PDA

View Full Version : Връзка от разстояние



Bleeding
03-31-2010, 21:33
Здравейте на 21 години съм и имам малък проблем с връзката.Проблема се състои в това че аз уча в чужбина а тя ме чака в България от 3 години и половина сме заедно аз заминах преди 3 години.Беше ми много трудно на нея също някакси го преодоляхме всичко вървеше нормално прибирах се на 3 месеца за по 2-3 седмици , но в последно време почнахме да се караме че не съм й обръщал достатъчно внимание че не съм правил нищо за нея не съм показвал любовта си.На мен ми е много трудно да изразявам чувствата си незнам защо така се получава тя много добре знае че я обичам и че съм готов на всичко заради нея.На всичките празници на които не сме били заедно а те са много винаги съм се старал да я изненадам с нещо било то цветя или нещо друго та проблема ми е че немога да изразявам чувствата си и се обращам към вас с молбата да ми помогнете ако можете защото наистина много я обичам и немога без нея.

mArMaLaDkA
03-31-2010, 21:36
Може вече да не вижда смисъл във връзката ви, колкото и неокуражаващо да звучи. Ти учиш в чужбина от 3 години, рядко се виждате, момичето може да си мисли, че си пропилява младостта в това, да те чака, без реално да знае дали ще си струва после.

Rounder
03-31-2010, 21:41
Ми пичага не искам да те отчаивам,ама нъл се сещаш че и друга да е няма да те чака на 3 месеца да се виждате за по една/две седмици...
Иии вие сте големи вече трябва тя/ти да мислите за семейство,а дори и да не искате семейство нещо по сериозно...няма лошо в това че учиш в чужбина,но подборе се разделете,и за двама ви ще е по-добре...
Аз съм много против тия връзки от растояние,но както ти си прецениш,ти си знаеш най-добре :)

gir
03-31-2010, 21:45
Здравейте на 21 години съм и имам малък проблем с връзката.Проблема се състои в това че аз уча в чужбина а тя ме чака в България от 3 години и половина сме заедно аз заминах преди 3 години.Беше ми много трудно на нея също някакси го преодоляхме всичко вървеше нормално прибирах се на 3 месеца за по 2-3 седмици , но в последно време почнахме да се караме че не съм й обръщал достатъчно внимание че не съм правил нищо за нея не съм показвал любовта си.На мен ми е много трудно да изразявам чувствата си незнам защо така се получава тя много добре знае че я обичам и че съм готов на всичко заради нея.На всичките празници на които не сме били заедно а те са много винаги съм се старал да я изненадам с нещо било то цветя или нещо друго та проблема ми е че немога да изразявам чувствата си и се обращам към вас с молбата да ми помогнете ако можете защото наистина много я обичам и немога без нея.

Питай я какво предлага, да си помисли и да внесе някакви конструктивни предложения. Ако ти изнасят - следвай ги, ако ли не, остави я да си прави каквото си иска, а ти си намери друга, с която да ви съвпадат повече претенциите и изискванията.

LadyDi
04-01-2010, 05:14
Говорете, говорете. Само с разговор могат да се разрешат почти всички проблеми.
Попитай я как точно се чувства пренебрегната. Кажи й, че я обичаш и не искаш да я изгубиш.
Най-важното, намирай време да я изслушваш.

ivcheto0o
04-01-2010, 05:52
Може вече да не вижда смисъл във връзката ви, колкото и неокуражаващо да звучи. Ти учиш в чужбина от 3 години, рядко се виждате, момичето може да си мисли, че си пропилява младостта в това, да те чака, без реално да знае дали ще си струва после.

brutaLxxbunny
04-01-2010, 09:22
Тази любов не е за занимавка,личен опит :? Аз го обичам все още,той мен ме обича все още,но работата е твърде .. трудна.По-добре се разделете...

pussucetka
04-01-2010, 09:28
Здравейте на 21 години съм и имам малък проблем с връзката.Проблема се състои в това че аз уча в чужбина а тя ме чака в България от 3 години и половина сме заедно аз заминах преди 3 години.Беше ми много трудно на нея също някакси го преодоляхме всичко вървеше нормално прибирах се на 3 месеца за по 2-3 седмици , но в последно време почнахме да се караме че не съм й обръщал достатъчно внимание че не съм правил нищо за нея не съм показвал любовта си.На мен ми е много трудно да изразявам чувствата си незнам защо така се получава тя много добре знае че я обичам и че съм готов на всичко заради нея.На всичките празници на които не сме били заедно а те са много винаги съм се старал да я изненадам с нещо било то цветя или нещо друго та проблема ми е че немога да изразявам чувствата си и се обращам към вас с молбата да ми помогнете ако можете защото наистина много я обичам и немога без нея.

Еми тя ако те обича и имате сериозни намерения за в бъдеще ще те чака .. Но ако нямате по-добре всеки да си хваща пътя :( .. Кажи й оново което мислишш ... за нея, че я обичаш и т.н. :)

Bleeding
04-01-2010, 13:23
Намеренията са ни много сериозни.Хиляди пъти съм и казвал колко я обичам и колко държа на нея, но тя ми отвръща неискам да ми казваш че ме обичаш искам да ми го показваш.Дайте ми някви предложения как мога да покажа любовта си към нея правил съм и подаръци изненади гледам да й обръщам колкото се може повече време.Ще съм благодарен на някое съветче от ваша страна но само не ми казвайте да се разделяме защото и двамата искаме да бъдем заедно.

MyAll
04-01-2010, 13:28
Аз бих чакала някой.. Ако си заслужава :)