PDA

View Full Version : Той наби момчето,което харесвам



fenkaaa
04-02-2010, 09:39
Много кофти ситуация .. за мен :( Онзи ден бяхме на кафе с приятелки и на едната гаджето и казало,че ако има момчета покрай нея,ще ги изкара заедно с кафето .. Ние кво се развикахме и понеже кафето е на 2 етажа отгоре чухме,че някой ни имитира.. като се качихме видяхме 2 момчета от моя клас (едното го харесвам) Нито те знаеха че долу сме ние,нито ние че те са горе.. Купихме още една кутия цигари и понеже нямаше кво да пушат ги викнахме при нас :D Прекарвахме си много готино,докато не дойде приятелят на това момиче което е на 18,а те са по на 15 и им каза до 2 мин да са навън .. получи ли си шамарите и ритниците и така .. много кофти стана :-# След това като говорих с единия той ми каза,че е смешно,че са били двама и не са го ударили,но проблема е че това момче има много хора и сякаш никой нищо не може да му каже :@ жалко че сме в една компания ..

3oPuTy
04-02-2010, 09:41
А целта на темата е ...?!
В смисъл нито задаваш въпрос,нито искаш някакъв съвет ... :-o

Priceless
04-02-2010, 09:44
Браво. Евала. Големи мъже. УОУ !

Това ли очакваше?

fenkaaa
04-02-2010, 09:53
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(

totalmk
04-02-2010, 09:56
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(
Епа извини се, на когото трябва и сигурно ше ти олекне. xD

Hilary_
04-02-2010, 10:18
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(
Епа извини се, на когото трябва и сигурно ше ти олекне. xD
точно ..

CherryS
04-02-2010, 10:48
нищо не разбрах. :(

BonbonaBaby
04-02-2010, 12:14
нищо не разбрах. :(

Щото и аз ... на това му се вика детски гъз .. 8-)

TheSunshine01
04-02-2010, 12:20
Извини му се ии му кажи че го харесваш. Действай :grin:

stupid0boy
04-02-2010, 13:18
Примерно извинение: Ромео, съжелявам, за това, че съм толкова глупава и не се опитах да спра побоя, просто ми харесваше гледката :oops: :oops:

onestar
04-02-2010, 13:21
От всичко това разбрах, че гаджето на приятелката ти е олигофрен. :)

gir
04-02-2010, 13:42
Много кофти ситуация .. за мен :( Онзи ден бяхме на кафе с приятелки и на едната гаджето и казало,че ако има момчета покрай нея,ще ги изкара заедно с кафето .. Ние кво се развикахме и понеже кафето е на 2 етажа отгоре чухме,че някой ни имитира.. като се качихме видяхме 2 момчета от моя клас (едното го харесвам) Нито те знаеха че долу сме ние,нито ние че те са горе.. Купихме още една кутия цигари и понеже нямаше кво да пушат ги викнахме при нас :D Прекарвахме си много готино,докато не дойде приятелят на това момиче което е на 18,а те са по на 15 и им каза до 2 мин да са навън .. получи ли си шамарите и ритниците и така .. много кофти стана :-# След това като говорих с единия той ми каза,че е смешно,че са били двама и не са го ударили,но проблема е че това момче има много хора и сякаш никой нищо не може да му каже :@ жалко че сме в една компания ..


ПРОБЛЕМИТЕ:

1. Човекът е имал изискване (като излиза без него да няма други от мъжки пол с нея), а тя не го е спазила. Ако тя не му харесва изискванията - да не ходи с него. А, ако ходи - да се съобразява с него, както (би трябвало) той се съобразява с нея.

2. Той - човекът с многото хора - също не е постъпил законно. Да не говорим, че е постъпил и безазсъдно. Колкото и хора да има, все някой ден ще се намери някой с ПОВЕЧЕ ХОРА (или някой нервен, който не му пука какво ще стане после) или просто ще се намеси ДЪРЖАВАТА в лицето на МВР и ще му коства бъдещето заради едно момиче, което не е искало да се съобрази с него.
Направо не ми се мисли пък, ако някой път пребие сина на някой прокурор, висш полицай, адвокат и всякакви такива, които имат понятие от закони и познават механизмите на справедливото възмездие, какво ще му се случи. Многото хора тогава не важат.


