PDA

View Full Version : Солариум :]



AloneAndFearless
04-02-2010, 12:21
Здравейте , наскоро с една приятелка се поинетресувахме от солариума и изкуствения тен . Та въпросите ми са :
- дали сте посещавали ?
- какви са средно цените?
- Колко често горе долу трябва да се ходи ?
- Самите вие доволни ли сте от постигнатия резултат?

Също така ,може да споделяте просто мнения, които сте чули и да обменяме информация. :) :)[/b]

BlueMushroom
04-02-2010, 12:29
Аз от скоро ходя.
Да,доволна съм.Предстои ми бал и искам да имам тен.
В студиото,където аз ходя 1 минута е 75ст.
Сега стоя по 8минути а от следващия път почвам по 12 минути.
Препоръчително е да си купиш и крем за тяло, с който да се мажеш преди да влезеш в солариума.Аз моя си го взех за 16 лева. :)

kaka_lara
04-02-2010, 12:50
И аз ходя:) На мен ми излиза 40 стотинки за минута на вертикален солариум. Това е понеже съм с карта. Иначе съм съгласна с предишното мнение - задължително соларна козметика. Това колко пъти ходиш е доста условно - зависи от типа кожа, от това колко искаш да почернееш, зависи и от постоянството - дали ти е само за бала или искаш да поддържаш тена, който си добила. Като резултати съм много доволна, не само заради тена, но и заради тонуса, с който заражда. Пробвай и после да пишеш как ти се струва :)

j_adore2
04-02-2010, 14:27
Здравейте , наскоро с една приятелка се поинетресувахме от солариума и изкуствения тен . Та въпросите ми са :
- дали сте посещавали ?
- какви са средно цените?
- Колко често горе долу трябва да се ходи ?
- Самите вие доволни ли сте от постигнатия резултат?

Също така ,може да споделяте просто мнения, които сте чули и да обменяме информация. :) :)[/b]

Аз ходих миналата година около 3-4 месеца.Цените са различни,първо помня,че картата ми беше за 1 час - 17 лева,после смених солариума и бесхе за 15 мин - 5 лв,за 20- 7 .. нещо такова,но не бях изобщо доволна,разлика нямаше почти никаква.Има едни така нар. турбо солариуми,при които е около 1 лев за 1 мин,но са ми казвали,че доста бързо се постига тен с тях.
За това колко често - първоначално може да ходиш през ден или през два,след това по 2 пъти в седмицата за да си запазиш тена. Но ти сама ще прецениш,по това колко е силен солариума ии гледай да не се пускаш на много мин в началото за да не изгориш ии ползвай някакви мазила за предпазване.
Охх как ми се доходи пакк,много е приятно,отпускащо ... :D :(

Lillyann
04-02-2010, 14:54
Амии какви са тези лосиони ? Смисъл, нали солариумът по принцип си е доста вреден, такива като против изгаряне от слънцето или ?

j_adore2
04-02-2010, 14:58
^^ Да ,само че не са тези за слунце,ами са специални за солариум.Могат да се вземат от соларните студия.

POLLINA
04-02-2010, 15:02
моят например е за защита ( едва ли е кой знае каква , но все пак по-добре от колкото никаква) и за по-бързо почерняване , беше 15 лв :)

coolness
04-02-2010, 15:39
Аз ходя от януари месец и съм много доволна,ходя на така наречените"турбо солариуми",от които се добива уникален тен ии се постига бързо,понякога се мажа със специални кремчета,които си купувам от там,които съсдържат троен бронзант..аз попринцип съм от много белите,но не изгорях нито веднъж,а от начало се пуснах на 10 минути..но момичето от солариума ме предупреди ,че от тези солариуми не може да изгориш ако си от софия ти го препоръчвам с две ръце казва се Соларно студио "Beauty forever" и се намира до мола,който е на Стамболийски :)

ELiTyYy
04-02-2010, 17:25
Аз от скоро ходя.
Да,доволна съм.Предстои ми бал и искам да имам тен.
В студиото,където аз ходя 1 минута е 75ст.
Сега стоя по 8минути а от следващия път почвам по 12 минути.
Препоръчително е да си купиш и крем за тяло, с който да се мажеш преди да влезеш в солариума.Аз моя си го взех за 16 лева. :)


Да не би да си от Русе? :)
не че нещо ,но и аз от скоро ходя,и цените са ми същите :)

POLLINA
04-02-2010, 18:08
Аз ходя от януари месец и съм много доволна,ходя на така наречените"турбо солариуми",от които се добива уникален тен ии се постига бързо,понякога се мажа със специални кремчета,които си купувам от там,които съсдържат троен бронзант..аз попринцип съм от много белите,но не изгорях нито веднъж,а от начало се пуснах на 10 минути..но момичето от солариума ме предупреди ,че от тези солариуми не може да изгориш ако си от софия ти го препоръчвам с две ръце казва се Соларно студио "Beauty forever" и се намира до мола,който е на Стамболийски :)
те момичетата все така говорят да знаеш... аз лично точно от турбо солариум съм си патила много от изгаряне... те все казват , че не е вредно и т.н , но не можем да загърбим истината , макар , че и аз ходя :)

Lillyann
04-02-2010, 18:47
Мен точно това, че е вредно ме спира.Лятото си хващам хубав тен много бързо, но пък сегаа.. абе ще видим, едва ли от няколко пъти ще ми стане нещо.

MoMoXiXi
04-02-2010, 19:15
Ами да ви питам, вие как се печете? Голи или по бански (или сутиен и прашки и т.н.)?

