PDA

View Full Version : Как да се оттърва от него?



Koteto0o0o0
04-01-2010, 14:22
Преди време излязох 2-3 пъте с едно момче. То много ме хареса, беше си качило всички снимки които съм му пращала на телефона си, гледаше ме влюбено, отваряше ми вратите, държеше се много нежно.. Въпреки това не почувствах химията. Заточнах да излизам с друг и му казах. Сложих край на увлечението му. Не съм ходила с тях, просто излизахме. След месец някъде това първото момче отново поиска да излезем, аз се съгласих. Снимките ми още бяха в телефона му. Сигурна съм, че не ги е трил през целия този един месец. Само за една среща и той си помисли, че ходим. Аз му казах, че не искам сериозна връзка. Той не та не.. Настоява. Казва, че аз съм тази, която иска да бъде до него. Той никога е нямал сериозна връзка. И сега май си мисли, че ходим. Кажете как да се оттърва от него без да го нараня? Какво да му кажа? Как да му обясня, че не искам да бъда с него. :хХхХ

т.7
krem4et0

Shely
04-01-2010, 14:24
Няма начин да не го нараниш... както и да му го обяснип все ще му е кофти...
Най- добре му го кажи направо...

gir
04-01-2010, 14:25
Преди време излязох 2-3 пъте с едно момче. То много ме хареса, беше си качило всички снимки които съм му пращала на телефона си, гледаше ме влюбено, отваряше ми вратите, държеше се много нежно.. Въпреки това не почувствах химията. Заточнах да излизам с друг и му казах. Сложих край на увлечението му. Не съм ходила с тях, просто излизахме. След месец някъде това първото момче отново поиска да излезем, аз се съгласих. Снимките ми още бяха в телефона му. Сигурна съм, че не ги е трил през целия този един месец. Само за една среща и той си помисли, че ходим. Аз му казах, че не искам сериозна връзка. Той не та не.. Настоява. Казва, че аз съм тази, която иска да бъде до него. Той никога е нямал сериозна връзка. И сега май си мисли, че ходим. Кажете как да се оттърва от него без да го нараня? Какво да му кажа? Как да му обясня, че не искам да бъда с него. :хХхХ

Дай му линк към тази тема, да прочете и да се убеди сам,че наистина няма как да стане това, което си е намислил. Той нещо не може да възприема реалността адекватно, но ще трябва да се усети.

pussucetka
04-01-2010, 14:33
Ами кажии му, че искаш само приятелски взаимноотношения, нищо повече ! :neutral: Не виждам какво толкова трудно има за да го направиш .. Кактоо казаха по-нагоре, каквото и да му кажеш ще му стане кофти, но ще го преодолеее .. И другият път не излизай със секи предложил ти, щото ще останат много наранени сърца.. :-o

loliii
04-01-2010, 15:33
Още в началото си разбрала, че той е влюбен в теб и много много те иска и че не е от хората, които искат ей така да си се натискате и после да забравите един за друг. Въпреки това си се съгласила да излезете отново, дала си му шанс, заблудила си го и сега питаш как да го отрежеш деликатно!? Ми не можеш. Като толкова искаш за 1-2 часа да се чувстваш принцеса и да ти отварят вратите си намери мило гадже за това. А не някакво влюбено момче, което правиш на глупак и направо го изкарваш нахалник тук. :o

Rounder
04-01-2010, 15:35
Ако не иска да сте просто приятели,тогава да ходи да се шиба :o

fenastz
04-01-2010, 17:24
http://www.youtube.com/watch?v=8cwIvYm3NNE

Нарани го.

DarknessAngel
04-01-2010, 21:41
Все ще го нараниш. Няма как. И "химията" по твои изчисления трябва да се усети на първата среща. За какво изобщо си излязла с него после,след като нямаш чувства, а знаеш,че той го приема като шанс ?

Take_That
04-02-2010, 10:04
Няма начин да не го нараниш... както и да му го обяснип все ще му е кофти...
Най- добре му го кажи направо...


