PDA

View Full Version : Как да я видя отново?



Mcclaud
04-02-2010, 10:27
Здравейте,аз съм момче на 16 години.Вчера докато се прибирах с автобуса срещнах едно момиче което много ми хареса.Аз бях сигурен че и то ме хареса,защото постоянно ми хвърляше погледи.Проблема е че не бях предвидил че ще слезе толкова рано и докато се усетя тя вече беше слязла.Добрата новина е че разбрах къде живее.Въпросът ми е-как мога да направя така че да я видя отново? Мислил съм варианти да и пусна бележка в пощата с телефона или скаипа ми,или да поразпитам някои съседи за нея.Направо се обърках
Благодаря.

т.7
krem4et0

SmilezZz
04-02-2010, 10:40
Ама как може да си помислиш,че те харесва - без дори да я познаваш ??..

Иначе - еми освен да се запознаеш..За друго не знам

Mcclaud
04-02-2010, 10:44
Просто ми дойде отвътре.През целия път който беше 15-20 мин ме погледна поне 10 пъти и когато аз я погледнех,тя свеждаше поглед

SmilezZz
04-02-2010, 10:54
Просто ми дойде отвътре.През целия път който беше 15-20 мин ме погледна поне 10 пъти и когато аз я погледнех,тя свеждаше поглед

То и аз гледам хората,и досега само един ми беше симпатичен - но и той излезе приятел на братовчед ми :lol:

Иначе ако отново я видиш..Заговори я..Запознайте се..Покани я на среща..Скайп и т.н.

silvana95
04-02-2010, 10:55
Просто ми дойде отвътре.През целия път който беше 15-20 мин ме погледна поне 10 пъти и когато аз я погледнех,тя свеждаше поглед

и на мен ми се е случвало :twisted:

sian4eto
04-02-2010, 11:01
емии пусни и някое писмо в пощата ...изчакай я някой път предтях ии ще се запознаете :) успех :)

Mcclaud
04-02-2010, 11:13
Проблема е че не и знам името и не мога да бъда сигурен че ще стигне до нея.Както вече спонемах,мислил съм да питам някой съсед за името й и след това да действам с писмото.Също така съм обмислял да я изчакам пред тях.От друга страна ако се заседявам прекалено дълго време пред тях може да и падна в очите.

sian4eto
04-02-2010, 12:39
Тогава се опитай по някакъв начин да разбереш как се казва (без да разпиваш съседите и ) а ако няма друг начин ги питай :) може ии да ти помогнат ,но може ии да не ти кажат (ако има добри съседи,които се опитват да я защитят) а другия вариант е да напишеш скайпа си на едно лишче ии да го пуснеш във всички пощи ии да се надяваш тя да ти отговори :) А щом си разбрал къде живее може често да минаваш към тяях ии да се надяваш да я видиш :) и да я заговориш :):) успех :)

MyAll
04-02-2010, 13:04
Еми нали знаеш къде живее.. Навърай се там едва ли няма да я видиш.. Запознайте се и ако стане нещо стане ако не.. жалко

UrbanLegend
04-02-2010, 13:09
ами просто действай!Вместо да висиш по форумите за съвети и да се оплакваш може да намериш телефона й от някого и да й се обадиш или защо не я причакаш някъде до тях и да се запознаете

onestar
04-02-2010, 13:31
Ъм, какво ще стане ако писмото се намери от родителите й? Или пък ако си има приятел, а ти правиш всички тези неща, с което открито показваш, че я харесваш?

По-добре я изчакай на улицата пред тях правейки се, че говориш по телефона и преди да си влезе в тях я попитай дали има нещо против да се запознаете. То и така има известни намеци, но е някак... по-...хм, небрежно. Айде действай. :wink:

YoUcANNOtiMaGiNe
04-02-2010, 13:41
Оф ама какви са тия скайпове в пощите и глупости , щом знаеш къде живее , отиваш до тях и като я мернеш , се правиш че не я виждаш , буташ я и помагаш ( нали знаеш трика ) :wink:

ef4etyYy
04-02-2010, 14:03
^!

Take_That
04-02-2010, 14:18
Ъм, какво ще стане ако писмото се намери от родителите й? Или пък ако си има приятел, а ти правиш всички тези неща, с което открито показваш, че я харесваш?

По-добре я изчакай на улицата пред тях правейки се, че говориш по телефона и преди да си влезе в тях я попитай дали има нещо против да се запознаете. То и така има известни намеци, но е някак... по-...хм, небрежно. Айде действай. :wink:


Добра идея :)

Rounder
04-02-2010, 15:13
А,дали не си внушаваш че те е харесала.... :?

mArMaLaDkA
04-02-2010, 15:17
Големи филмари в тоя форум обаче. Да я причаква пред тях, да й пуска бележки...
Преживей я. Няма да е първото момиче, което ти е хванало окото, нито последното. Не преследвай и не досаждай, че е плашещо, да му се невиди. Заради няколко погледа в автобус, ти вече я знаеш къде живее. :shock:

DevilWish
04-02-2010, 15:49
Еми нали знаеш къде живее.. Навърай се там едва ли няма да я видиш.. Запознайте се и ако стане нещо стане ако не.. жалко
+1

Mcclaud
04-02-2010, 16:50
А,дали не си внушаваш че те е харесала.... :?
Не мисля че си внушавам,защото тя едва ли не постоянно се обръщаше и ми пускаше погледи,даже ми се и усмихваше.Знам че понякога постоянните погледи може да са от това че си й странен,но аз го почуствах отвътре.

shasinka
04-02-2010, 17:00
Да не ти се е ходело до кенефа, брат..
Почувствал го отвътре..