PDA

View Full Version : Възможно ли е да се получи нещо по Скайп?



4761954
04-01-2010, 04:57
Познаваме се с едно момиче от няколко години,но по скайп.Но възможно ли е да се получи нещо по него?Аз я харесвам,а за нея не знам,но ме е страх да и призная.Никога не сме се виждали на живо,но аз съм от София,а тя от Кумарица и сме много близо един до друг.Възможно ли е да имаме връзка по скайп и в същото време да не останем разочаровани когато се срещнем?

gir
04-01-2010, 06:08
Познаваме се с едно момиче от няколко години,но по скайп.Но възможно ли е да се получи нещо по него?Аз я харесвам,а за нея не знам,но ме е страх да и призная.Никога не сме се виждали на живо,но аз съм от София,а тя от Кумарица и сме много близо един до друг.Възможно ли е да имаме връзка по скайп и в същото време да не останем разочаровани когато се срещнем?


Възможно е да се получи нещо по скайп.
Възможно е да останете и разочаровани.

LadyDi
04-01-2010, 06:11
Абе то че може, може. Ама по-добре си заложете на личния контакт. Няма нищо по-хубаво от него. Връзката по скайп не е пълноценна и по принцип, много трудно може да се определи като връзка.

gir
04-01-2010, 06:24
Абе то че може, може. Ама по-добре си заложете на личния контакт. Няма нищо по-хубаво от него. Връзката по скайп не е пълноценна и по принцип, много трудно може да се определи като връзка.

Връзката в реала също може да е непълноценна. Само по скайп, както казваш, също не е пълноценна. Мисля, че заедно - хем да си имал предварителен контакт с писма/мейли/чатове (Скайп) , хем после и да се срещнеш си е идеалното. Предимството на чатовете е, че хората по-лесно и бързо могат да споделят неща. А на живата среща - предимството е това, че виждаш наистина как изглежда, как си поддържа хигиената, каква му е психомоториката (походка, жестове и пр.)

LadyDi
04-01-2010, 06:36
Скайпът е подходящ за свалки, да. Но за връзка...
Приемам скайпа във връзката едва тогава, когато тя е вече изградена като такава и по някакви обективни причини се налага да са разделени и това е най-евтиното и бързо средство за комуникация.
Но да предпочетете да си седите у дома и да си лафите по скайп, вместо да излезете на среща (защото сте притеснени един от друг) е малко наивно.

ivcheto0o
04-01-2010, 06:45
Вижте се на живо и тогава....Накистина има вероятност да останеш разо4арован,но и много връзки са запо4нали по този на4ин.
Но ако ще поддържате връзка само по скаип,без да се виждате няма смисъл,това според мен не е връзка.

Hilary_
04-01-2010, 07:13
Ако искаш да имаш нещо с нея се вижте на живо!!!
Стига с тоя скайп .. има голяма разлика между него и реалността!!

:-x

MetalZone
04-01-2010, 07:37
Понякога платоническата любов е много по-силна от другата...

DarknessAngel
04-01-2010, 08:30
Skype е на всякъде ... 8-)
Ако не се видите няма да го бъде.

dimitar_ak
04-01-2010, 09:16
Прекалено дълго комуникирате без да сте се видели. Сега риска да не се оправдаят очакванията ви е много по-голям.

NeverTheSame
04-01-2010, 09:23
Може да стане...но няма да е връзка..

TheSunshine01
04-01-2010, 09:26
Аз също познавам 1 момче от 4 години но по скайп а той е толкова далече .. аз съм от Бургас а той сега учи в София.
Лятото ще се видим с сигурност, така де ние и сега се виждаме редовно по камери там работа говорим си и т.н. ии когато му казах че го харесвам той ми каза същото но и 2-та знаем че връзки по скайп няма! Та по темата..

---> По добре и кажи че я харесваш за да видиш какви чуства има и тя към теб, а после се вижте най накрая щом тя е близо.

umri
04-01-2010, 10:36
Познаваме се с едно момиче от няколко години,но по скайп.Но възможно ли е да се получи нещо по него?Аз я харесвам,а за нея не знам,но ме е страх да и призная.Никога не сме се виждали на живо,но аз съм от София,а тя от Кумарица и сме много близо един до друг.Възможно ли е да имаме връзка по скайп и в същото време да не останем разочаровани когато се срещнем?
Може да е мъж, може да има патка, може да не може да говори, може да НЕ ТИ ХАРЕСА или обратно. Ако намериш начин да й лъзнеш една чурка през компа ме осведоми и мен как става номера.