PDA

View Full Version : Малко странен въпрос но имам нужда от отговор!



iskamdate123
03-31-2010, 23:33
Значи онзи ден бяхме в пансиона .. събрахме се и си лафихме , пихме тва онова... и по едно време едно момче на име Иван отвори темата за това дали е добре само да си минава от дупето с тоалетна хартия.. Тъй като съм от турски произход на мен ми се стори малко НЕОБИКНОВЕННО.
Та искам да попитам вие след "Голямата нужда" само с тоалетна хартия ли се бършите ? Защото обикновенно аз "мацам" с ръчичка и избърсвам :)

Не мисля че това е много хигиенично това само да избърсваш с тоалетна хартия :shock:

zoreto
04-01-2010, 07:40
абе аз нещо май не разбрах това "мацам" какво ще рече??? Че си бършеш задника с ръце ли? :shock: Може да ползваш влажни кирпички (бебешки) или да се измиваш (като имаш възможност де) ама само с хартия не ми се струва удачен вариант :-o

bloodysunrise
04-01-2010, 08:57
Честит и на теб.

iskamdate123
04-01-2010, 11:04
абе аз нещо май не разбрах това "мацам" какво ще рече??? Че си бършеш задника с ръце ли? :shock: Може да ползваш влажни кирпички (бебешки) или да се измиваш (като имаш възможност де) ама само с хартия не ми се струва удачен вариант :-o


Имам предвид с намокряне на ръката.. и т.н

Защото съм чувал че някои минават само с тоалетна хартия и край :o

SkylineDrift
04-01-2010, 11:21
Fake

zoreto
04-01-2010, 12:06
абе аз нещо май не разбрах това "мацам" какво ще рече??? Че си бършеш задника с ръце ли? :shock: Може да ползваш влажни кирпички (бебешки) или да се измиваш (като имаш възможност де) ама само с хартия не ми се струва удачен вариант :-o


Имам предвид с намокряне на ръката.. и т.н

Защото съм чувал че някои минават само с тоалетна хартия и край :o

e как в ръка бе.мокриш си ръката и си търкаш задника,нещо ли ми има на мен ,че не мога да възприема нещо днес? ако наистина само с мокра ръка се бършеш не ми се иска някой да се здрависа с теб.......... та по-добре вземи се измии дори и само дупето отлкото сами с мокра ръка :?

iskamdate123
04-01-2010, 15:20
абе аз нещо май не разбрах това "мацам" какво ще рече??? Че си бършеш задника с ръце ли? :shock: Може да ползваш влажни кирпички (бебешки) или да се измиваш (като имаш възможност де) ама само с хартия не ми се струва удачен вариант :-o


Имам предвид с намокряне на ръката.. и т.н

Защото съм чувал че някои минават само с тоалетна хартия и край :o

e как в ръка бе.мокриш си ръката и си търкаш задника,нещо ли ми има на мен ,че не мога да възприема нещо днес? ако наистина само с мокра ръка се бършеш не ми се иска някой да се здрависа с теб.......... та по-добре вземи се измии дори и само дупето отлкото сами с мокра ръка :?

След като си измиеш дупето нормално е да си измиеш ръката със сапун ...

Да си измия само дупето - е то не е ли същата работа? С ръчичка трябва да се мие.. та да.. след намокряне на ръката си мия дупето 1во докато се изчисти както трябва. СЛед това си мия и ръката и съм готов :)



Въпроса беше какво правите вие? аз ви обесних какво правя аз .. Zoreto ти си наред :)
:oops:

lastchoice
04-01-2010, 19:32
как с ръцете бе :-D днешно време е модерно да се наведеш и да си оближеш задника обилно .
btw ЧЕСТИТ ПЪРВИ АПРИЛ !!! :grin:

ImmortalSportFreak
04-01-2010, 20:22
ОМГ ! отварям тая тема и ми се .. :smt078 моля ви се... нямате ли си родители да си споделяте тези работи.... Не мога да проумея как нормален човек би написал такава тъпа и гнусна тема ..
Вярно че е празник на шегата ама това не ми прилича на шега а на гадория .. :?

iskamdate123
04-02-2010, 14:33
Fake

Не не е ФЕЙК. Говоря напълно сериозно и не е никаква 1во априлска шега.

Като говорите за това да не се срамувате? Мисля че е напълно нормално да се пита.. а и ако минавате само с тоалетна хартия без да подмиете ... ТОВА е по ГНУСНО от това да си измиеш с намокрена ръка ОТДОЛУ!

