PDA

View Full Version : Не съм сигурна .... :(



Defective
04-01-2010, 11:40
Правих секс с приятеля си и презерватива се скъса, но той не беше свършил. Да де не беше сигурен, но щеше да се разбере смисъл да се усети. После си направих тест и беше отрицателен. Възможно ли е теста да лъже? Беше SureCheck

antiWHAT
04-01-2010, 11:42
ако си го правила днес, на 1ви април като нищо те е излъгал тоа тест.
Тея са големи мръсници.

amk933
04-01-2010, 11:54
^ 8-)

Колко време след въпросния акт си направи теста? :)

Madeyed
04-01-2010, 11:54
ако си го правила днес, на 1ви април като нищо те е излъгал тоа тест.
Тея са големи мръсници. :smt023 :lol:

ПП - вероятноста е почти нулева, но ако се притесняваш направи си още един :)

Korrnyy
04-01-2010, 12:01
ако си го правила днес, на 1ви април като нищо те е излъгал тоа тест.
Тея са големи мръсници.

Това ме убии :lol: :lol: :lol: :lol:

Спокойно нищо ти няма :) Щом приятелят ти не е свършил в теб и щом теста е отрицателен, значи можеш да дишаш спокойно :)

BLoHduHka
04-01-2010, 12:06
Спокойно,няма опасност,и на мен се е случавло.

Defective
04-01-2010, 12:13
Еми не беше днес беше онзи ден и един мой приятел ми каза вземи си тест и сега го направи смисал 2 часа след това си направих теста и беше отрицателен. После и най-добрата ми приятелка ми каза ами нищо ти няма. "Сигурна съм че нищо не е станало" миа казва тя и приятеля ми е някакси спокоен, но на какво се дължи това мое напрежение незнам :(

3oPuTy
04-01-2010, 12:49
1.Как така не е сигурен дали е свършил?! :? Той да не е на 12 годинки и още да се чуди дали му се е*е или му се пикае?! :?
2.Тест се прави доооста след акта,а не същия ден :? (Абе вие не четете ли опътването :?)
3.Не,теста няма как да те излъже (дори и на първи април),защото той не е екстрасенс и няма как толкова рано да знае дали си забременяла ... :?

amk933
04-01-2010, 12:54
Така и предполагах....

2 часа след акта тестът НИЩО не е отчел...

Трябва да минат 2 седмици за да отчете правилно. Но на дали си бременна. :)

Defective
04-01-2010, 12:55
Е има ли вероятност пък да излъже на същия ден?

Defective
04-01-2010, 12:59
Така и предполагах....

2 часа след акта тестът НИЩО не е отчел...

Трябва да минат 2 седмици за да отчете правилно. Но на дали си бременна.
_________________


Еми по презерватива и по него и по мене даже нямаше нищо смисъл сперма и предполагам че нищо не е станало, но просто съм твърде напрегната, но това винаги е било така. Най-много ме е било страх от това да не стане някоя беля. Или съм си ги набила едни сега или ...... незнам.

gir
04-01-2010, 12:59
Не си бременна, най-вероятно.

amk933
04-01-2010, 13:20
Е има ли вероятност пък да излъже на същия ден?

Той няма да излъже. Просто не отчита вярно. Трябва да минат минимум 2 седмици или, ако имаш закъснение на първия ден от него. ;)

Defective
04-01-2010, 13:24
Ами ако ми е супер нередовен, щото и това го има казаха ми нали ако водя полов живот и мие нередовен цикъла нищо ми няма :) което ме успокоява. Ама незнам.

3oPuTy
04-01-2010, 13:26
Нека позная ... Ти си на 15,нали?!


Пффф всеки път била в напрежение,защото можело да е станал някой гаф ... Ами щом нямаш доверие на приятеля си и постоянно си под напрежение,защо въобще си тръгнала да правиш секс?!Заради модата или какво?! :? Пффф ... :?

LadyDi
04-01-2010, 13:52
Ами ако ми е супер нередовен, щото и това го има казаха ми нали ако водя полов живот и мие нередовен цикъла нищо ми няма :) което ме успокоява. Ама незнам.
Ако ти е нередовен цикъла, това значи, че и овулацията ти е нередовна, следователно не знаеш кои са опасните дни за забременяване, а с твоите познания в тази област, вероятността да забраменееш при нередовен цикъл е огромна.

Но за да не те плаша излишно, направи си тест отново след няколко дни и кажи на приятеля си по-често да се здрависва с малкия приятел, че да се научи да се усеща кога му идва... настроението.

playboyche
04-01-2010, 13:54
ако си го правила днес, на 1ви април като нищо те е излъгал тоа тест.
Тея са големи мръсници.
чаве фен съм ти доживот копеуе :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

pebals
04-01-2010, 17:02
ако си го правила днес, на 1ви април като нищо те е излъгал тоа тест.
Тея са големи мръсници.

:razz: :razz: :razz:

Voxa
04-01-2010, 21:33
нали знаеш че на първи април на листовката пише първоаприлска шега


лимитед едишън са тез тестове :Д

SemperFidelis
04-01-2010, 21:36
[b]Нека позная ... Ти си на 15,нали?!
Аз залагам за 14.

Aubergene
04-01-2010, 23:00
напълно съм съгласна с LadyDi и амк, при нередовен цикъл, следва нередовна овулация - докато не ти се нормализира, не можеш да пресмяташ безопасните дни, затова винаги залагай на презерватив!...

Sure Check хваща хормонални изменения, които започват най-рано две седмици след зачеването, така че тестът ще отчете отрицателно дори при бременност в първите две седмици след акта.

Поговори с приятеля си и помисли, доколко можеш да разчиташ на думата му.

stupid0boy
04-02-2010, 00:01
Върви на лекар... Или пък трябваше да кажеш на майка си.... на 1ви Април.... Мамо, бременна съм, за да видиш как ще реагира.... :? :shock: :shock: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D :D :D

britzy
04-02-2010, 05:29
1.Как така не е сигурен дали е свършил?! :? Той да не е на 12 годинки и още да се чуди дали му се е*е или му се пикае?! :?
2.Тест се прави доооста след акта,а не същия ден :? (Абе вие не четете ли опътването :?)
3.Не,теста няма как да те излъже (дори и на първи април),защото той не е екстрасенс и няма как толкова рано да знае дали си забременяла ... :?
ами точно-не се захващай с нещо,което явно не можеш

Razzy
04-02-2010, 20:10
Върви на лекар... Или пък трябваше да кажеш на майка си.... на 1ви Април.... Мамо, бременна съм, за да видиш как ще реагира.... :? :shock: :shock: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D :D :D

Мани аз на 1ви април казвам повече истини на наще, от колкото да лъжа та и тя ако е така.. :D