PDA

View Full Version : Обичам настоящия, но и предишния...объркана



xPafx
04-01-2010, 18:54
Преди да започна,искам да кажа..че просто искам да споделя,защото се чувствам ужасно..
Така..да кажем,че..преди време имах връзка с едно момче..всичко беше прекрасно,нямахме кой знае какви проблеми..А бе,просто бяхме супер..но както се случва винаги-идва края..
Сега..се появи друго момче..имам адски силни чувства към него,допълва ме...разбира ме..кара ме да се чувствам уникална..от раздялата ми с предишния,не се бях чувствала така...обичам го..просто..наистина го обичам....НО...проблема е,че..все още обичам и предишния ми приятел...като го видя корема ми се "обръща",краката ми омекват..като се сетя за общите ни спомени започвам да плача..Просто..чувствата..ощ е са тук...А сега какво..За Бога..защо съм такава глупачка,защо не мога да бъда наясно със себе си?!
Защо не мога,да си избия от главата бившия..?!
Осъзнавам,че мога да изгубя,човека който е до мен,човека който ме обича и аз обичам...но просто..как да заповядам на това вътре в мен да има чувства само към единия..?
Мерси,на тези които отделиха време да прочетат моите любовни проблеми...

Едит: Пафи, ти за описателно заглавие чувала ли си, душо? 8-)
т.7 by амк933

wasch0
04-01-2010, 19:01
ох имлата ми .. това ми е страшно познато.. само дето не си споменала на бившия му пука ли му за теб :? ако му пука и ако е свестен бъди с него :)

onestar
04-01-2010, 19:03
^^ Дори и на бившия й да му пука, тя иска да е с настоящия. Нали така, или аз не съм разбрала?

>>> Остави времето да си свърши работата.

xPafx
04-01-2010, 19:04
Бившия ли..откакто скъсахме бившия ми се наду..начина, по който се държи с мен все едно казва "Назад,ти си ми под нивото.."
Знам,че не е такъв..знам,че в действителност не е някое надуто момченце..но..не знам просто..мисля,че не му пука особено много за мен..

xPafx
04-01-2010, 19:05
^^ Дори и на бившия й да му пука, тя иска да е с настоящия. Нали така, или аз не съм разбрала?

>>> Остави времето да си свърши работата.
Еми...да правилно си разбрала..мисля..
В момента и аз сама не съм много наясно със себе си..

antifashionshit
04-01-2010, 19:06
какво друго освен да пробваш с новото момче? ^^

Alli
04-01-2010, 19:11
радвай,се че си изпитала отново чувства към друг човек,преди 5 месеца почти скъсах с бившия и нямам още очи за друг,дори преди малко го видях и сърцето ми се къса..колко време бяхте заедно с този бивш и от колко време си с новото момче?

xPafx
04-01-2010, 19:13
радвай,се че си изпитала отново чувства към друг човек,преди 5 месеца почти скъсах с бившия и нямам още очи за друг,дори преди малко го видях и сърцето ми се къса..колко време бяхте заедно с този бивш и от колко време си с новото момче?
Еми..около година и нещо...а с новото момче..около 2 месеца..да знам..сега ще ми кажете "каква обич за 2 месеца.." ама...няма определен период,за който да започнеш да изпитваш обич към някого..

Alli
04-01-2010, 19:27
не,няма да ти го кажа,аз бившия на първия месец го заобичах и го чувствах супер близък вече,ами щом не си залужава този бивш остани с новото момче,дай му шанс,просто не се навъртай около средите,където можеш да видиш бившия за да не си спомняш,защото наистина е много мъчително..

xPafx
04-01-2010, 19:34
не,няма да ти го кажа,аз бившия на първия месец го заобичах и го чувствах супер близък вече,ами щом не си залужава този бивш остани с новото момче,дай му шанс,просто не се навъртай около средите,където можеш да видиш бившия за да не си спомняш,защото наистина е много мъчително..
Малко е трудно да не се навъртам м тези среди,щото просто имаме прекалено общи приятелли,а и градът е малък...а и компанията е обща,въпреки че той все-по рядко се навърта там..опитвам се да го избягвам...днес не бях с общата компания,само и само да не го видя..и кво...3 пъти го видях.. :cry:

umri
04-01-2010, 22:40
Преди да започна,искам да кажа..че просто искам да споделя,защото се чувствам ужасно..
Така..да кажем,че..преди време имах връзка с едно момче..всичко беше прекрасно,нямахме кой знае какви проблеми..А бе,просто бяхме супер..но както се случва винаги-идва края..
Сега..се появи друго момче..имам адски силни чувства към него,допълва ме...разбира ме..кара ме да се чувствам уникална..от раздялата ми с предишния,не се бях чувствала така...обичам го..просто..наистина го обичам....НО...проблема е,че..все още обичам и предишния ми приятел...като го видя корема ми се "обръща",краката ми омекват..като се сетя за общите ни спомени започвам да плача..Просто..чувствата..ощ е са тук...А сега какво..За Бога..защо съм такава глупачка,защо не мога да бъда наясно със себе си?!
Защо не мога,да си избия от главата бившия..?!
Осъзнавам,че мога да изгубя,човека който е до мен,човека който ме обича и аз обичам...но просто..как да заповядам на това вътре в мен да има чувства само към единия..?
Мерси,на тези които отделиха време да прочетат моите любовни проблеми...

Едит: Пафи, ти за описателно заглавие чувала ли си, душо? 8-)
т.7 by амк933
Питай и двамата дали няма да имат проблем за тройка.

stupid0boy
04-01-2010, 23:33
Първо изчакай малко, и ще разбереш всъщност дали е любов или глезотий....

ivcheto0o
04-02-2010, 05:39
Остави нещата така,то с времето ще стане това което трябва.

Hilary_
04-02-2010, 05:42
Кофти .. но трябва да осъзнаеш, че миналото си е минало и е добре да си остане там!! След като е свършило значи е имало защо .. опитай се тази любов да я превърнеш в приятелска и продължи напред .. :)

Priceless
04-02-2010, 05:57
Що трябва да оставяш миналото да ти провали настоящето ? Както каза Хилари ( :-) 8-) ) миналото си е минало. Продължи напред просто.

gir
04-02-2010, 06:06
Преди да започна,искам да кажа..че просто искам да споделя,защото се чувствам ужасно..
Така..да кажем,че..преди време имах връзка с едно момче..всичко беше прекрасно,нямахме кой знае какви проблеми..А бе,просто бяхме супер..но както се случва винаги-идва края..
Сега..се появи друго момче..имам адски силни чувства към него,допълва ме...разбира ме..кара ме да се чувствам уникална..от раздялата ми с предишния,не се бях чувствала така...обичам го..просто..наистина го обичам....НО...проблема е,че..все още обичам и предишния ми приятел...като го видя корема ми се "обръща",краката ми омекват..като се сетя за общите ни спомени започвам да плача..Просто..чувствата..ощ е са тук...А сега какво..За Бога..защо съм такава глупачка,защо не мога да бъда наясно със себе си?!
Защо не мога,да си избия от главата бившия..?!
Осъзнавам,че мога да изгубя,човека който е до мен,човека който ме обича и аз обичам...но просто..как да заповядам на това вътре в мен да има чувства само към единия..?
Мерси,на тези които отделиха време да прочетат моите любовни проблеми...

Едит: Пафи, ти за описателно заглавие чувала ли си, душо? 8-)
т.7 by амк933

Значи можело да се обичат двама едновременно. А някои тука си мислят, че не било възможно :)
Иначе проблеми няма - какво като обичаш и другия? То от обичане до ПРАВЕНЕ има разлика. Ти си обичай другия, обичай майка си, обичай Еминем, обичай зайчетата, обичай който си искаш. А си бъди с гаджето, обичай си го и него, ходи си с него. Като не му изневеряваш - лошо няма.

Take_That
04-02-2010, 09:53
Остави времето да си свърши работата.


Точно така :)
А от мен ще кажа - насочи цялото внимание към сегашния си приятел и оценявай това, което прави за теб. Замисли се какво би било ако го изгубиш?!

FireFlyY
04-03-2010, 14:49
"If you think you are in love with two people, you love neither enough." не го казвам аз,но съм го чела във книга с мъдри цитати :-D и смятам,че е истина.Моят съвет е да забравиш бившия и да се радваш на момента с новото момче ;]

juja
04-04-2010, 10:04
Преди да започна,искам да кажа..че просто искам да споделя,защото се чувствам ужасно..
Така..да кажем,че..преди време имах връзка с едно момче..всичко беше прекрасно,нямахме кой знае какви проблеми..А бе,просто бяхме супер..но както се случва винаги-идва края..
Сега..се появи друго момче..имам адски силни чувства към него,допълва ме...разбира ме..кара ме да се чувствам уникална..от раздялата ми с предишния,не се бях чувствала така...обичам го..просто..наистина го обичам....НО...проблема е,че..все още обичам и предишния ми приятел...като го видя корема ми се "обръща",краката ми омекват..като се сетя за общите ни спомени започвам да плача..Просто..чувствата..ощ е са тук...А сега какво..За Бога..защо съм такава глупачка,защо не мога да бъда наясно със себе си?!
Защо не мога,да си избия от главата бившия..?!
Осъзнавам,че мога да изгубя,човека който е до мен,човека който ме обича и аз обичам...но просто..как да заповядам на това вътре в мен да има чувства само към единия..?
Мерси,на тези които отделиха време да прочетат моите любовни проблеми...

Едит: Пафи, ти за описателно заглавие чувала ли си, душо? 8-)
т.7 by амк933
Ами аз съм в същата ситуация и знам как се чувстваш !
Ужасно е ... Но мила всичко се оправя един ден ..И аз съм като теб когато го видя краката ми се подкосяват и т.н. Обещала съм си на мен да мисля по-малко за бившия защото той не ме обича повече от човека който е до мен в момента .. винаги се питам: Какво щеше да стане ако сме още заедно ? ....
Но ...
Всяко зло за добро !

givemereasontolive
04-04-2010, 10:12
"If you think you are in love with two people, you love neither enough." не го казвам аз,но съм го чела във книга с мъдри цитати :-D и смятам,че е истина.Моят съвет е да забравиш бившия и да се радваш на момента с новото момче ;]

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 11:56
Мисля, че ти самата не знаеш какво искаш.Бившия ти е минало, защо просто не го игнорираш и не продължиш напред ?