PDA

View Full Version : Най-големия ужас в живота ми



SilentStorm
03-31-2010, 22:03
Мисля, че е в този раздел.
Така сега ще ви разкажа какво се случи преди 1 година. Ужас просто :(
Бях в нас и с майка ми си говорихме и по едно време тя ми каза, че ще излиза навън с приятели, но звучеше много мистериозно, сякаш криеше нещо от мен. Същия ден имах среща с моя най-добър приятел Т.(20г.) Щяхме да се видим на НДК, като се бяхме разбрали аз да отида до тях и оттам да тръгнем. Понеже аз нямаше какво да правя и реших да отида с час и половина по-рано. Тръгнах. Звъннах на вратата, обаче той не отвори около 1-2 минути. Звъннах още няколко пъти и той накрая реши, че отвори. Беше гол до кръста и аз жестоко се изненадах. Най-накрая можеби си е хванал приятелка. Много се зарадвах за него. Питах го, дали си има приятелка вече и той с голяма широка усмивка ми каза - да. Реших, че си е тръгнала и направо нахлух в тях. Леглото беше супер разхвърляно. Аз му се засмях, а той гледаше някакси супер изплашено. :shock: Пуснах ТВ-то и му казах, че ще дойда след малко. Исках да отида до банята. Отворих вратата и ПОДЯВОЛИТЕ !! :-x :shock: :shock: Майка ми се беше увила в един чершаф, косата и беше рошава и няма нужда повече да ви обяснявам. Отначало не знаех как да реагирам, подяволите ! Какво правеше майка ми в най-добрия ми приятел ПОЛУГОЛА ???? :-x :-x Неможах да повярвам, погледнах приятеля ми също толкова втрещено, колкото погледнах майка ми. Реших да изляза и да се прибера в нас. После ПРОСТО да не ви казвам какви скандали станаха с майка ми. Вече не живея при майка си - самостоятелно. Исках просто да ви разкажа тази история, защото нямаше на кой друг. Оттогава не съм виждала и не искам най-добрия си приятел.

Rounder
03-31-2010, 22:06
:shock: :shock: :shock:

Приличами на сюжет от латино-американски филм,не сериозно немога да повервам че се е случило,между друго на колко е тоя твой приятел.

ъъъ,ако беше мойта майка щях да я удавя с душа ....да не казвам по лошо...

Biskfitka
03-31-2010, 22:48
1ви април е 8-)

SilentStorm
03-31-2010, 22:56
1ви април е 8-)
Не всичко, което се каже на първи април и в кръга на жегата!Поне това, което аз написах, за жалост, наистина ми се случи. Исках да го споделя с някого. Една година на никого не съм казвала и съм си мълчала и криела в мен. Исках просто да го споделя с някого. :( ... А и не бих се направила ебавка във форум, в който се пишат наистина сериозни неща и въпроси. Просто тук, според мен в този форум не е място за шеги, защото има хора с наистина шокиращи проблеми и истории като моята, на които може и да не им повярват, заради "онези" дето си правят ебавки тук, просто за кефа.

YouDontKnowMe
03-31-2010, 23:04
Много неприятна история, наистина .. :(
И все пак, не можеш да забраниш на хората да се харесват. Които и да са, каквито и да са.

Hilary_
04-01-2010, 05:51
Честит първи април!! :lol: :lol:

п.с. МРАЗЯ този ден!! :?

gir
04-01-2010, 05:59
Мисля, че е в този раздел.
Така сега ще ви разкажа какво се случи преди 1 година. Ужас просто :(
Бях в нас и с майка ми си говорихме и по едно време тя ми каза, че ще излиза навън с приятели, но звучеше много мистериозно, сякаш криеше нещо от мен. Същия ден имах среща с моя най-добър приятел Т.(20г.) Щяхме да се видим на НДК, като се бяхме разбрали аз да отида до тях и оттам да тръгнем. Понеже аз нямаше какво да правя и реших да отида с час и половина по-рано. Тръгнах. Звъннах на вратата, обаче той не отвори около 1-2 минути. Звъннах още няколко пъти и той накрая реши, че отвори. Беше гол до кръста и аз жестоко се изненадах. Най-накрая можеби си е хванал приятелка. Много се зарадвах за него. Питах го, дали си има приятелка вече и той с голяма широка усмивка ми каза - да. Реших, че си е тръгнала и направо нахлух в тях. Леглото беше супер разхвърляно. Аз му се засмях, а той гледаше някакси супер изплашено. :shock: Пуснах ТВ-то и му казах, че ще дойда след малко. Исках да отида до банята. Отворих вратата и ПОДЯВОЛИТЕ !! :-x :shock: :shock: Майка ми се беше увила в един чершаф, косата и беше рошава и няма нужда повече да ви обяснявам. Отначало не знаех как да реагирам, подяволите ! Какво правеше майка ми в най-добрия ми приятел ПОЛУГОЛА ???? :-x :-x Неможах да повярвам, погледнах приятеля ми също толкова втрещено, колкото погледнах майка ми. Реших да изляза и да се прибера в нас. После ПРОСТО да не ви казвам какви скандали станаха с майка ми. Вече не живея при майка си - самостоятелно. Исках просто да ви разкажа тази история, защото нямаше на кой друг. Оттогава не съм виждала и не искам най-добрия си приятел.

