PDA

View Full Version : любов и приятелство



dreamer4etoo
04-01-2010, 21:15
хора,хора имам проблем! ще споделя с вас, защото сигурно мн. от вас са имали подобно проблеми! та въпроса е в това имам един мн добър приятел. мога да му кажа наистина сичку обаче тои не ме има за приятелка ми за нещо друго... и тук е проблема. започна да ми се обяснява в любов. мн. пъти му казах че аз не изпитвам същото но тои явно не разбира. та въпроса ми е как да му го обясня без да го нараня? :-o :oops: не искам да го загубя като приятел. какво да пр?
п.п.sorry ако вече има такава тема.и ако ще пускате някви тъпи коментари като например за правописа по-добре не си правете труда!

DarknessAngel
04-01-2010, 21:18
Правописа ти си е добре. :)
Иначе и аз съм била в такава ситуация. Начин да не го нараниш - няма. Просто намали излизанията ви заедно-би трябвало да се подразбере,че си сериозна в намеренията си да сте нищо повече от приятели.

Priceless
04-02-2010, 07:29
Ми обяснявай му го, докато не си го набие в главата. Друг начин, щом не искаш да го загубиш като приятел, не виждам.

Korrnyy
04-02-2010, 10:22
Случвало ми се е :( Много е кофти и за жалост си изгубих добрия приятел :cry: Но като вече знаеш, че той те има за повече от приятелка вече не е същото... Не можеш отново да си му споделяш всичко и да се държиш както преди :( Всичко се променя, колкото и да не ти се иска :( И да.. няма как да му обясниш, че не изпитваш същото без да го нараниш..

Hilary_
04-02-2010, 10:26
Няма как да стане без да се почувства кофти .. обясни му го и ограничи контактите си с него!! ..

SmilezZz
04-02-2010, 10:33
Няма такъв начин..
Просто му го обясни и му кажи,че искаш да си останете приятели - но нищо повече..
Успех !!

stupid0boy
04-02-2010, 13:21
Приятелство между момче и момиче е почти неусъществимо.... Моята най - добра приятелка беше на това мнение, докато не и доказах противното.... а ние и така станахме приятели...Аз я харесах... тя ме отряза... аз опитах да сме приятели... стана... и ся сме си щастливи... има си гадже и т'ва е....


Секса, приятелството и любовта... помежду им има огромна разлика!!!

puhinka93
04-02-2010, 13:30
Начин да не го нараниш и да не му стане кофти.. няма. Продължавай да бъдеш настоятелна и му казвай,че нищо няма да излезне при евентуална връзка. Казвам ти го от личен опит, понеже бях в същата ситуация, обаче аз подходих не, както трябваше, тръгнах с момчето, като си мислех, че чувствата ще дойдат постепенно..но уви... Нараних го още повече и го изгубих като приятел.. сега сме замо на здравей.. здрасти...

alone83
04-02-2010, 14:29
Мислиш за него, щом не искаш да го нараниш. Но искаш да си останете приятели, въпреки че ще го нараниш. Няма начин да не го нараниш, щом той има чувства към теб. Но е много егоистично от твоя страна да го нараниш и да искаш да сте приятели. Това той го решава, защото все пак е един вид психически тормоз да обичаш някого, но да не можеш да бъдеш с него, въпреки че е толкова близо.

T91
04-02-2010, 15:11
Повече никога няма да сте приятели . Намери си добра приятелка от твоя пол . Невъзможно е да има приятелство между момче и момиче .

dreamer4etoo
04-03-2010, 23:24
мс за съветите но т'ва с огранчаването на контактите не ми са получава мн 'щоо той постоянно ми звани или ми пише по скаипа и ... направо вече незнам кво да права1! :x

maksimal
04-04-2010, 07:40
Повече никога няма да сте приятели . Намери си добра приятелка от твоя пол . Невъзможно е да има приятелство между момче и момиче .


\:D/

Take_That
04-04-2010, 08:29
Няма как да му го обясниш без да го нараниш. Несподелената любов е болезнена, но все пак не можеш да си кажеш "Ми, за да не те нараня ще изпитвам към теб по-специални чувства", няма такъв вариант. Седнете, поговорете като големи хора и се изяснете какво ще правите от тук нататък.