PDA

View Full Version : Как да надебелея за 2 месеца ?



waynne
04-01-2010, 14:42
Аз съм на 14 години и тежа 55 килограма, висок дъм 1,76. Проблема е, че съм много слаб. От както се помня съм такъв, но вече ми писна. Не е заради момичетата или боевете, просто искам да съм с нормално тяло.
Сега идва лято и много ще се радвам ако до плажовете надебелея. Не знам, но от всички хора на мойте години (приятели,познати) аз съм най-слаб. Ще обясня по-подробно. Не искам да ми се виждат ребрата, искам краката ми да станат по-дебели, ръцете по-оформени а не пълни с кокали. Също така и да покрия кокалестите рамена. Не искам мускулна маса, а просто да не се дразня от тялото си. Кажете ми как да постигна това за 2-3 месеца. Найстина е много важно. И преди съм пробвал да надебелея, но без успех. Спрях цигарите и въобще не съм надебелял. Майками казва, че това си е просто моята натура, но мен пи писна. Ако може да ми дадете нещо като рецепта какво да ям точно, по колко пъти и как. Ям ядки, много хляб, сирене, мляко и какво ли още не - без резултат. Не намерих по-подходящ раздел...

annamari
04-02-2010, 08:25
според мен няма да надебелееш много
явно структората си ти е такава

umri
04-02-2010, 08:36
Няма да стане просто ей така. И аз съм слаб, преди 3 години бях доста по-слаб и виж кво напраих. Започнах да ходя на фитнес и да ям по 5 пъти на ден. Не ми се ядеше, но просто се насилвах. Казвах си "копеле трябва да ям" и го правех. Първо се насилваш, ама като свикнеш да ядеш по много е лесно. Тъпчех се да ми се пръсне корема... и паралелно с това ходех на фитнес. Цяло лято, докато другите се чудеха как да отслабнат аз се тъпчех като свиня и пиех креатин и протеин и три пъти фитнес в седмицата. От 55-56 станах 64-65 и направих прилични рамене, гръб, крака. Имай в предвид, че моя метаболизъм е откачен. Каквото хапна и си заминава.... та това е варианта.

AlaBalaa
04-02-2010, 08:46
както по-горе казаха почни фитнеса и аз бях слаб, но като го почнах качих 10кг :)

an0nimenn
04-02-2010, 09:59
фитнес и много ядене

ivan_realmadrid
04-02-2010, 11:00
Няма да стане просто ей така. И аз съм слаб, преди 3 години бях доста по-слаб и виж кво напраих. Започнах да ходя на фитнес и да ям по 5 пъти на ден. Не ми се ядеше, но просто се насилвах. Казвах си "копеле трябва да ям" и го правех. Първо се насилваш, ама като свикнеш да ядеш по много е лесно. Тъпчех се да ми се пръсне корема... и паралелно с това ходех на фитнес. Цяло лято, докато другите се чудеха как да отслабнат аз се тъпчех като свиня и пиех креатин и протеин и три пъти фитнес в седмицата. От 55-56 станах 64-65 и направих прилични рамене, гръб, крака. Имай в предвид, че моя метаболизъм е откачен. Каквото хапна и си заминава.... та това е варианта.

И моя метаболизъм е много бърз. Аз на фитнес не ходя ама ям много и не качвам кг. Ям по 5 филий с мас за закуска ма няма не качвам. Аз съм 1.78 висок и тежа 63-64 кг.

redbul2
04-02-2010, 13:34
...Сега идва лято и много ще се радвам ако до плажовете надебелея... Кажете ми как да постигна това за 2-3 месеца. ..

Едва ли ще надебелееш и за 2, и за 22 месеца. :D

Manekena7
04-02-2010, 14:26
батко ;д яж по 6 пъти на ден поне-свали си хранителна програма има много сайтове за фитнес ако неможеш да намериш ми пиши лс .Трябва да почнеш и фитнес .Може и добавки да почнеш да взимаш,ама за 2-3 месеца неможе да качиш кой знае колко много..А ако се тъпчеш с мазнотии което е другия вариант без да тренираш,ще ти стане още по гадно тялото щото освен че пак ще си хилчо ще имаш и мазно ;д Не става така

Reaper93
04-03-2010, 12:18
Хаха ми аз като съм на 16год. 1,70 и съм 45кг. ко да кажа? :D

nicolepcd
04-03-2010, 16:25
Хаха ми аз като съм на 16год. 1,70 и съм 45кг. ко да кажа? :D
Кажи здрасти ;д

stanislava555
06-05-2010, 19:04
аз см момичее на 15 ии см 155м ии тежа едваа 35 кг ;х хораа наистина е много неприятно да нямаш никаква фигура .. моля вии ако някой можее да ми помогне да пишее .. адски многоо ще см ви благодарна .. :lol: :(

ImmortalSportFreak
06-05-2010, 19:45
С много ядене не става.Само си разширявате стомасите и се тъпчете с калорични боклучи което е супер вредно.Приемете че имате такава структура и толкова.. Спортувайте;ходете на фитнес за мускулна маса(съмнявам се че искате да качвате гадни мазни сланини).Яжте редовно когато сте гладни калорична и здравословна храна. (например ядки а не вафли и чипсове.... ) С боклуци само ще си увредите организма;а с ядене на огромно количество храна насила - хем ви е зле;хем ви разширява стомаха...... :? :?

Amazingskill
06-06-2010, 21:09
Яж пържено бе мой :-D И съня е много важен. Пържоли, пържени картофи, пържени филии =;

TykaSePisheNick
06-06-2010, 22:10
Яж пържено бе мой :-D И съня е много важен. Пържоли, пържени картофи, пържени филии =;

Къде па сложи пържолите редом с пържените филии.. :?

albertog
06-07-2010, 12:18
То и аз искам да надебелея ама туко-така не става иначе съм на 16 1.83 висок а съм само 69-70 кила :[

JackSparrow
06-08-2010, 14:38
Яж пържено бе мой :-D И съня е много важен. Пържоли, пържени картофи, пържени филии =;

Къде па сложи пържолите редом с пържените филии.. :?

щото корена на всичките думи е ПЪРЖ, затва :-D

Nowa
06-08-2010, 18:59
Споредмен имаш предвид да направиш хубаво тяло.Защото повечето хора предпочитат слаби момчета отколкото някакви отпуснати дебеланковци.Моя съвет е да започнеш например плуване (хубави им стават телата),но няма да е за 2-3 месеца.

malkataa
06-09-2010, 16:03
Ходи на фитнес.Ще натрупаш мускули и ще позаякнеш,но това не означава,че ще станеш дебел,а просто,че ще си в перфектна форма.

Amazingskill
06-09-2010, 18:53
Яж пържено бе мой :-D И съня е много важен. Пържоли, пържени картофи, пържени филии =;

Къде па сложи пържолите редом с пържените филии.. :?

Изброявам само какво да яде не изброявам пържени неща или какво да яде заедно :-o