PDA

View Full Version : Любов



Neo712
04-02-2010, 10:03
Здравейте!Вчера беше най-гадния ден, който някога съм живял.Излезнахме с милото и ена нейна приятелка, а после ходихме до двама мои.Когато стигнахме на това место, което штяхме да се натискаме с единя мой фр отидохме и си купихме по една бира (нищо сериозно),но се оказа, че прияталката на мойто гадже е голям пияч...Отиде и купи 2 бутилки водка флирт и 2 бутилки загорка от по 2 литра...След като се напихме тръгнахме и аз започнах да правя много лоши неща за ,които сега съжелявам като (пипах приятелката на гаджето ми отзад;Гушнах я и се снимахме) и всичко това пред мойто злато (разбира се с моята повече се закачах, а и тя не ми казваше нищо докато аз го правех на нейната фр.А с този дет ходихме да купиме по бира по принцип на трезво ни си харесва тази дето аз я барах по гъза, но пияна глава не знае що прави.Когато се прибрах златото ми беше писала следното: Oхоо мило ма къде си бе и някакви целувки и такива работи.писахме писахме и аз да не вярваш изтрезнях и започнах да съжелявам много за това, което съм направил и започнах да и се извинявам, но тя ми каза, че вече не може да продължаваме така и излезе от линия... НО ДНЕС НА РАЗПЕТИ ПЕТЪК.ВИДЯХ, ЧЕ МИ Е ПИСАЛА.След като излезе от линия аз и казах, че съжелявам и,че не е трябвало да става така много и се молих и най-накрая тя ми написа "Обичам те " , за което днес ще ходя на църква и повярвах, че Бог може да помогне във такъв момент.

Take_That
04-02-2010, 10:19
Помоли Бог, да те избави от пиянството ти ....

jimei
04-02-2010, 10:20
Тя тайно излиза с братовчед ти. Знам го със сигурност, ние тук в Тийнпроблема сме гадатели на непитани въпроси.

Hilary_
04-02-2010, 10:27
Помоли Бог, да те избави от пиянството ти ....
+++

sweetyytweety
04-02-2010, 10:44
хахах... Поздравления за добре измислената история :D само0 че закъсня 1 април беше вчера, не ми звучи реално това, което си написал :-o

silvana95
04-02-2010, 10:54
Тя тайно излиза с братовчед ти. Знам го със сигурност, ние тук в Тийнпроблема сме гадатели на непитани въпроси.

;-)

pessimistka
04-02-2010, 11:08
:-)

Priceless
04-02-2010, 11:25
Нищо не разбрах. Честно.

onestar
04-02-2010, 13:14
Бог е в отпуска. :) Разчитай единствено и само на себе си. :wink:

malkazlatna
04-02-2010, 13:16
и на мен не ми звучи реално, но ако е реално те съветвам да си обърнеш внивание- мн си зле !

stupid0boy
04-02-2010, 13:28
Освен, че излиза с братовчед ти... преспала е с дядо ти и е направила шпакла на майка ти... още няма да ти разяснявам, но дано да съм познал, че тока спря и кълбото угасна.... :razz: :razz:

alone83
04-02-2010, 14:39
Помоли Бог, да те избави от пиянството ти ....
+++Ахам... 8-)

Плюс, че ти сам си виновен. Никой не те е карал да се напиваш. А дори и да си пиян трябва да можеш да се държиш адекватно и да можеш да мислиш и да правиш неща, за които после да не съжаляваш!

Но май и Бог няма да успее да те избави от тъпотията ти...

Rounder
04-02-2010, 15:11
Е,това е супер тъпо да се напиеш...има една приказка "като не държиш на алкохол,по-добре не пий,само неприятности ще си докараш"

повярваи ми така е !

mArMaLaDkA
04-02-2010, 15:21
Ебати малоумника. :razz:

DevilWish
04-02-2010, 15:46
Глупава постъпка.След пиянство ходи ся на църква... доста ... зле ;) меко казано ;)

loliii
04-02-2010, 15:49
Ако Бог беше толкова всевишен и правеше чудеса щеше да направи така, че да наебеш другото момиче, без гаджето ти да разбере. А то кво? Бил ви сдобрил отново... Пфф, тва ли ти е чудото!? Като бутна 20лв в джоба на приятелката ти и аз мога да ви сдобря! :D

Stan4o123
04-02-2010, 16:08
Ето това са прости хора!!!

wasch0
04-02-2010, 17:28
Той иска съвет,а не упреци.. и аз не съм съгласна с постъпката..защото съм била на мястото на пирятелката ти :? докажи й, че не харесавш това момиче, че е било заради алкохола..кажи й че страшно много съжаляваш..(и аз се сърдих доста,но той дойде при мен обясни ми, че съм единствена .... размекна ме) И още нещо..алкохола е само оправдание : ))