++++

Hilary_
04-02-2010, 10:13
Все ще го нараниш. Няма как. И "химията" по твои изчисления трябва да се усети на първата среща. За какво изобщо си излязла с него после,след като нямаш чувства, а знаеш,че той го приема като шанс ?
Съгласна съм ..

sian4eto
04-02-2010, 11:06
Преди време излязох 2-3 пъте с едно момче. То много ме хареса, беше си качило всички снимки които съм му пращала на телефона си, гледаше ме влюбено, отваряше ми вратите, държеше се много нежно.. Въпреки това не почувствах химията. Заточнах да излизам с друг и му казах. Сложих край на увлечението му. Не съм ходила с тях, просто излизахме. След месец някъде това първото момче отново поиска да излезем, аз се съгласих. Снимките ми още бяха в телефона му. Сигурна съм, че не ги е трил през целия този един месец. Само за една среща и той си помисли, че ходим. Аз му казах, че не искам сериозна връзка. Той не та не.. Настоява. Казва, че аз съм тази, която иска да бъде до него. Той никога е нямал сериозна връзка. И сега май си мисли, че ходим. Кажете как да се оттърва от него без да го нараня? Какво да му кажа? Как да му обясня, че не искам да бъда с него. :хХхХ

позната история :lol: ще ти е трудно да се отървеш от него но всеки ден му казвай че неискаш да си с него ии да се надяваме да те разбере ако пък не -просто неизлизай повече с него :)

nana26
04-02-2010, 16:56
ами нещо подобно и при мене ... ако си добра приятелка с момчето му кажи че по-скоро го възприемаш като брат/ братовчед ... а ако сте просто от една компания и тои си го е навил на пръста направо му кажи че страшно много харесваш едно др момче .... при първия случай няма да му е толкова кофти (то без малко да го нараниш няма да стане) ... аз така направих и мисля че оня спря да фърчи толкова високо :D .. надявам се и при тебе да стане айде успех \:D/ :smt001

SuNsHiNe6
04-02-2010, 17:07
Добре де, не мога да разбера- хем искаш да се отървеш от него, хем се съгласяваш да излизаш с него. Не се ли замисляш, че по този начин му вдъхваш надежда, а после го нараняваш :? . Ясно е, че и в двата случая той ще остане наранения, но поне спри да даваш напразни надежди.

Koteto0o0o0
04-02-2010, 17:42
Не видях проблем просто да излезем и да се разходим. Това, че съм излизала с него и съм го отсвирила мисля, че е достатъчно показателно. Не мисля, че има нещо лошо просто да си останем приятели. Той сам си втълпява глупости. Бях достатъчно искрена с него и му казах, че не искам сериозна връзка. Той си е навил на пръста, че иска да бъде с мен. Как да му обясня, че това няма да стане??????

ReachlessGirl
04-02-2010, 18:20
Не видях проблем просто да излезем и да се разходим. Това, че съм излизала с него и съм го отсвирила мисля, че е достатъчно показателно. Не мисля, че има нещо лошо просто да си останем приятели. Той сам си втълпява глупости. Бях достатъчно искрена с него и му казах, че не искам сериозна връзка. Той си е навил на пръста, че иска да бъде с мен. Как да му обясня, че това няма да стане??????
Това, че ти не виждаш проблема не значи, че го няма!!
Това, че си му казала е добре, но защо си продължила да излизаш с него .. ето това е показателно?!! И това има значение за него .. !! Това е видял от цялата ситуация и за това си ги е набил филмите .. и не, не е бил сам! .. ти си му помогнала!!
А това с "просто приятели" няма да го коментирам .. :?

извод: Да, хубаво е да гледаш собствения си г*з ама понякога е хубаво и да се замислиш за околните .. !!!

SmilezZz
04-02-2010, 18:36
Няма начин..
Обясни му,че я няма онази "тръпка" и че искаш да си останете
приятели..

``Каквото и да направиш,все ще го нараниш..Все ще се почувства кофти,но след време ще го разбере``