PDA

View Full Version : Kaк да го зарежа без да се озлоби



Tutmanik
04-01-2010, 23:48
Работата е там,че тръгнах с един от новия клас (8 клас съм ) ... Обаче в последствие почнахме много да се караме и да се заяждаме... постоянно... Той вижда това,опитва се да оправи нещата (неуспешно) и едва ли би направил 1-вата крачка.Аз нямам смелост да го зарежа,защото знам ,че след това трябва да се гледаме още 5 години и ще се озлоби и много хора от класа ще се обърнат против мен.Не искам в следващите 5 години да се гледаме на кръв и да стават интриги.. Искам всичко да остане зад гърба ни,но с предишната му приятелка като го е зарязала почнал само да я нарежда и да сипе обиди по неин адрес..страхувам се това да не стане и с мен и да ме намразят и други от класа...Чудя се как нормално да му обясня и всичко да си дойде на мястото.

m1nik
04-02-2010, 00:09
Сядаш и говориш с него(никфи скайпове и смс-и) като човек, ако мн държи на връзката ви ще измисли нещо за да я запази като не ще се разделите нормално без убиди. Завърши с това, че въпреки всичко държиш мн на него и не искаш да го губиш като приятел. все нещо човешко има у него.

stupid0boy
04-02-2010, 00:26
Съгласен съм с Кики... (потребителя над мен), но щом е толкова агресивен.... ако мога така да се изразя... ЗАЩО аджаба си тръгнала с човек с който, знаеш, че като се разделиш, ЩЕ те унижи... И въпреки всичко постъпи по-внимателно.... Може би не му казвай точно, че не искаш да се виждаш с него а... леко по леко спри да му обръщаш внимание, отбягвай го... отблъсквай ако щеш и след време той ще си хване друга... и ти... ДРУГ ако искаш... 8-) 8-)


П.П. толкова много написах и сам не разбрах к'во искам ти кажа....

art
04-02-2010, 00:40
Колкото и мила да си като го зарязваш той ако си е злоблив така или иначеще се озлоби. Аз един бивш го зарязвах два пъти няма ниаква злоба или ненавист или каквото и да е между нас. Просто му кажи, че няма смисъл от връзката и толкова.

ivcheto0o
04-02-2010, 06:35
Е ти сама каза 4е вижда 4е нещата не вървят.Поговорете.
Да ще се гледате още 5 годино след 2 години дори няма да помните....Може и да си запазите нормални отношения все пак сте е дин клас.А и тея от класа ти ако имат мозък сами могат да преценяват каква си,а не да вярват на неговите думи.

Hilary_
04-02-2010, 06:40
Ако се обърнат срещу теб заради такова нещо смятай какви хора са? .. :? Изобщо не трябва да ти пука за тяхното мнение .. + това не ти си виновна, че искаш да приключиш нещата вместо да се измъчвате взаимно .. :? Говори с него ии дано да имаш успех .. :-o

Eliii
04-02-2010, 10:39
Неее, остани си с него до 12 клас, карайте си се постоянно и си тровете живота в името на това да не те намразят някви си там... :?

Ако не искаш да бъдеш с него, най-добре е да скъсате (по пътя на логиката). Според мен трябва да проявиш търпение и да бъдеш малко повече непукист. Човек не може да бъде само обичан - банално става :)

Take_That
04-02-2010, 11:03
Аз нямам смелост да го зарежа,защото знам ,че след това трябва да се гледаме още 5 години

И какво ще останеш с него до 12-ти клас ли?! Я стига .... Кажи му, че нещата не вървят и двамата го виждате и го знаете, няма смисъл да се мъчите и е най-добре всеки да поеме по своя си път. Колкото до озлоблението му и това, че може да настрои останалите с/у теб - ти знаеш истината и не трябва да се влияееш от чуждото мнение, а те ако имат мозък в главата сами ще преценят дали си такава, каквато ще те изкара той (ако го направи де)

Sirius
04-02-2010, 11:16
Убий го и исценирай нещастен случай! :-o

Tutmanik
04-03-2010, 10:06
Мерси за отговорите...


ЗАЩО аджаба си тръгнала с човек с който, знаеш, че като се разделиш, ЩЕ те унижи

Еми аз ако знаех ..

Faces
04-03-2010, 10:12
Той е 8-ми клас ако искаш и танцувайки го зарежи същата история пак ще има интриги и убиди ;) Така е като не гледате характера на човека с който се събирате :)

Tutmanik
04-03-2010, 10:18
То не е от характера,ами от това,че е 8 клас :д

m1nik
04-03-2010, 10:38
Нали и ти си 8ми клас.. ;|

Tutmanik
04-03-2010, 10:40
Ъъъ...той е момче 8 клас

и не ми казвай че няма разлика

SmilezZz
04-03-2010, 10:47
Седнете и поговорете..
Обясни му,че много държиш на него - но нещата не стават и трябва това да се случи..
Кажи му,че искаш да си останете приятели :)