PDA

View Full Version : Кажете- как да кажа на приятелката ми ,че съм гей!!!



Mark123
04-02-2010, 12:18
Здравейте!Искам да ми дадете съвет, ако искате де!Аз съм гей, но най-добрата ми приятелката още незнае!Според вас как да й го кажа!Притеснявам се, как ще реагира!Тя по принцип много не й допадат гейовете!Но би трябвало да ме разбере, не мислите ли ?!Плсссс помогнете

Едит: Грешен раздел
амк933

magicfairy
04-02-2010, 12:21
Ее недей да и го изтърсваш по скайп или телефон. Седни един ден с нея и си поговорете, в началото може да е леко в шок, но ако ти е приятелка ще те разбере. Няма нищо срамно в това, никой не избира съдбата си, не се притеснявай. :)

TheSunshine01
04-02-2010, 12:23
Дано това не е някаква шега, впрочем незнам какво има общо с СЕКС но ок.



Ти и го кажи пък то ще се види дали накрая ще се окаже най добрата ти приятелка или не. :)

SmilezZz
04-02-2010, 14:04
Излезте един ден заедно и си поговорете..
Ако ти е "истинска" приятелка - ще те разбере..

onestar
04-02-2010, 14:06
А защо въобще трябва да й го казваш?

И все пак... Сядате някъде, отваряш темата като започваш от по-далечко и стигаш до "Кати (или както е там) аз съм... ами... хомосексуален съм (: "
След като го чуе едва ли ще каже нещо... та започни да говориш ти, за да разчупиш леда. Кажи й, че от известно време си обмислял начина, по който да й го кажеш... също че й го казваш, защото й имаш доверие, чувстваш я близка и тн...
Такива работи.

nIkEnCeTy_bE
04-02-2010, 14:24
Мисля, че ти го казаха ясно. Ако ти е истинска приятелка, ще те разбере. С това дори още повече ще ти докаже, че ти е приятелка. Мисля, че не трябва да се притесняваш да й го кажеш. Знам, че не искаш да я изгубиш, но това ти коства доста. Неможеш да се лишаваш от своите наклоностти , ако мога така да се изразя, заради нея.

L0ST
04-02-2010, 14:27
Ами казваш и го направо. Нещата ще се по променят - тя ще започне да гледа на теб по различен начин, но ако наистина сте бфф, тя ще рподължи да ти е приятелка...

Rounder
04-02-2010, 15:00
Според мен няма такова нещо "най-добър приятел/приятелка" но както и да е това е друга тема...но както и да го кажеш,ще гледа на теб по друг начин...

FuReRa
04-02-2010, 15:01
Здравейте!Искам да ми дадете съвет, ако искате де!Аз съм гей, но най-добрата ми приятелката още незнае!Според вас как да й го кажа!Притеснявам се, как ще реагира!Тя по принцип много не й допадат гейовете!Но би трябвало да ме разбере, не мислите ли ?!Плсссс помогнете

Едит: Грешен раздел
амк933
Отиваш при нея и й казваш ,че си гей ако ти е приятелка ще те разбере и ще се зарадва че споделяш такава информация с нея ;)

danibebi
04-02-2010, 16:26
А защо е нужно изобщо да и го казваш? Не мислиш ли,че след време може да се скарате и тя да разкаже на всички :? но това е твой избор.

Mark123
04-02-2010, 17:37
А защо е нужно изобщо да и го казваш? Не мислиш ли,че след време може да се скарате и тя да разкаже на всички :? но това е твой избор.

Дори и да се скараме, никога няма да каже на никого, защото тя не е такъв човек!

Elenichkaa
04-02-2010, 17:57
Ако наистина е твоя приятелка ще те рабере може отношението й към теб първоначално да се промени но в последствие ще свикне...Та може след време да обсъждате сладурите,които минават,заедно :) :) :-) :-)

Mark123
04-02-2010, 19:02
Според мен няма такова нещо "най-добър приятел/приятелка" но както и да е това е друга тема...но както и да го кажеш,ще гледа на теб по друг начин...

А защо мислиш, че няма "най-добър/а" приятелка!?

Mark123
04-02-2010, 19:07
Ок мерси за съветите!А вие как бихте реагирали ,ако най-добрият ви приятел/ка е гей?

KumchoValcho
04-02-2010, 19:15
Бих го приел перфектно, но само, защото съм широкоскроен човек. Не всички хора са такива.
Моя съвет е първо да подхванеш темата за хомосексуалността, да й покажеш, че няма защо да е "против" гейовете и да й обясниш твоята гледна точка. И след това след някой ден/седмица, примерно, да й кажеш как стоят нещата. :)
На колко години си между другото?

Mark123
04-02-2010, 19:22
Бих го приел перфектно, но само, защото съм широкоскроен човек. Не всички хора са такива.
Моя съвет е първо да подхванеш темата за хомосексуалността, да й покажеш, че няма защо да е "против" гейовете и да й обясниш твоята гледна точка. И след това след някой ден/седмица, примерно, да й кажеш как стоят нещата. :)
На колко години си между другото?

