PDA

View Full Version : странна работа...или?!



stern
04-01-2010, 18:08
едно въпросче, ако едно момче с теб се държи мн мило, помага ти, все е около теб и дори те кани на разходка тва кво значи?
днес един ми каза, че тва върпосното момче, харесвал някакво друго момиче...и малко съм объркана...
не, че съм си мислила, че нещо той ме харесвам, ма някси ми прави некви намеци, а и на разходка ме покани....защо го прави щом явно не ме харесва?

babity
04-01-2010, 18:16
Много момчета не могат добре да поставят граница между приятелското отношение и зарибявките. Свиквай. 99% от сигналите, които си мислиш, че те (момчетата) ти подават са им напълно чужди и не ги подават умишлено. Същото важи и за възприятията им към женските такива - изключително рядко схващат какво се опитваш да им покажеш. Така че не се вкарвай в излишни размисли. Ако ти се излиза с него - излез, но просто се наслади на прекараното време и не почвай със сметките кой какво е искал да каже/покаже.

ivcheto0o
04-01-2010, 18:17
днес един ми каза

Спри да вярваш на това кои какво е казал,а питаи него това единствения на4ин да разбереш истината.А и по това което си написала мисля 4е те харесва.

DarknessAngel
04-01-2010, 21:38
Вариант 1 : като повечето момци пуска кукички на няколко места да "задене" нещо.
Вариант 2 : има нещо специално към теб и ти намеква.
Вариант 3 : няма нещо специално към теб, може да се държи мило с всички,а разходката да е от нямане на работа.
Извод : Говори с него. Питай го.

Rounder
04-01-2010, 21:59
Ми,поже да се задява и с друга,в случеи че ти не му вържиш да има и скрит коз...
Но,може би те харесва,питай го,нищо няма да загубиш :)

m1nik
04-01-2010, 23:13
днес един ми каза

Спри да вярваш на това кои какво е казал,а питаи него това единствения на4ин да разбереш истината.А и по това което си написала мисля 4е те харесва.

stupid0boy
04-01-2010, 23:17
Ами... Аз съм момче... и да ти кажа и с мойте най - добра приятелка се държа мило... каня я на разходки, на кафе... ала бала.... самички се забавляваме, излизаме... но сме приятели... не искам да разнищвам нещата, защото често приятелството завърша с любов, но любовта с приятелство - РЯДКО!

art
04-01-2010, 23:35
Много момчета не могат добре да поставят граница между приятелското отношение и зарибявките. Свиквай. 99% от сигналите, които си мислиш, че те (момчетата) ти подават са им напълно чужди и не ги подават умишлено. Същото важи и за възприятията им към женските такива - изключително рядко схващат какво се опитваш да им покажеш. Така че не се вкарвай в излишни размисли. Ако ти се излиза с него - излез, но просто се наслади на прекараното време и не почвай със сметките кой какво е искал да каже/покаже.

+1 Напълно съгласна съм :)

Hilary_
04-02-2010, 05:40
Иска да се сближите? Да станете приятели?? ..

gir
04-02-2010, 06:22
едно въпросче, ако едно момче с теб се държи мн мило, помага ти, все е около теб и дори те кани на разходка тва кво значи?
днес един ми каза, че тва върпосното момче, харесвал някакво друго момиче...и малко съм объркана...
не, че съм си мислила, че нещо той ме харесвам, ма някси ми прави некви намеци, а и на разходка ме покани....защо го прави щом явно не ме харесва?

А кой е казал, че момчетата не могат да харесват 2 и повече момичета?

Той може и да си харесва онази, а да те харесва и тебе.
Примерно може да е фен на Португалия, но и да е фен на Бразилия.
Може да обича лимонада, но и да обича фанта-лимон!
Можа да харесва трип-хоп, но и да си пада по денс.
Може да харесва тебе, но и нея.
Това е положението...

stern
04-02-2010, 12:34
е да ма нали е казал на един от класа (ние с него сме в един клас), че харесва някаква друга, а не че харесва мен....е да може да харесва 2, щот нали ние с него сме добри приятели и той (и аз, де) все ми е казвал кат хар някоя, а често е харесвал и две

а да и между другото веднъж ми беше казал, че преди ме е харесвал, но нищо не е правил, щот знае, че харесвам един друг....а той сиг още мисли, че харесвам един друг, защото всеки от класа все за тва говори, а аз на него нищо не съм му казвала де за харесването ми...ама и той не ме е питал
а и аз не знам кой да харесвам, приятеля ми (за които ви пиша тук) или едно момче, което се държи адски гадно с мен...