WaterLilly
04-02-2010, 18:42
ОМГ, какво общо има подмиването с бърсането? Можеш просто да се миеш като хората всеки ден, а не да си ровичкаш из гъза! Ех, пропилях си sideways look-a, толкова беше подходящ за тая тема...

fgirl14
04-03-2010, 02:24
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

MaGuSs
04-03-2010, 03:39
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

к'во им има пък на турците :x

iskamdate123
04-03-2010, 13:02
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

Расизмът е интересно нещо..

Хмм .. а запитвала ли си се че почти винаги остава "малко мърсотия" след като се избършеш?Аз смятам че ако ти не си бъркаш в гъза т.е да се измиеш както трябва, никой няма да го направи .. Гнусно викаш ?
Гнус те е от самата себе си ?

Та по твоята логика , значи турците се грижат за личната хигиена , а ти предпочиташ да си НЕхигиенична , но расистка? :)

fgirl14
04-03-2010, 13:22
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

к'во им има пък на турците :x

:shock: :shock:

Ти "българино" отивай в Турция :-x :-x :-x :-x :-x

научи кви са турците с кво съзнание и как мислат :-x
освен че са подли и НАЙ долни
животни
боклуци

fgirl14
04-03-2010, 13:28
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

Расизмът е интересно нещо..

Хмм .. а запитвала ли си се че почти винаги остава "малко мърсотия" след като се избършеш?Аз смятам че ако ти не си бъркаш в гъза т.е да се измиеш както трябва, никой няма да го направи .. Гнусно викаш ?
Гнус те е от самата себе си ?

Та по твоята логика , значи турците се грижат за личната хигиена , а ти предпочиташ да си НЕхигиенична , но расистка? :)


беее деба циганина внимавай кой наричаш нехигиенична НЕ ме учи на турските ви гнусотии аз съм българка ясно ли ти е :P не си бършим задника с ръка бе циганин :-x има тоалетна хартия има и баня
аиде изчезни че не ми се занимава

Reaper93
04-03-2010, 13:37
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

к'во им има пък на турците :x

Не съ хора...Казвали са ми, че е чисто при тях, няма дупки по пътищата, но забележи сами се цапат с лайна..Ко очакваш, да ги харесваме ли :D :-x

fgirl14
04-03-2010, 13:48
Не съ хора...

точно :P

Reaper93
04-03-2010, 14:09
Не съ хора...

точно :P

Еми да :P

WaterLilly
04-03-2010, 18:33
Хмм .. а запитвала ли си се че почти винаги остава "малко мърсотия" след като се избършеш?
А ти замислял ли си се, че може пък да се измиеш както си трябва (т.е. да се изкъпеш или да се измиеш с канче с вода и сапун), вместо да си бъркаш в гъза с гола мокра ръка? Бършеш с хартията, миеш с вода и сапун, чиста работа. Едва ли ходиш по 7 пъти на ден, за да не можеш да си позволиш да е примерно само сутрин или само вечер, когато ти е удобно да се измиеш.

fgirl14
04-03-2010, 18:59
кво се връзвате не виждате ли че се ебава :lol: :?
ДОРИ гадните турци невярвам да си бършат задника с....ръка :shock: :razz:

MaGuSs
04-03-2010, 19:38
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

к'во им има пък на турците :x

:shock: :shock:

Ти "българино" отивай в Турция :-x :-x :-x :-x :-x

научи кви са турците с кво съзнание и как мислат :-x
освен че са подли и НАЙ долни
животни
боклуци

Ха кой казал ,че съм българин ???

Първо се научи да пишеш на Български и тогава ми пиши "НАЙ долни" без тире.

И откога викаме на човека "чивотно" 8) :?

fgirl14
04-03-2010, 19:48
Да ясно че турчин би пуснал подобна глупост :? :booooomb:

Естествено че само с тоалетна хартия се бърша... тя е направена за тва.
не си бъркам из гъза струва ми сееее гнусно

к'во им има пък на турците :x

:shock: :shock:

Ти "българино" отивай в Турция :-x :-x :-x :-x :-x

научи кви са турците с кво съзнание и как мислат :-x
освен че са подли и НАЙ долни
животни
боклуци

Ха кой казал ,че съм българин ???

Първо се научи да пишеш на Български и тогава ми пиши "НАЙ долни" без тире.

И откога викаме на човека "чивотно" 8) :?

ахахахахаха предполагах че си турчин... :razz: ужассссс
И все пак не съм сгрешила като съм написала "българин"....пак не си. Оставаш си турско :-x
и кво значи "чивотно" бе турчино? нещо неразбрах :?
и ТОЧНО ЦИГАНИН КАТО ТЕБ ДЕТО НЕМОЖЕ И ДА ПИШЕ НЯМА ДА МЕ УЧИ ДА ПИША НА БЪЛГАРСКИ ЯСНО ЛИ ТИ Е БОКЛУК ТУРСКИ :-x :-x :-x :-x :-x
айде :)

WaterLilly
04-03-2010, 20:05
Млъкнете бе, расистки идиотчета такива! И тая ли тема решихте да осерете? (haha, I made a funny!) Кога ли ще пораснете и ще се осъзнаете?

MaGuSs
04-03-2010, 20:50
Млъкнете бе, расистки идиотчета такива! И тая ли тема решихте да осерете? (haha, I made a funny!) Кога ли ще пораснете и ще се осъзнаете?

Бях създал тема за оплюване ама сеха,че я заключиха.Това ,че бъркам копчетата ,когато пиша не значи ,че не знам български.

fgirl14
04-03-2010, 21:32
Млъкнете бе, расистки идиотчета такива! И тая ли тема решихте да осерете? (haha, I made a funny!) Кога ли ще пораснете и ще се осъзнаете?

абе и ти ли си турско :shock:
дано да си
щото ако си "българин/ка"....си за убиване!!!!
как може да не защитаваш страната си майка ти мръсна турска заради такива като теб сме така :-x
и НЕ не ми казвай че си българин!
цигани такива :-x

iskamdate123
04-04-2010, 13:57
Млъкнете бе, расистки идиотчета такива! И тая ли тема решихте да осерете? (haha, I made a funny!) Кога ли ще пораснете и ще се осъзнаете?

абе и ти ли си турско :shock:
дано да си
щото ако си "българин/ка"....си за убиване!!!!
как може да не защитаваш страната си майка ти мръсна турска заради такива като теб сме така :-x
и НЕ не ми казвай че си българин!
цигани такива :-x

фгърл14 , Първо никой не атакува страната ти , дори не става въпрос за България или Турция .Та никой не трябва да си защитава страната.. между турчин - турско - циганин - има голяма разлика. ти не я правиш в случая .. но всеки може да е такъв какъвто иска .. дали ти ще си расистка или не мен не ме Е*е. Но в Европа расистите биват наказвани по достоен начин. всеки си има човешки права и никой не е виновен как се е родил ..

Малка си разбирам те , ще се научиш с времето , спокойно :)



Моля някой от админите да изтрие ненужните постове

iskamdate123
04-04-2010, 14:00
Хмм .. а запитвала ли си се че почти винаги остава "малко мърсотия" след като се избършеш?
А ти замислял ли си се, че може пък да се измиеш както си трябва (т.е. да се изкъпеш или да се измиеш с канче с вода и сапун), вместо да си бъркаш в гъза с гола мокра ръка? Бършеш с хартията, миеш с вода и сапун, чиста работа. Едва ли ходиш по 7 пъти на ден, за да не можеш да си позволиш да е примерно само сутрин или само вечер, когато ти е удобно да се измиеш.

УатърЛили не съм казал , че си бъркам в гъза . Мия си я с ръка , но не и да бъркам. Явно има някакво недоразумение от твоя страна :)

bebeemalko
04-07-2010, 09:55
ми аз мисля че сте мн тъпи ко толкова като се избършеш само с тоалетна хартия ти да не сереш по 20 пъти на дет.Ти сереш по 2 най-много 3 пъти на ден.То вярно нее мн хигиенично но кво от това тва няма значение ако имаш добра хигиена и всяка вечер си миеш половите органи.Ами представи си някъде си на обществена тоалетна и няма чешма точно до тоалетната чиния :D Така че ако имаш добра лична хигиена нее нужно да си миеш гъза след всяко сране

silvana95
04-07-2010, 14:40
айде стига бе ... :D някъде четох че при турците е образцово ако се изпъдиш на масата :grin: е тва хора ли са ! :D

bebity92
04-08-2010, 16:37
Как може да пишете такива гнусотии,да му се сгади на човек.За тази работа има тоалетна хартия,хората са я измислили много отдавна.Ужас! :x