3. На тебе пък какъв ти е проблемът? :? Това са отношения между твоята приятелка, нейният приятел и твоите съученици. Какво си самовменяваш несъществуваща вина?

gir
04-02-2010, 13:46
А целта на темата е ...?!
В смисъл нито задаваш въпрос,нито искаш някакъв съвет ... :-o


Спекла се е от пердаха, шокирана е. Кофти й е за момчето, което харесва. Отделно и се чувства лично-отговорна за станалото. Филмира се, с една дума. Очаква малко съчувствие и произволни съвети, че малко да се уравновеси. Нормална реакция на човек без много опит и на хора със среден опит.

gir
04-02-2010, 13:47
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(
Епа извини се, на когото трябва и сигурно ше ти олекне. xD


На кой и за какво?! :)

ef4etyYy
04-02-2010, 13:51
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(
Епа извини се, на когото трябва и сигурно ше ти олекне. xD


На кой и за какво?! :) +

gir
04-02-2010, 13:53
Примерно извинение: Ромео, съжелявам, за това, че съм толкова глупава и не се опитах да спра побоя, просто ми харесваше гледката :oops: :oops:

Да, точно така. :D Предлагам три варианта:


1) Извинявам се, че те набиха заради мен! Аурата и кармата ми са много лоши, затова предизвиках на енергийно ниво побоя!

2) Кофти стана, че те набиха и не можах да се намеся! Аз съм с 5-ти дан по карате-до и съм Олимпийска шампионка по хвърляна не гюлле. Ама нещо ми беше лошо...

3) Супер кофти, копеле! Аз просто си бях забравила танка вкъщи. Следващия път ще го прегазя, само да те пипне с пръст тоя фазан! Може и снаряд да му вкарам!

---


Нещо такова става ли?

Rounder
04-02-2010, 13:54
Хах,то зарад жени войни са ставали,че тука за един бой проблем ще праите...ми нека се мачкат като искат...като са кавали :)

gir
04-02-2010, 14:03
Хах,то зарад жени войни са ставали,че тука за един бой проблем ще праите...ми нека се мачкат като искат...като са кавали :)

И заради мъже са ставали...

А в случая "войната" е комплексна - заради жена и заради мъже :)

loliii
04-02-2010, 15:52
От всичко това разбрах, че гаджето на приятелката ти е олигофрен. :)
Точно. И не искам да си вадя прибързани изводи, но от това следва, че най-вероятно и тя е олигофрен, а щом ти е приятелка... какво следва за теб?
....

Gr0zDan0v
04-03-2010, 12:44
Не,просто искам да споделя,защото наистина вече 3 дена ми е много кофти и обвинявам себе си за всичко .. и аз незнам защо. :(
Епа извини се, на когото трябва и сигурно ше ти олекне. xD
точно ..

и аз съм на това мнение

petinkataaa
04-03-2010, 16:25
От всичко това разбрах, че гаджето на приятелката ти е олигофрен. :)

и аз така..

Manenkoto
04-03-2010, 18:35
Е, добре в цялата тази работа защо се чувстваш виновна. Вие си излизате свободни момичета и можете който искате да си викате на вашата маса. Все пак сме свободна държава и всеки човек си има човешки права. Пък тоя тип който иска да няма други момчета когато е с приятелката си да си излизат само двамата. Те него те я и нея. Ти нямаш вина най-виновен в случаят е той че е постъпил безмислено, а друга вина има и приятелката ти като го знае какъв е да се съобразява с него. А пък е могла и да се намеси в побоя все пак.... А и друго какво значи да имаш много хора зад гърба си ми то всеки си има някой за гърба. Може и да се пише голям връзкар ама колко ли хора от тези "много" ще се застъпят за него ако стане нещо една ли всички....

AnzaRe
04-03-2010, 18:36
Тъпи путки бате........

diksi
05-28-2010, 15:54
Не прави нищо.. Не се намесвай в чужди проблеми.. То рано или късно ще забравиш за к`во ти е било "гузно".

FuckedUp
05-28-2010, 16:07
Авторката, сорка, че ти го казвам ама си доста спрЕла..

mArMaLaDkA
05-28-2010, 16:37
не само авторката е спряла, ми и тоя, който изрови тема отпреди почти 2 месеца, и то тъпа.

ef4etyYy
05-28-2010, 16:50
не само авторката е спряла, ми и тоя, който изрови тема отпреди почти 2 месеца, и то тъпа. + престанете да възраждате отдавна погребани теми :lol: :booooomb:

xWandereRx
05-28-2010, 17:37
нищо не разбрах. :(
и аз :lol:

ionicle
05-28-2010, 19:53
Много кофти ситуация .. за мен :( Онзи ден бяхме на кафе с приятелки и на едната гаджето и казало,че ако има момчета покрай нея,ще ги изкара заедно с кафето .. Ние кво се развикахме и понеже кафето е на 2 етажа отгоре чухме,че някой ни имитира.. като се качихме видяхме 2 момчета от моя клас (едното го харесвам) Нито те знаеха че долу сме ние,нито ние че те са горе.. Купихме още една кутия цигари и понеже нямаше кво да пушат ги викнахме при нас :D Прекарвахме си много готино,докато не дойде приятелят на това момиче което е на 18,а те са по на 15 и им каза до 2 мин да са навън .. получи ли си шамарите и ритниците и така .. много кофти стана :-# След това като говорих с единия той ми каза,че е смешно,че са били двама и не са го ударили,но проблема е че това момче има много хора и сякаш никой нищо не може да му каже :@ жалко че сме в една компания ..


