PDA

View Full Version : Който разбира тук се спира :D



kpacbo
04-01-2010, 21:11
:) Здрасти , разбира се това е свободно творчество :-D Какво според вас е късметът ( дефинирайте го ) . Защо има късмет и има ли изобщо такова животно :-o . Има ли предмет който ви носи късмет или правите вуду магии за да не свърши вашата аура ? Абе каквото ви дойде на ум за късметът 8-) ( Например има ли значение религията ) .

Моят отговор е , че късмет няма . Има шанс ( независимо колко малък ) който ти дава възможност да се случи нещо някога си независимо от нищо ( Пример: Искаш да препишеш на тест но учителят е строг, Има шанс да успееш , но има шанс на де стане. Успяваш все пак . Факт е че казваш имах късмет ) . Няма значение дали си будист или християнин . Предмети който може да се наречът късметлийски.. учебници ( :D странно, но факт ) , а не монети , карти , бельо , хигиена ( имам приятел който казва че колкото по мръсен е толквоа повече късмет имал :-D ) .Колкото повече знаеш толкова повече можеш , но и толкова повече питаш за на научиш.Така че това е сигурен начин за по-голям шанс .
Отговорът ви може да е творчески (песен , стихче , филосовски погледнато и прочие) . тъй като сега е 00:10 незнам какво пиша така , че лека вечер и добро утро едновременно :lol:

D3NG3rZ0N3
04-01-2010, 21:20
Няма късмет, всичко което се е случило, е трябвало да стане. Всичко е предопределено. Човек си има свой собствен житейски път. Поне според мен. А религията е средство за манипулиране.

anna93
04-02-2010, 04:38
Няма късмет, всичко което се е случило, е трябвало да стане. Всичко е предопределено. Човек си има свой собствен житейски път. Поне според мен. А религията е средство за манипулиране.

И споре мен е така. Не вярвам в късмета.