PDA

View Full Version : Sreshta !



RoCkSpOt
04-01-2010, 21:18
Sujelqvam za kirilicata ama nqmam na tozi komp a mi se naloji da pisha ... utre shte se vijdam s momichee koeto se zapoznah po int ... super mn se haresvame ... noo imam 1 problem mislq 4e tq e po visoka ot men s okolo 8 sm :shock: :shock: i moje li zaradi tova da ne stanat neshtata :-o :-o :?

SemperFidelis
04-01-2010, 21:19
ахахахахагхахахахахахасфа дсагхахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

DarknessAngel
04-01-2010, 21:21
Е до тук бяхте. Жалко. :lol:

Сега сериозно - трябва да си доста повърхностен,че ръста на даден човек да се намеси в чувствата ти към него. И тук говоря за характер - ако се интересуваш от външния вид е друг въпрос.

Lyubeto
04-01-2010, 21:23
Аз съм сигурна ,че си малолетен и нещата няма да се получат .

RoCkSpOt
04-01-2010, 21:25
Аз съм сигурна ,че си малолетен и нещата няма да се получат .

kakvo si sig be eii takiva pa nai gi mraza sig sum v tva v onova ako sum maloten kvo shto pa da ne se poluchat neshtata !?

SemperFidelis
04-01-2010, 21:28
Аз съм сигурна ,че си малолетен и нещата няма да се получат .

kakvo si sig be eii takiva pa nai gi mraza sig sum v tva v onova ako sum maloten kvo shto pa da ne se poluchat neshtata !?
Виж се к'ъв си идиот бе. Даже не можеш да пишеш правилно. Я вземи порасни още малко вместо да пускаш тъпи теми. Тук хората да не са гадатели да ти кажат дали ще "станат нещата" - иди, виж за к'во става въпрос и сам прецени за себе си.

RoCkSpOt
04-01-2010, 21:31
Аз съм сигурна ,че си малолетен и нещата няма да се получат .

kakvo si sig be eii takiva pa nai gi mraza sig sum v tva v onova ako sum maloten kvo shto pa da ne se poluchat neshtata !?
Виж се к'ъв си идиот бе. Даже не можеш да пишеш правилно. Я вземи порасни още малко вместо да пускаш тъпи теми. Тук хората да не са гадатели да ти кажат дали ще "станат нещата" - иди, виж за к'во става въпрос и сам прецени за себе си.

Oxx prostchooo sednal mi tuka me vini kak pisha boje boje ... intelektualec si golem az pitam kato chovek za nqkuf elementaren otgovor taq mi pishe az sum sig che si maloleten i neshtata nqma se poluchat ... ebahti ogranichenoto momiche kaam ti ;x kato ne ti haresva temata ne pishi pa ti be kvo mi revesh vseki si puska tema s kakvato mu e problema !

SemperFidelis
04-01-2010, 21:33
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

amk933
04-01-2010, 22:04
Писането на кирилица е задължително!

Ако имаш проблем с нея ползвай кирилизатор - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Ключ. :)