PDA

View Full Version : Едно добре премислено предложение



Salvador
04-01-2010, 14:05
Честит първи април и нека тази дата ви носи много смях!
Днес чичко Салвадор се обръща към вас обаче серьозно.
Четох и много се нарадвах на темите в които някои от ученичките на форума написаха, че харесват и да са с по-големите мъже.
Аз много обичам да ходя с ученички. Прочел съм законите, които сте написали и съм разбрал, че е по закона когато ученичките са на 14 г. възраст. Значи предлагам само на тейнейджарките, които са направили 14 години и нагоре да ми се обадят, за да ходим.
Аз сега не съм малкък и знам, че някои ще се вазмущават. Ама аз предлагам само на тези които няма да се притеснят да ходят с по-голям човек от тях.
А и сега делово да си кажа какво предлагам. 1 Ако момичето е бедно ще й давам колкото пари иска за да си купува нещата от първа необходимос. Дамски превръзки, сапун, парфюмерия, дрехи, фризйорка. 2 Ако момичето си има пари и не иска да я обиждат с пари или материялни продукти аз предлагам много духовни продукти. За 43 почти вече 44 години съм купил много книги и списания у дома. Имам и весници. Направо съм като голяма библиотека и съм образован. Може да й платя и карта за някоя истинска библиотека или да й платя интернет абонамента за годината. Да ходим по книжарниците и да й купувам книги. И да говорим по много духовни теми. Ще я поканям често на концерти на изложби и на кина. 3 Ако пък си има проблеми в училище и я бият аз мога да ходя да се боря с момчетата които я бият защото съм борец и съм завършил спортно училище с борба. За хоби играя и баскетбол и ходя на фитнес. Мисля че мога да преборя много от по-младите момчета които ви насилват в училище. Или мога да бъда и по-пресметлив да ходя да казвам че съм баща ти и да ги е страх. Значението е че предлагам защита и винаги ще си сигура с мене. Освен пари или духовна храна и защита не знам какво друго искат днескашните 14 15 16 17 18 19 20 годишни момичета. Аз съм ходил сериозно само с неколко и за малко време. Но аз съм много всееотдаен човек и за малко обич, прегръдка, секс , целувка и разбиране съм готов да се отдам целия.
Аз не пуша и пия малко ракия с вино някой път. Имам едно Пежо и една Мазда. Работя в една фирма като мениджър и имам частен бизнес във връзка с интернета.Това беше за мен. Мили момичета над 13 години пишете ми ако искате да сте с добрия и обичащия чичко Салвадор. Името ми е испанско защото баща ми беше почитател на Салвадор Алиенде, един революционер от латинска Америка.
Чакам писмата ви мили дами!

w0sh
04-01-2010, 14:12
Колко да е сериозно.

Не сме сайт за запознанстваи парични трансфери.

Търси ги по улциата.