ПРОБЛЕМИТЕ:

1. Човекът е имал изискване (като излиза без него да няма други от мъжки пол с нея), а тя не го е спазила. Ако тя не му харесва изискванията - да не ходи с него. А, ако ходи - да се съобразява с него, както (би трябвало) той се съобразява с нея.

2. Той - човекът с многото хора - също не е постъпил законно. Да не говорим, че е постъпил и безазсъдно. Колкото и хора да има, все някой ден ще се намери някой с ПОВЕЧЕ ХОРА (или някой нервен, който не му пука какво ще стане после) или просто ще се намеси ДЪРЖАВАТА в лицето на МВР и ще му коства бъдещето заради едно момиче, което не е искало да се съобрази с него.
Направо не ми се мисли пък, ако някой път пребие сина на някой прокурор, висш полицай, адвокат и всякакви такива, които имат понятие от закони и познават механизмите на справедливото възмездие, какво ще му се случи. Многото хора тогава не важат.


3. На тебе пък какъв ти е проблемът? :? Това са отношения между твоята приятелка, нейният приятел и твоите съученици. Какво си самовменяваш несъществуваща вина?

тоя въшлясал пор просто наистина е трябвало да си го отнесе като ги е изкарал навън тия двамата. като си има изискване към приятелката да няма около нея мъжки индивиди, и тя не го е изпълнила, що не хване да пребие нея?

на тоя герои някои трябва да му разглоби мутрата щото индивиди като него от разумни доводи и други гледни точки просто не разбират...

ScarletBite
05-28-2010, 20:13
18-годишните са жалки.

uBuTo
05-29-2010, 09:08
Хаха .. мишкари..

loliii
05-29-2010, 10:54
Хора, тази тема е от АПРИЛ месец. Вие да не сте някакви археолози, че постоянно правите някакви разкопки тука..

DeAdLyDoSe
05-29-2010, 11:05
ти за нищо не си виновна не разбирам защо ти е кофти :(

ef4etyYy
05-29-2010, 12:07
Хора, тази тема е от АПРИЛ месец. Вие да не сте някакви археолози, че постоянно правите някакви разкопки тука.. опитах се да им го кажа ама .. :booooomb:

DeViLMaN
05-29-2010, 12:12
се като прочета името на темата и се сещам за тъпизма -> една мастиска в ъгъла :D :lol:

ef4etyYy
05-29-2010, 12:13
:lol:

DeViLMaN
05-29-2010, 12:36
:lol:

става дума за един човек който не можел да казва правилно мастика, а я изговарял мастиска ...
отишъл той на кръчма, седнал в ъгъла на заведението и зачакал сервитьора. По едно време му писнало и отишъл до бара и казал на бармана "една мастиска в ъгъла" и бармана му отговорил "ам стискай я и ти бе" ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

someonerandom
05-29-2010, 12:46
ЕА и друго какво значи да имаш много хора зад гърба си ми то всеки си има някой за гърба. Може и да се пише голям връзкар ама колко ли хора от тези "много" ще се застъпят за него ако стане нещо една ли всички....
По тази тема винаги съм казвал,че всеки има някого зад гърба,но не всеки е достатъчно жалък да разчита на него.Писнало ми е от някакви жалкари,дето хората ги е страх да ги пипнат,щото познават еди-кого си.И мене един ме дразни така,обаче засега търпя.
Извинявам се,разсеях се.По темата:Нямаш АБСОЛЮТНО нищо,за което да си виновна.Не знам защо някои момичета си мислят,че ако се наврат между биещите се,ще ги спрат.Има шанс,ако си много близка на единия,той да спре,като те види пред себе си,обаче пак е почти абсурд да не отнесеш някой случаен тупаник от другия.
ЕДИТ:Чак сега видях откога е темата.И все пак месец и нещо не е толкова много време,стига сте се държали,сякаш пишем в тема от 2005(имало е и такива случаи :D )

ef4etyYy
05-29-2010, 12:57
:lol:

става дума за един човек който не можел да казва правилно мастика, а я изговарял мастиска ...
отишъл той на кръчма, седнал в ъгъла на заведението и зачакал сервитьора. По едно време му писнало и отишъл до бара и казал на бармана "една мастиска в ъгъла" и бармана му отговорил "ам стискай я и ти бе" ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: йес.. :lol: :lol: :lol: :booooomb:

fenastz
05-29-2010, 13:03
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ЕВАЛА ! Още от заглавието се залях от смях :lol: