PDA

View Full Version : проблем



peho
03-31-2010, 21:57
здравейте

имам проблем с едно моми4е искам да я впечатля но тя не ми гожори а ме харесва а и аз я харесвам
ще ми помогнете ли моля

П.П. аз сам на 13 а тя на 14

mArMaLaDkA
03-31-2010, 21:59
лъжеш се, не те харесва.

DarknessAngel
03-31-2010, 22:00
Това да ти е проблема.
Как си сигурен,че те харесва като не ти говори ? 8-)
Като за начало я заговори. Някак.

LoWePinK
03-31-2010, 22:19
Това да ти е проблема.
Как си сигурен,че те харесва като не ти говори ? 8-)
Като за начало я заговори. Някак.

Rounder
03-31-2010, 22:47
Е как го измисли че те харесвала,като не ти говори !?
ааа,защо направо не отидеш и да почнеш да я "задяваш" пък и още маи ти е раничко брат :-D

MilenMns
03-31-2010, 23:07
Няма надежда при тебе :lol:

britzy
04-01-2010, 08:07
П.П. аз сам на 13 а тя на 14

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
яяяяясно-купи и зайо байо с лук и сокче от 10ст. и ти е в кърпа вързана за вечни времена :lol:

nymphadora
04-01-2010, 08:31
но тя не ми гоЖори а ме харесва


Тъй ли?как става тая работа?Мнима лъбов може би :lol:

Hilary_
04-01-2010, 10:11
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:

pussucetka
04-01-2010, 10:29
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:

Напълно съгласнаа :D

onestar
04-01-2010, 13:23
Спри я, някога, някъде и й кажи нещо, на което си заслужава да отговори и ако не оплескаш нещата по-нататък, да се получи диалог.

В предвид годините не знам дали ще се справиш, но нищо не ти пречи да опиташ :wink:

britzy
04-01-2010, 13:42
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:
верно ли?-лелееее ами още по-добре хем подарък ще и даде хем пръчки,хем ще се сгаджосат :lol:

gLypChenCee
04-01-2010, 14:15
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:
верно ли?-лелееее ами още по-добре хем подарък ще и даде хем пръчки,хем ще се сгаджосат :lol: Аа и по една дъвка от 5ст. че от тоя зайо байо .. поне хубав дъх да имат 8-) ще се изръсиш цял един лев !! Ноо .. такъв е живота :lol:

MyAll
04-01-2010, 14:37
Може да е няма.. ;) :lol: Не,бе да ти кажа годините нямат значение, но в тоя период имат.. К'во да ти кажа опитай се да я заговориш, да я разсмееш :P

SmilezZz
04-01-2010, 14:51
Това да ти е проблема.
Как си сигурен,че те харесва като не ти говори ? 8-)
Като за начало я заговори. Някак.

BonbonaBaby
04-01-2010, 23:04
здравейте

имам проблем с едно моми4е искам да я впечатля но тя не ми гожори ..


Ми кат не ти гоЖори значи и е през сливата за теб ;д 8)

SemperFidelis
04-01-2010, 23:05
аз сам на 13 а тя на 14
А ти луд ли си много сте възрастни няма как да я впечатлиш.

stupid0boy
04-02-2010, 00:38
Вземи и скайпа и правете виртуална любов.... :smt024 + :smt008 + :smt024 + :smt008 + :smt024 + :smt008 + :smt024 + :smt007 + :smt007 :smt006 ж+ :smt007 + :-({|= + :smt007 + :smt007 + :smt007 = :-$

art
04-02-2010, 00:50
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:
верно ли?-лелееее ами още по-добре хем подарък ще и даде хем пръчки,хем ще се сгаджосат :lol: Аа и по една дъвка от 5ст. че от тоя зайо байо .. поне хубав дъх да имат 8-) ще се изръсиш цял един лев !! Ноо .. такъв е живота :lol:
Уникално :lol: :lol: :lol:
Най-малкото говори с нея.Колкото и добре да се справяш с четенето на мисли един или два разговора ще се отразят доста добре.

Priceless
04-02-2010, 08:33
А тя не ти говори? Ама знаеш, че те харесва? Добре, да пробваме.. сега какво си мисля? А сега? Ааааа сега?

Йеп. Прост си.

wasch0
04-02-2010, 08:42
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:

Напълно съгласнаа :D

и аз :grin:

Take_That
04-02-2010, 11:06
Това да ти е проблема.
Как си сигурен,че те харесва като не ти говори ? 8-)
Като за начало я заговори. Някак.

+++

gir
04-02-2010, 17:12
брейй .. хората понякога се мъчат с месеци да разберът чувствата на даден човек, а ти си разбрал нейните без да ти говори .. :shock: :lol:
И в крайна сметка имаш уста .. пробвай и с говор да разбереш .. :lol:

п.с. britzy вече има зайо байо с играчка .. назад си!! .. :lol:


Хилари, не си ли чувала за екстрасенси? Човекът просто е свръх-надарен. Има 6-то, а може би и 7-мо чувство!...Може и Бог а му говори (във "Философия и религия" има един душко, който ни убеждава, че стига да повярваш и цялото знание и познание за света ще ти се даде даром, СВИШЕ)...Така че...мисля, че е ясно :D Човекът е много, много надарен...
ПРедлагаш му да опита с говор...Ама защо? Той, с неговите способности, може и по телепатия да си говори с нея...