JackSparrow
04-02-2010, 13:05
тоз казаааааааал



оня пък кво казааааааал

я напишете един сценарий, знаете ли ква сапунка ще стане.. малко да доукрасите и е МУЦКАА.. :razz: :razz: :razz:

UrbanLegend
04-02-2010, 13:15
От къде знаеш,че този ''еден'' не те е литнал или замисляла ли си се дали и той е наясно с чувствата на другото момче?

stern
04-02-2010, 14:03
нищо не знам аз...но са кво да права с тази разходка, преди няколко дена си писахме в скаипа и го питах кво става и той ми вика, аз да кажа и, че аз да съм казала кога и къде...аз трябваше да ставам и му казах, че ще се разберем, а той от тогава нищо не ми е писал по въпроса...

ef4etyYy
04-02-2010, 14:07
а и аз не знам кой да харесвам, приятеля ми (за които ви пиша тук) или едно момче, което се държи адски гадно с мен...
моля?! :shock: :shock:

SmilezZz
04-02-2010, 14:18
Вариант 1:
- Има те за приятелка
Вариант 2
- Иска да сте нещо повече от приятели
Вариант 3
- Просто "флиртува"

Вариантите са много и единствено той знае с точност отговора..
Така,че питай него - а не вярвай на думите на другите

gir
04-02-2010, 14:24
е да ма нали е казал на един от класа (ние с него сме в един клас), че харесва някаква друга, а не че харесва мен....е да може да харесва 2, щот нали ние с него сме добри приятели и той (и аз, де) все ми е казвал кат хар някоя, а често е харесвал и две

а да и между другото веднъж ми беше казал, че преди ме е харесвал, но нищо не е правил, щот знае, че харесвам един друг....а той сиг още мисли, че харесвам един друг, защото всеки от класа все за тва говори, а аз на него нищо не съм му казвала де за харесването ми...ама и той не ме е питал
а и аз не знам кой да харесвам, приятеля ми (за които ви пиша тук) или едно момче, което се държи адски гадно с мен...


Логиката ти е много добра (не се бъзикам). Значи правилно си си отговорила на въпросите.
Само последното не ми хареса - как така ще харесваш някой, дето се държи гадно с тебе?! Я недей да ставаш мазохистка! По-добре опитай с приятеля си.

gir
04-02-2010, 14:26
От къде знаеш,че този ''еден'' не те е литнал или замисляла ли си се дали и той е наясно с чувствата на другото момче?

Не те е "литнал" ?
Яко :) Научвам нови жаргони!

gir
04-02-2010, 14:43
нищо не знам аз...но са кво да права с тази разходка, преди няколко дена си писахме в скаипа и го питах кво става и той ми вика, аз да кажа и, че аз да съм казала кога и къде...аз трябваше да ставам и му казах, че ще се разберем, а той от тогава нищо не ми е писал по въпроса...


Ами няма само да чакаш той да ти пише. Мъжете и жените са РАВНОПРАВНИ. Това значи, че както той може да те кани, така и ти можеш. Така че - покани го ти да се разходите, а ако ти е пък неудобно така направо - питай го какво става с разходката, за която ти е споменал.

stern
04-02-2010, 14:47
а и аз не знам кой да харесвам, приятеля ми (за които ви пиша тук) или едно момче, което се държи адски гадно с мен...
моля?! :shock: :shock:

еми вече от 2 години харесвам един, които обаче се държи зле с мен, опитвам се да го забравя вече, но ми е трудно..
а и затва ме е страх да захаресам другото момче, за да не бъда пак наранена...макар, че знам, че той ни би ме наранил, но все пак ме е страх...

ef4etyYy
04-02-2010, 19:01
а и аз не знам кой да харесвам, приятеля ми (за които ви пиша тук) или едно момче, което се държи адски гадно с мен...
моля?! :shock: :shock:

еми вече от 2 години харесвам един, които обаче се държи зле с мен, опитвам се да го забравя вече, но ми е трудно..
а и затва ме е страх да захаресам другото момче, за да не бъда пак наранена...макар, че знам, че той ни би ме наранил, но все пак ме е страх... еми кат' се държи гадно с тебе от къф кериз го харесваш?! бах маа му сякаш няма други момчета :booooomb: :booooomb: :booooomb:

xPafx
04-02-2010, 21:40
ЪъЪъъЪъ...ПлЮсЧинЦъ Зъ ТеБиИи :-)
Пикла такава,върви се научи да пишеш и тогава мисли за момчета ;)