PDA

View Full Version : За торбичките под очите ХЕЛППП !



MaxXissaa
04-01-2010, 15:59
Имам един мн гаден и досаден проблем ! Моля ви даите мн мнения ;)

За чувалите ми под очите :D аз сам на 14 и са ми мн досадни
лицето ми изглежда някво напрао кат старо само заради тези торбички ! :(

Плс кажете някой продукт които има наистина ефект или поне малко помага за премахване на торбичките :-o Мн искам да ги няма ! !

annamari
04-02-2010, 08:24
имаше един продукт на гарниер но за жени над 30 35 г
сори не мога да ти помогна

trevomanchety
04-02-2010, 15:27
Пробвай с фон дьо тен и с пудра...В смисал първо слагаш фон дьо тена и после прецени дали имаш нужда от пудра :) ако не пробвай с някой крем ама по добра идея е с фон дьо тена и пудрата :) дано да си разбрала :) :) :) :)

GrippingBosh
04-02-2010, 21:08
Аз лично си слагам кубчета лед в две отделни найлонови торбички и ги слагам под очите ми за не повече от 5-6 минути (: всичко изчезва ,но малко е студеничко :D

pussucetka
04-02-2010, 21:47
И аз имам такъв проблем .. И в момента се мажа с едно от орифлейм, но няма резултат :( . .

SWASTIKA
04-02-2010, 21:55
Има доста начини, преди да се прибегне до скъпите козметики.

Ще ти дам няколко идеи:

1. Ще ти трябва вода ( две чашки ) и няколко цвята от невен, и лавандула. Слагаш водата и цветовете от билките да заврят, остави ги да поврят малко и след това изчакай да изстинат.

Вечерта взимаш две парченца памук, напояваш ги с тази смес и ги налагаш под очите за 10 - 15 мин. С останалата смес, повтаряш процедурата сутринта.

2. Този вариант е със суров картоф. Взимаш две средно големи парчета от суров картоф и ги налагаш под очите за 15 - тина минутки.

3. За този вариант ще ти трябва прясно мляко. Напояваш две парченца памук и ги налагаш под очите пак за няколко минутки.

Има още доста, но тези са ти достатъчни... Избери си един и действай.

НЕ ЗАБРАВЯЙ, ЧЕ СЛЕД КОЯТО И ДА Е ОТ ТЕЗИ ПРОЦЕДУРИ, ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ МАЖЕШ С КРЕМ богат на витамин Е.

Питай в аптеката дали имат крем за лице, богат на витамин Е, те ще ти предложат доста... Избери си един и действай.

Обобщено: Избираш си една от процеруите, правиш я и след това се мажеш с крема. Не забравяй да намалиш яденето на СОЛ!

ПП: Много от лекарите препоръчва крема да е богат не само на витамин Е, но и на витамин А, което за мен не е много добра алтернатива, защото витамин А почти не се разгражда в организма...

spooky666
04-17-2010, 09:19
МнениеПуснато на: Съб Апр 03, 2010 12:08 am


Аз лично си слагам кубчета лед в две отделни найлонови торбички и ги слагам под очите ми за не повече от 5-6 минути (: всичко изчезва ,но малко е студеничко Very Happy


pomaga li ? :)

MaxXissaa
04-17-2010, 10:35
mnogo malko :oops: