PDA

View Full Version : Ни тей ни тей ...



TheVoiceFromMoon
04-01-2010, 20:13
Здравейте на сички живо тука :) :lol:

Слушайте проблематиката дет се е заплела тука ... :(

значи харесвам/х 1 момиче ,, в продължение на няколко месеца нищо не ставаше (цъкня :( ) в 1 момент ми кипна на мен и и казах някой неща и то не е кой знае кво мамка му :@ и сега не ми обръща много внимание а преди се имахме много ... а на няколко пъти се е опитвала да ме лъже и т.н. но съм я хващал ... и точно за т'ва се караме с нея, защото и нямам доверие, защото и тя знае че я хващат че лъже но пак си държи на своето ... :@ и сега се чудя дали ако и се извиня ще се опраят работите или не .. въпреки че е казала на 1 наш общ приятел, че няма как да стане работата, а и на мен ми го намеква ... цъкня от всякъде ,, а аз толкова я обичам ...

DarknessAngel
04-01-2010, 20:17
Щом те е лъгала - не би следвало изобщо да правиш нещо по въпроса. Поне така бих направила аз.
Харесвам/х - харесваш я,харесвал си я,или я обичаш - както завърши поста ти. Оправи се малко. 8-)

fenastz
04-01-2010, 20:17
Извини се. Покажи, че я зачиташ.

FrostHammer
04-01-2010, 20:22
Що ме интересува

CherryS
04-01-2010, 20:32
Що ме интересува
Държавата ме кара да съм дришльо...

umri
04-01-2010, 22:39
Здравейте на сички живо тука :) :lol:

Слушайте проблематиката дет се е заплела тука ... :(

значи харесвам/х 1 момиче ,, в продължение на няколко месеца нищо не ставаше (цъкня :( ) в 1 момент ми кипна на мен и и казах някой неща и то не е кой знае кво мамка му :@ и сега не ми обръща много внимание а преди се имахме много ... а на няколко пъти се е опитвала да ме лъже и т.н. но съм я хващал ... и точно за т'ва се караме с нея, защото и нямам доверие, защото и тя знае че я хващат че лъже но пак си държи на своето ... :@ и сега се чудя дали ако и се извиня ще се опраят работите или не .. въпреки че е казала на 1 наш общ приятел, че няма как да стане работата, а и на мен ми го намеква ... цъкня от всякъде ,, а аз толкова я обичам ...
Недей се извинява. Пада ти нивото, пък и много ще се възгордее. Почти е сигурно, че няма да ти лапа, така като гледам. По-голям успех ще имаш, ако намериш начин да я накараш да се чувства тя виновната.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-01-2010, 22:46
Вземи да си оправиш заглавието първо и пиши на правилен български език . Оправи си темата , че нищо не се разбира , поне да беше слагал точки някъде . Едно изречение както трябва няма .

Hilary_
04-02-2010, 05:45
цък .. цък .. :D

Виж сега .. какъв е смисъла да се опитваш да си върнеш някой, който те лъже? Как изобщо би могъл да й имаш доверие? За едно хубаво приятелство, дори и връзка се изисква доверие ..

Priceless
04-02-2010, 05:54
Заебавай я.

gir
04-02-2010, 06:12
Здравейте на сички живо тука :) :lol:

Слушайте проблематиката дет се е заплела тука ... :(

значи харесвам/х 1 момиче ,, в продължение на няколко месеца нищо не ставаше (цъкня :( ) в 1 момент ми кипна на мен и и казах някой неща и то не е кой знае кво мамка му :@ и сега не ми обръща много внимание а преди се имахме много ... а на няколко пъти се е опитвала да ме лъже и т.н. но съм я хващал ... и точно за т'ва се караме с нея, защото и нямам доверие, защото и тя знае че я хващат че лъже но пак си държи на своето ... :@ и сега се чудя дали ако и се извиня ще се опраят работите или не .. въпреки че е казала на 1 наш общ приятел, че няма как да стане работата, а и на мен ми го намеква ... цъкня от всякъде ,, а аз толкова я обичам ...

Прояви малко себеуважение и не се извинявай за нещо, което не си виновен. Не виждам какво й обичаш, сигурно само външността...

