му пи6и ти първа, а из4акай той .. Сигурно не е бил в настроение или не6то подобна. А не мога да ти отговоря какво си мисли той за тебе ... не съм гадателка :)