PDA

View Full Version : Blog??



Muffini
04-01-2010, 20:24
Здравейте симпатични хорица. =)
Направих блог. Причина?? Ми.. нямаше какво да правя. Той не е напълно завършен. Има 3 поста на кръст! Но бих искала да го споделя и да изкажете мнение по постовете. Дали са интерестни за четене.. Добри ли са? Каквото се сетите.
ПС: На английски е,обаче 8-)

http://a-teens-life-101.blogspot.com/

пък subscribe ако искате :D
Мерси много.

WILD__BOY
04-01-2010, 20:27
дизайнът е под всякаква критика

Muffini
04-01-2010, 21:52
Ми ... да имаш идея как да го оправя. Смис. никога не съм правила такова нещо ;/ 8-)

WILD__BOY
04-02-2010, 06:02
Ми ... да имаш идея как да го оправя. Смис. никога не съм правила такова нещо ;/ 8-)

опитай да намериш на първо време .css файлът, който управлява темата. нямам идея как се работи с blogspot, но ако са разрешили персонализирането на темите със сигурност някъде трябва да можеш да намериш .css файл, в който се съдържа css кода, който управлява темата. Там вече ще можеш да си го настройш както ти искаш

Muffini
04-02-2010, 08:01
Ми ... да имаш идея как да го оправя. Смис. никога не съм правила такова нещо ;/ 8-)

опитай да намериш на първо време .css файлът, който управлява темата. нямам идея как се работи с blogspot, но ако са разрешили персонализирането на темите със сигурност някъде трябва да можеш да намериш .css файл, в който се съдържа css кода, който управлява темата. Там вече ще можеш да си го настройш както ти искаш


Meрси Много. =)

vanilievisez
04-02-2010, 12:23
много ми е розово
//иначе - какво значение има дали е интересен? ти го водиш, пишеш за неща, които на теб са ти интересни, следователно е интересен за теб
което, в крайна сметка, е най-важното

Muffini
04-02-2010, 15:18
много ми е розово
//иначе - какво значение има дали е интересен? ти го водиш, пишеш за неща, които на теб са ти интересни, следователно е интересен за теб
което, в крайна сметка, е най-важното

Да и аз си мислех да сменя фона 8-)

Еми, исках мнение, защото този блог е (все пак) ВЪЗМОЖНО да се чете. :D Дали става, де