PDA

View Full Version : Синини



MissHouse
03-31-2010, 20:38
Знaчи моят проблем е че от дезодорантите против изпотяване ми стават нещо като синини обаче нали знаете коато почват да изчезват как стават по кафеникави при мен става същото и изглежда все едно не съм се обезкосмявала. Как да махна сините ( без да спрая да позлзвам дезодорант) ... :-# :-#
Pls Help

Sigrina
03-31-2010, 20:43
Пръскай по-отдалече.
Поне 15-20см

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-31-2010, 20:44
Ами използвай рол-он или стик...

MissHouse
03-31-2010, 20:49
Ами използвай рол-он или стик...

краткотраини са :?

sixtenfix
03-31-2010, 20:52
да не е проблема в самия ти дезодорант...да си пробвала различни марки или караш на една и съща?

MissHouse
03-31-2010, 21:03
да не е проблема в самия ти дезодорант...да си пробвала различни марки или караш на една и съща?
днес си купих 4 различен вид при това мъжки 8-)

sixtenfix
03-31-2010, 21:07
е начи си увеличила опита си в дезодорантите :-D
опитай това с пръскането от далеч дали ще стане...
аз като се знам най,вероятно щях да си прасна един фон дьо тен на подмишниците :lol: (ебавам се) или пък не xD

MissHouse
03-31-2010, 21:10
е начи си увеличила опита си в дезодорантите :-D
опитай това с пръскането от далеч дали ще стане...
аз като се знам най,вероятно щях да си прасна един фон дьо тен на подмишниците :lol: (ебавам се) или пък не xD

абе аз да ти кажа ся една тайна.. аз и фон дю тен си взех за всеки случай щото с пудра нищо не стана :D :lol: :lol:

sixtenfix
04-01-2010, 04:09
е начи си увеличила опита си в дезодорантите :-D
опитай това с пръскането от далеч дали ще стане...
аз като се знам най,вероятно щях да си прасна един фон дьо тен на подмишниците :lol: (ебавам се) или пък не xD

абе аз да ти кажа ся една тайна.. аз и фон дю тен си взех за всеки случай щото с пудра нищо не стана :D :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: направо ме размаза.. :lol:
няма лошо мен ако ме питаш,пробвай и някой крем,ако не без дезодорант....нека си миришеш..то полезно за природата - естествената миризма :D
можеш да се посаветваш в аптеката с аптекарката xD

MyAll
04-02-2010, 11:04
Знaчи моят проблем е че от дезодорантите против изпотяване ми стават нещо като синини обаче нали знаете коато почват да изчезват как стават по кафеникави при мен става същото и изглежда все едно не съм се обезкосмявала. Как да махна сините ( без да спрая да позлзвам дезодорант) ... :-# :-#
Pls Help

Като смучка нали ? Ем и на мене така.. Просто не се прускай от много близо :)

Infinity
04-02-2010, 11:39
Преди време използвах един дезодорант на Рексона и така ми се получи от него. Просто спрях да го използвам, а в момента съм със
стик на Дав , от който съм в пъти по-доволна. :)

Inn0cenCe
04-03-2010, 07:45
Преди време използвах един дезодорант на Рексона и така ми се получи от него. Просто спрях да го използвам, а в момента съм със
стик на Дав , от който съм в пъти по-доволна. :)

От много отдавна ползвам само Рексона, защото според мен е най-добра, но не ми са се получавали синини. Пръскай от поне 20 сантиметра, защото от силата сигурно наранява кожата ти. Надявам се да съм помогнала :) .