Take_That
04-02-2010, 09:50
Явно е патологична лъжкиня - не и се извинявай, освен ако не искаш да те лъжат постоянно :)

ef4etyYy
04-02-2010, 14:00
Прояви малко себеуважение и не се извинявай за нещо, което не си виновен. Не виждам какво й обичаш, сигурно само външността...

alone83
04-02-2010, 14:32
Първо, няма смисъл да й се извинявай, просто няма за какво. Второ, как си мислиш, че ще върви една връзка с човек, който ще те лъже и няма да му вярваш?

nana26
04-02-2010, 17:06
ами аз съм момиче и би следвало да съм на нейна страна ... ама :? ... пич в никакъв случай не и се извинявай, направиш ли го тя ше си мисли че си в краката и, и хептен за мезе ше те вземе ...ще те върти на пръста си момчееее :booooomb: ...кофти за тва че я обичаш .. моя съвет е да се опитваш да си я избиеш от главата, трудно ще ти е ама пък да ходиш с някой дето те лъже и си нямате довере ... :?

ef4etyYy
04-02-2010, 18:59
ами аз съм момиче и би следвало да съм на нейна страна ... ама :? ... пич в никакъв случай не и се извинявай, направиш ли го тя ше си мисли че си в краката и, и хептен за мезе ше те вземе ...ще те върти на пръста си момчееее :booooomb: ...кофти за тва че я обичаш .. моя съвет е да се опитваш да си я избиеш от главата, трудно ще ти е ама пък да ходиш с някой дето те лъже и си нямате довере ... :? не си първото момиче, писало в тая тема, и май никой не е на нейна страна? Женска солидарност? Bullshit 8-) :booooomb:

Faces
04-03-2010, 09:07
Казала е на твой авер че няма да станат нещата между вас намеква го на теб..и ти за кво точно ще се извиняваш ? Повече от ясно е между вас няма да се получи нищо така че бутай напред.Извиниш ли и се най много да и вдигнеш самочувствието и да ти се качи на главата.

gir
04-03-2010, 16:00
ами аз съм момиче и би следвало да съм на нейна страна ... ама :? ... пич в никакъв случай не и се извинявай, направиш ли го тя ше си мисли че си в краката и, и хептен за мезе ше те вземе ...ще те върти на пръста си момчееее :booooomb: ...кофти за тва че я обичаш .. моя съвет е да се опитваш да си я избиеш от главата, трудно ще ти е ама пък да ходиш с някой дето те лъже и си нямате довере ... :? не си първото момиче, писало в тая тема, и май никой не е на нейна страна? Женска солидарност? Bullshit 8-) :booooomb:

Така е. Много ми е било чудно защо някой трябва да е солидарен с друг само щото са от един и същи пол. Че това си е вид сексизъм. Убежденията и ценностите нямат пол.

TheVoiceFromMoon
04-05-2010, 15:48
е*на работа малко ... но пък тя ми е едни от малкото хора с който ходим да правим едни работи т.е. от класа ми няма с кой друг .. ^^ и понякога се държи добре, но след като и казах това заради което ми е сад , се държи странно, но е нормално ... но много мразя в нея тва, че знае, че я хващам че ме лъже, и тя знае, че лъже и я хващат, но си държи на нейното ... :? тя малко е на принципа " дори да те хванат да изневеряваш - отричай :D 8-)

mishanavolley
04-05-2010, 19:15
тя явно доста държи на своето така че аз невиждам смисъл жал ми е за тебе щото си личи че я харесваш ама тя като се дърпа като невидяла ...

DevilWish
04-05-2010, 19:22
Oстави я просто ;)

Gr0zDan0v
04-05-2010, 20:08
Заебавай я.

и аз тва бих напраил!!

YouMakeMeSmile
04-05-2010, 20:14
от заглавието ми се зави свят.. от описанието на проблема ти направо колабирах..

myNameIsImmortal
04-05-2010, 20:58
Вземи да си оправиш заглавието първо и пиши на правилен български език . Оправи си темата , че нищо не се разбира , поне да беше слагал точки някъде . Едно изречение както трябва няма .

Ти си оправи правописа и влизай повече в час по информационни технологии, щото ясно - по български език си назубрила къде се слагат запетайки, но се научи, че при машинописа и набирането на текст, на какъвто и да е носител /бил той електронен или хартиен/ интервал пред и след запетайките няма! Интервала се намира след запетайката! Пример: "Недей си мисли, че си много умна!"
Като нямаш отношение по темата недей да пишеш нищо.. аре ходи са фъкай някъде из кенефите на голямите дискотеки в София..

