PDA

View Full Version : любовен триъгълник



Lolita93
04-01-2010, 15:37
Имам проблем най-добрият ми приятел е влюбен в мен наистина много, а аз си имам приятел от 15 месеца, който много обичам.Та, гаджето ми ревнува от него много и нещата стават много сложни, защото не искам да изгубя нито един от тях. Кажете какво да правя?
мерси предварително

w0sh
04-01-2010, 15:39
Докато има любов, приятелството отсъства.

loliii
04-01-2010, 15:43
Обясняваш на приятеля си истината - че много го обичаш, че никога не би го зарязала и че никога не би погледнала друг. Казваш му, че никога не си поглеждала към най-добрия си приятел с друго око, че не те привлича по нищо, че той ти е просто приятел, нищо повече.
На най-добрия си приятел казваш, че си имаш сериозен приятел, който обичаш и че заради неговата "голяма любов" си имаш проблеми с гаджето. Казваш му, че много го уважаваш и обичаш като ПРИЯТЕЛ, затова ако той също те уважава и обича ще те разбере и няма да ти ходи след гъза, няма да ти прави проблеми и няма да създава ситуации, от които гаджето ти да те ревнува. След като поговориш с тях поотделно е хубаво да ги събереш заедно, да си поговорите вие тримата и да им го обясниш в лицето. Така и двамата ще са сигурни, че като го казваш пред другия значи казваш истината. Въпреки това, най-добрия ти приятел може и да ти се разсърди понеже не е леко да те отрежат така, несподелената любов е най-гадна, но такъв е животът. Бъди готова за това. Не можеш да избегнеш всички последствия. Успех!

LiRRRa
04-01-2010, 17:02
Каквото и да направиш, никога повече няма да бъдете приятели с това момче по начина, по който сте били. . . Нещата се променят и дори и да продължите да се правите на приятели, той винаги само ще се преструва, ще удържа желанието си да те целуне и всичките си други повече-от-приятелски пориви. . . Или ще ти се намуси, разсърди, ще започне да те избягва и т.н. . .
Случвало ми се е много пъти и се получава много, ама много тъпо, защото са свестни момчета и не исках да ги загубя, но както каза Loliii . . . такъв е живота.
И все пак, обясни им и на двамата как стоят нещата.

DarknessAngel
04-01-2010, 21:33
Не ги събирай двамата ако търпението им не е голямо. После има опция да ги събираш част по част. 8-)
Като за начало обясни на гаджето,че с другото момче сте си приятели. Ако не те разбере - скрий се от полезрението му за известно време. На най-добрия си приятел кажи,че искаш да запазиш приятелството ви. Другото вече не зависи от теб. :)

stupid0boy
04-01-2010, 23:53
Докато има любов, приятелството отсъства.
+1

Hilary_
04-02-2010, 05:36
Няма не искам, ще се наложи да избереш .. иначе ще загубиш и двете!! ..

Priceless
04-02-2010, 07:26
Не обичам математика. Блях.

Lolita93
04-02-2010, 07:29
Мерси за мненията ви, но едно уточнение- разбира се, че съм говорила и с двамата. Гаджето ми знае какво е положението и че, нямам никакви чувства към приятеля ми, но той попринцип е мн ревнив и казва, че само като го видел как ме гледа и откачал :? а с приятеля сущо съм говорила, той знае че няма шанс, но въпреки това не се отказва. Прави всичко да изглежда уж на шега. Например последния път като излизахме заедно и аз си тръгвам и го гушвам ,при което той с едната си ръка ме хваща за дупето, с другата за кръста и започна да ми целува врата :shock: аз почти го нашамарих, а той само каза " ее извинявай де беше шега само исках да видя как ще реагираш" :o

pussucetka
04-02-2010, 08:15
Обясняваш на приятеля си истината - че много го обичаш, че никога не би го зарязала и че никога не би погледнала друг. Казваш му, че никога не си поглеждала към най-добрия си приятел с друго око, че не те привлича по нищо, че той ти е просто приятел, нищо повече.
На най-добрия си приятел казваш, че си имаш сериозен приятел, който обичаш и че заради неговата "голяма любов" си имаш проблеми с гаджето. Казваш му, че много го уважаваш и обичаш като ПРИЯТЕЛ, затова ако той също те уважава и обича ще те разбере и няма да ти ходи след гъза, няма да ти прави проблеми и няма да създава ситуации, от които гаджето ти да те ревнува. След като поговориш с тях поотделно е хубаво да ги събереш заедно, да си поговорите вие тримата и да им го обясниш в лицето. Така и двамата ще са сигурни, че като го казваш пред другия значи казваш истината. Въпреки това, най-добрия ти приятел може и да ти се разсърди понеже не е леко да те отрежат така, несподелената любов е най-гадна, но такъв е животът. Бъди готова за това. Не можеш да избегнеш всички последствия. Успех!

Напълно съгласна . . ;-)

AlaBalaa
04-02-2010, 08:49
добре бе дървил ти се ок... а ти от къде разбра, че те обича много... :-o

Take_That
04-02-2010, 09:35
Мерси за мненията ви, но едно уточнение- разбира се, че съм говорила и с двамата. Гаджето ми знае какво е положението и че, нямам никакви чувства към приятеля ми, но той попринцип е мн ревнив и казва, че само като го видел как ме гледа и откачал :? а с приятеля сущо съм говорила, той знае че няма шанс, но въпреки това не се отказва. Прави всичко да изглежда уж на шега. Например последния път като излизахме заедно и аз си тръгвам и го гушвам ,при което той с едната си ръка ме хваща за дупето, с другата за кръста и започна да ми целува врата :shock: аз почти го нашамарих, а той само каза " ее извинявай де беше шега само исках да видя как ще реагираш" :o

Отдръпни се от него .....

Lolita93
04-02-2010, 09:43
добре бе дървил ти се ок... а ти от къде разбра, че те обича много... :-o
еми като ми каза, че е влюбен в мен от почти 2 години и не може да живее дори без мисъта за мен и че никога няма да се откаже от мен, защото аз съм всичко за него, мисля че ми стана ясно. ти как мислиш?

Take_That
04-02-2010, 10:21
добре бе дървил ти се ок... а ти от къде разбра, че те обича много... :-o
еми като ми каза, че е влюбен в мен от почти 2 години и не може да живее дори без мисъта за мен и че никога няма да се откаже от мен, защото аз съм всичко за него, мисля че ми стана ясно. ти как мислиш?


Думи, думи и пак думи - а, действията?

LiRRRa
04-02-2010, 10:26
Той явно отдавна вече не ти е приятел. . .
И тия работи с шегите. . . кажи му или да спре да се "шегува" или край. . .
Още едно изгубено приятелство. . .

onestar
04-02-2010, 12:55
Не, няма смисъл да му казваш нищо, направо го отрежи. Всъщност приятеля ти ревнува от този с пълно право. И вероятността да загубиш и двамата, ако продължаваш така, е много голяма.
Гаджето ти е право, в случая, съобрази се.