Не става ясно дали майка ти е имала съпруг по това време.
Но, да речем, че не е трябвало така да реагираш. Никъде не е казано, че майките и най-добрите приятели не могат да си направят удоволствието, вкл. и сексуалното. Ако си ги обичала е трябвало да се радваш за тях. Такава ревност е безсмислена и, както виждаш, сега сте се отдалечили. А на родители и приятели, често, може да се разчита. Сексът си е физиология. Както майка ти има нужда да сложи храна и вода в стомаха си, така и има нужда с някой да си сложи нещо и във вагината. Нали не е в манастир? (макар че и в манастирите често правят секс, даже хомосексуален)...Тялото си е тяло.

dimitar_ak
04-01-2010, 06:05
Може ли големи пуканки и голяма кока-кола. Филма ще е хубав

britzy
04-01-2010, 07:19
Честит първи април!! :lol: :lol:

п.с. МРАЗЯ този ден!! :?
и аз-не мога да съм сигурна в никого днеска,damn it :razz:

December
04-01-2010, 08:20
Още от началото когато се спомената за приятел си знаех че ще има нещо мръсно с майката :D Това е точно тип Хосе, Мария и Леон от Кулумбииския Сериал...или може би Чарли, Мариса и Джейк от тиин драмите като О.С (тя нали майката на мариса беше спала с гаджето й Люк-тва е по-гадно 8-) )

Psychic
04-01-2010, 08:26
Една година на никого не съм казвала и съм си мълчала и криела в мен. Исках просто да го споделя с някого.

Всичко можеше да бъде възприето за истина, ако не беше това изказване....
:lol:

DjPiRgOs
04-01-2010, 08:29
Спукай го :o

eminem213
04-01-2010, 09:07
Може ли големи пуканки и голяма кока-кола. Филма ще е хубав
И аз искам ! :smt006

TheSunshine01
04-01-2010, 09:16
Нищо неможеш да направиш вече ..
Но майката винъги си остава майка а и пак да сте си най добрите приятели с т'ва момче някак си ще го гледаш по настръни така че добре си направила.

dimitar_ak
04-01-2010, 09:28
Погледни от веселата страна. Сега израза "да ти ХХХ майката" придобива друг смисъл

pussucetka
04-01-2010, 09:36
Ще се опитам да ти повярвамм .. :) А ако майка ти и баща ти живеят заедно, в такъв случай просто никога няма да погледна майка си .. :(

fenastz
04-01-2010, 09:44
:razz: :razz: :razz: :razz:

SilentStorm
04-01-2010, 12:50
Ее Честит Първи Април :razz: :razz: :razz:
Жалко, че не всички се хванахте :( 8-)
И винаги дръжте под око най-добрите си приятели и майка ви :-o

Biskfitka
04-01-2010, 13:46
Ее Честит Първи Април :razz: :razz: :razz:
Жалко, че не всички се хванахте :( 8-)
И винаги дръжте под око най-добрите си приятели и майка ви :-o :D :D :D

britzy
04-01-2010, 14:59
Много неприятна история, наистина .. :(
И все пак, не можеш да забраниш на хората да се харесват. Които и да са, каквито и да са.
it was an April fool,you fool :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

zLatk0
04-01-2010, 15:08
Ее Честит Първи Април :razz: :razz: :razz:
Жалко, че не всички се хванахте :( 8-)
И винаги дръжте под око най-добрите си приятели и майка ви :-o

Почти сигурен бях 8-) ,но браво :lol:

gir
04-01-2010, 15:33
Погледни от веселата страна. Сега израза "да ти ХХХ майката" придобива друг смисъл

Да. Като израз на висша сплотеност :D

loliii
04-01-2010, 16:27
Какво правеше майка ми в най-добрия ми приятел...
А пък какво е правил най-добрият ти приятел в майка ти? :lol:

amk933
04-01-2010, 19:57
Колко работа ми се отвори покрай тоя 1ви април. 8-)