На 15 ,ама аз писах, че на нея не и допадат много!Но все пак ще й кажа, ако иска да го приема, ако не иска-нз!

KumchoValcho
04-02-2010, 19:25
Ами както смяташ за добре..
Успех. :)

Chacho
04-02-2010, 20:13
Притеснявай се как да го кажеш на вашите, а не на приятелката ти. Нея я помоли да ти покаже циците си и няма да имаш нужда да казваш на никого, че си гей, trust me.

Mark123
04-02-2010, 20:20
Притеснявай се как да го кажеш на вашите, а не на приятелката ти. Нея я помоли да ти покаже циците си и няма да имаш нужда да казваш на никого, че си гей, trust me.

Нашите може би последни ще го научат!!!И то след няколко години!

Unendlich
04-02-2010, 22:47
В крайна сметка как стигна до този извод, че си гей ?! Нали знаеш, че хормоните бошуват яко в тази възраст и в момента може да не знаеш със сигурност дали е това, което споменаваш. :) Защо толкова се притесняваш да го кажеш на приятелката си и нужно ли е въобще да 'и го казваш ?! Едва ли още ти самият си сигурен в това.. Все пак, ако толкова държиш да 'и го кажеш - Поговорете си повече относно темата за 'хомосексуалността и хомосексуалистите'. Малко по-малко задълбочавай нещата и накрая 'и кажи. Определено ще е шокирана, щом е против тях, но все пак това е един добър начин да видиш колко ти е приятелка. :) истинският приятел ще те приеме такъв какъвто си, независимо от раса, пол, наклонности и т.н. Айде успех :)

petinkataaa
04-03-2010, 12:31
ако ти е приятелка-ще те разбере :)

KumchoValcho
04-04-2010, 11:08
разкажи как е минало после

CrAzYanDlaZy
04-04-2010, 15:35
Ами щом ти е само приятелка, а не гадже, не мисля че трябва да има проблем. Ако ти е истинска приятелка ще те разебре и ще те приеме такъв, какъвто си.

П.п. Казвам ти го от личен опит, моят най- добър приятел също е гей :D ;)

Mark123
04-04-2010, 16:26
разкажи как е минало после


Ей любопитни хора ей :D !Не базикам се, обаче ще трябва до почакате малко, защото не мисля да й казвам скоро!Но когато стане, ще ви кажа, как е минало!Дано да бъда полезен и на други хора!!!

Mark123
04-04-2010, 16:27
Ами щом ти е само приятелка, а не гадже, не мисля че трябва да има проблем. Ако ти е истинска приятелка ще те разебре и ще те приеме такъв, какъвто си.

П.п. Казвам ти го от личен опит, моят най- добър приятел също е гей :D ;)

Crazy, можеш ли да ми кажеш повече?

ivcheto0o
04-05-2010, 11:05
Според мен трябва да и кажеш все пак ти е наи-добра приятелка.Сигурно от на4ало ще и е малко странно и ще се държи малко по особенно,но предполагам след време няма да е така.

Unendlich
04-05-2010, 19:27
Силно се надявам amk933 да види скоро какво става тук и да сложи някакъв ред.

Elenichkaa
04-05-2010, 20:31
О боже в кво сте превърнали темата! :-o
Марк няма да се занимавам да обяснявам на т'ва недорасло подобие на момиче как трябва да се държи!
8) И за да ти бъда полезна ще се опитам да те посъветвам по темата...Все пак за тва ти пиша и за т'ва четях до сега :)
Таа.....От всичко прочетено смятам ,че трябва да побързаш с откровението към твойта фр.Щот ше е тъпо да го научи от някой др сеш'ш се?!?!?...ЗА сега това от мен ! Искренно успех! :)

amk933
04-05-2010, 20:36
Ще ви помоля най-приятелски на тази грешка на природата fgirl14 да не обръщате внимание. И без това изяде баницата...Ако този зачатък пак се появи пускате или в темата "Модераторска Помощ" или кликвате бутонче ЛС и ми я пускате...

Сега ще и смета говната. 8)

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 20:38
Доживях ! 8)

nicolepcd
04-05-2010, 20:55
"Приятелко, гей съм."

Може и да стане ;д;д

Chacho
04-05-2010, 21:04
Няма как да не те разбере. На приятелката ти ще ти е най-лесно да го кажеш. На родителите, на момчетата, които харесаш ще ти е доста по-трудно. Ако мислиш да имаш деца, нещата вече загрубяват. Как се обяснява на дете първи клас, което вижда как всичките му съученици ги прибират майка им и баща им от училище, а то има двама бащи. Голям залък лапни, голяма дума не казвай.

Не бързай да говориш пред приятелката си, току-виж просто хормонитети са ти врътнали номер. Не винаги любимите гозби от детството остават такива и по-късно. Според мен ориентацията е повече до самоубеждаване, отколкото нещо вродено.