Така. По темата:
Пич, по-горе са ти го казали: Недей да се извиняваш, ще стане ощо по-лошо. Ще види, че не можеш без нея, че е важна за теб, а повечето момичета видят ли такова нещо им се вдига супер много самочувствието и се появява желанието йм да те въртят на пръста си!
Затова се дръж на ниво. Покажи, че тя не е центъра на живота ти и има по-важни неща от нея.. С времето, като й се прииска да опре глава на твойто рамо сама ще дойде при теб! ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-05-2010, 23:09
Вземи да си оправиш заглавието първо и пиши на правилен български език . Оправи си темата , че нищо не се разбира , поне да беше слагал точки някъде . Едно изречение както трябва няма .

Ти си оправи правописа и влизай повече в час по информационни технологии, щото ясно - по български език си назубрила къде се слагат запетайки, но се научи, че при машинописа и набирането на текст, на какъвто и да е носител /бил той електронен или хартиен/ интервал пред и след запетайките няма! Интервала се намира след запетайката! Пример: "Недей си мисли, че си много умна!"
Като нямаш отношение по темата недей да пишеш нищо.. аре ходи са фъкай някъде из кенефите на голямите дискотеки в София..

Така. По темата:
Пич, по-горе са ти го казали: Недей да се извиняваш, ще стане ощо по-лошо. Ще види, че не можеш без нея, че е важна за теб, а повечето момичета видят ли такова нещо им се вдига супер много самочувствието и се появява желанието йм да те въртят на пръста си!
Затова се дръж на ниво. Покажи, че тя не е центъра на живота ти и има по-важни неща от нея.. С времето, като й се прииска да опре глава на твойто рамо сама ще дойде при теб! ;)
Ето още един с ` велико ` чувство за хумор . Първо кой ти каза че съм от София :lol: И запетаи не се зубрят , а ще продължавам да си оставям интервал за такива като тебе да виждат по - хубаво и да им се набива в очи . Пс : Вече можеш да си се върнеш в столичния кенеф , от където не е трябвало да излизаш . Останалото ще си го спестя , защото и без тва няма да го разбереш . А да не забравя и да си оправиш правописа и намали самочувствието си , което и без тва няма покритие хахах

FromAutumToAshes
04-06-2010, 03:15
Това "обичам те" май си го казвате за "здрасти" ... Или само на мен така ми се струва :-o

Elenichkaa
04-06-2010, 06:41
Не че заставам на нейна страна,но кво лошо има ако се чувстваш виновен да се извиниш :(
Ти на няколко пъти каза че е нормално да се държи така след тва което си напраил....
Ако мислиш че вината е в теб-извини се.В момчетата винаги ме е дразнело тва че не могат да си признаят грешките,ако го направиш ще започне да те уважава,което е най-важното.
А за тва че лъже и не си признава.....След като се сдобрите може да и кажеш какво мислиш(но по тактичен начин).Ако и ти си искрен с нея и тя ще е с теб,в крайна сметка нали знаеш..."Каквото повикало,такова се обадило." 8)

TheVoiceFromMoon
04-06-2010, 09:51
Не че заставам на нейна страна,но кво лошо има ако се чувстваш виновен да се извиниш :(
Ти на няколко пъти каза че е нормално да се държи така след тва което си напраил....
Ако мислиш че вината е в теб-извини се.В момчетата винаги ме е дразнело тва че не могат да си признаят грешките,ако го направиш ще започне да те уважава,което е най-важното.
А за тва че лъже и не си признава.....След като се сдобрите може да и кажеш какво мислиш(но по тактичен начин).Ако и ти си искрен с нея и тя ще е с теб,в крайна сметка нали знаеш..."Каквото повикало,такова се обадило." 8)

Не е точно така ... защо винаги вината да е в мен ... тя ми казва, че не може дори да сме приятели, защото не и вярвам .. е ОК как да и вярвам като знам какво става, а тя си мисли, че другите са пълни батали дето мисли, че може да ги мята на върбата .. много добре я знам кога ме лъже и кога не, защото мога да кажа, че съм доста добър тва 8-) и знам как става цялата работи и точно тя никога не може да ме излъже ... но не мисля да и се извинявам, защото аз не съм виновен ... обаче уж ми е сърдита незнам си кво нз си що ама като я извиках оня ден пак да вършим едни работи дойде всичко ок точно направихме се ... просто тя ходи да използва другите в такъв смисъл, че винаги обича някой да има след нея тей да се каже ии аз тва и го казах и тя вече ми се садна .. и т'ва не и е за 1-ви път .. поселдния пат кат се скарахме 1 месец не си говорехме :lol: а сме в 1 клас , което е големия проблем ... че всеки ден я виждам ,, се като сме във ваканция не ми е толкова до нея незнам защо ... но кат я виждам всеки ден ... е*на работа ... 8)