PDA

View Full Version : Хазарт и Бой



Rounder
04-01-2010, 22:23
Играли ли сте Хазарт в училище,и сбивали ли сте се ? хах,аз лично съм го правил доста пъти...

dPa3HuTeJl
04-01-2010, 22:29
Хммм.. доста тъпа темичка,ако искаш да се изфукаш със нещо (май точно това правиш) не е тук мястото ! :smt012

Rounder
04-01-2010, 22:30
Хммм.. доста тъпа темичка ! :smt012

Да ти кажа честно,и твоята не е от най-хубавите,като не ти изнася недей да пишеш....или маи ти се вдигна самочувствието ? :-D

Chacho
04-01-2010, 22:46
Последно в училище се сбих в шести клас. Хазарт в училище съм играл, но на няколко пъти само, просто защото не ме бива в това.

iLovePussyJuice
04-01-2010, 23:12
и 2те съм правил...
гледам да не се бия принципно...хазарт играя, ама не в даскало

webmast3rche
04-01-2010, 23:54
Аз разбирам темата така :

Играете ли покер в училище и ако да , били ли сте се , когато печелите или губите :D

Нали се сещате , ако той спечели другите могат да му скочат , а ако друг спечели , той може да му скочи и така :D:D

Rounder
04-02-2010, 07:53
Аз разбирам темата така :

Играете ли покер в училище и ако да , били ли сте се , когато печелите или губите :D

Нали се сещате , ако той спечели другите могат да му скочат , а ако друг спечели , той може да му скочи и така :D:D

Ми явно разбирането не е за теб,до сега когато и да сме играли,покер,белот,свара.... икога не е имало проблеми.А,относно темата просто ми беше интересно да чуя другите,дали са го правили :)

dPa3HuTeJl
04-02-2010, 08:40
Хммм.. доста тъпа темичка ! :smt012

Да ти кажа честно,и твоята не е от най-хубавите,като не ти изнася недей да пишеш....или маи ти се вдигна самочувствието ? :-D
Ами пич аз си казвам проблемите , не е ли за това най-вече тоя сайт ??? :lol:

webmast3rche
04-02-2010, 09:57
Аз разбирам темата така :

Играете ли покер в училище и ако да , били ли сте се , когато печелите или губите :D

Нали се сещате , ако той спечели другите могат да му скочат , а ако друг спечели , той може да му скочи и така :D:D

Ми явно разбирането не е за теб,до сега когато и да сме играли,покер,белот,свара.... икога не е имало проблеми.А,относно темата просто ми беше интересно да чуя другите,дали са го правили :)

Окей де , само предположих 8-)

nefchi_bs
04-02-2010, 10:12
Играла съм,но съм се сбивала...

ivan_realmadrid
04-02-2010, 11:11
Аз разбирам темата така :

Играете ли покер в училище и ако да , били ли сте се , когато печелите или губите :D

Нали се сещате , ако той спечели другите могат да му скочат , а ако друг спечели , той може да му скочи и така :D:D

Да и аз така го разбирам. Покер съм играл ама без пари.

nniicckkoo
04-03-2010, 07:05
сбивал съм се много пъти и то със сериозни последствия макар че съм само на 12.относно хазарт не съм играл просто защото не ми се губят пари :D :D :D

uBuTo
04-08-2010, 15:48
Ах, ами че естествено! :grin: Аз само за това ходя на училище - да взема на зайците парите и да отида да играя свара! :D

ecstazy
04-08-2010, 21:15
леле Иви, много си лоша :D аз в училище не играя хазарт, и то защото съм проста и не знам как се играе белот, а знам сантасе, но другите не знаят :lol: :lol: и имаше едно леко сбиване в 7ми клас с една дето сега се хилим като надрусани абе. . . . . :razz:

uBuTo
04-09-2010, 12:47
леле Иви, много си лоша :D аз в училище не играя хазарт, и то защото съм проста и не знам как се играе белот, а знам сантасе, но другите не знаят :lol: :lol: и имаше едно леко сбиване в 7ми клас с една дето сега се хилим като надрусани абе. . . . . :razz:
Ааа при нас билот и сантасе няма :D Е има ама е рядко :D Сварата преобладава :D

KumchoValcho
04-09-2010, 12:56
ебати простотиите