LovelyGirl
04-02-2010, 20:46
аз попринцип съм от много белите,но не изгорях нито веднъж,а от начало се пуснах на 10 минути..но момичето от солариума ме предупреди ,че от тези солариуми не може да изгориш

Луда ли си? Точно защото е турбо солариум се изгаря по-лесно.Той е много по-силен и е супер глупаво, че си се пуснала направо на 10мин. Не стига, че си бяла, ами ти е и за първи път.. Почва се от 5 най-много и постепенно ги увеличаваш.

Аз ходих миналата година няколко месеца и сега ще тръгвам пак, че за бала трябва да почернея, а и се харесвам по-тъмничка. На мен за 10 мин. ми излиза 4лв.

POLLINA
04-02-2010, 20:49
Ами да ви питам, вие как се печете? Голи или по бански (или сутиен и прашки и т.н.)?
аз по прашки
логично е да искаш хубав равномерен тен на всякъде , без бяло
ама все пак искам да виждам разликата :lol: 8-)

heiress
04-02-2010, 21:07
И аз мисля от другата седмица да започна да ходя по- сериозно. Обикновено първия път се пека 5 минути, след това 7, а след това по 10.. Надявам се за 2 месеца да натрупам хубав тен.. Та, ако може и по- бързо.
Но все още се чудя по колко пъти в седмицата да ходя..

mArMaLaDkA
04-02-2010, 21:16
Е! 15 лева за лосион и всеки път по 4 лв.(да речем, че за 1 мин. е 75 ст.) и какво се оказва? Че към 30 лв. трябва да хвърля, за да не съм така прозрачно бяла. :-o Сърцето ме заболява, честно. Като се сетя колко съм и постоянна, колко обичам да се мацотя с лосиони и как най-вероятно въпросният лосион ще е пълен поне до половината, тоест ще съм дала толкова пари за едното нищо, чак ми призлява.

an0nimenn
04-02-2010, 21:38
една приятелка ходи и си зима карта за 1 час ,и ходи докато не я изразходи..

ELiTyYy
04-02-2010, 22:38
Ами да ви питам, вие как се печете? Голи или по бански (или сутиен и прашки и т.н.)?
само по прашки :-o :D

BlueMushroom
04-02-2010, 23:38
Аз от скоро ходя.
Да,доволна съм.Предстои ми бал и искам да имам тен.
В студиото,където аз ходя 1 минута е 75ст.
Сега стоя по 8минути а от следващия път почвам по 12 минути.
Препоръчително е да си купиш и крем за тяло, с който да се мажеш преди да влезеш в солариума.Аз моя си го взех за 16 лева. :)


Да не би да си от Русе? :)
не че нещо ,но и аз от скоро ходя,и цените са ми същите :)

От Поморие съм. :)
За 8 минути ми излиза 6 лева.Иначе хубавото е,че солариума е нов и за тези 4-5 пъти,които съм ходила вече имам тен.Още 10 пъти максимум смятам да ходя и спирам. :) Най-много да ходя 1-2 пъти в седмицата да си потдържам тена.Но лятото така или иначе идва и няма да ми се налага да ходя много. :)

MoMoXiXi
04-03-2010, 08:13
Aми не си ли слагате нещо на зърната? Уж било хубаво някакви лепенки ама къде да ги търся :-o :D

MoMoXiXi
04-03-2010, 08:24
Е! 15 лева за лосион и всеки път по 4 лв.(да речем, че за 1 мин. е 75 ст.) и какво се оказва? Че към 30 лв. трябва да хвърля, за да не съм така прозрачно бяла. :-o Сърцето ме заболява, честно. Като се сетя колко съм и постоянна, колко обичам да се мацотя с лосиони и как най-вероятно въпросният лосион ще е пълен поне до половината, тоест ще съм дала толкова пари за едното нищо, чак ми призлява.

Вместо цял лосион, можеш да си вземеш доза за един път и така всеки път, когато ходиш. Като цяло, пак ще излезе еднакви пари за лосиона, но поне джоба ти няма да олекне от един път, а постепенно :-D

SunSmile
04-03-2010, 09:07
А някой да знае силен и добър солариум във Враца или Плевен? цени? Къде се намира..?

POLLINA
04-03-2010, 09:45
Е! 15 лева за лосион и всеки път по 4 лв.(да речем, че за 1 мин. е 75 ст.) и какво се оказва? Че към 30 лв. трябва да хвърля, за да не съм така прозрачно бяла. :-o Сърцето ме заболява, честно. Като се сетя колко съм и постоянна, колко обичам да се мацотя с лосиони и как най-вероятно въпросният лосион ще е пълен поне до половината, тоест ще съм дала толкова пари за едното нищо, чак ми призлява.

Вместо цял лосион, можеш да си вземеш доза за един път и така всеки път, когато ходиш. Като цяло, пак ще излезе еднакви пари за лосиона, но поне джоба ти няма да олекне от един път, а постепенно :-D
напротив , така ще ти излезе много по скъпо , защото за еднократна употреба е от 1,50 до 3 лв някъде.. навсякъде различно.. и тук не мисля ,че е времето да ти се свидят пари все пак говорим за кожа ти :)

MoMoXiXi
04-03-2010, 09:55
напротив , така ще ти излезе много по скъпо , защото за еднократна употреба е от 1,50 до 3 лв някъде.. навсякъде различно.. и тук не мисля ,че е времето да ти се свидят пари все пак говорим за кожа ти :)

Aми при мене излиза горе-долу еднакво, с разлика 1-2 лева в полза на голямата опаковка. Но не съм за 1-2 лева ся. :D Всеки път си взимам различни дози да ги пробвам и така. Лично аз не си взимам цяла тубичка, защото няма да ходя много време - максимум 2 месеца и то веднъж седмично след 1вата седмица и няма да мога да го изразходя. :)

hummerteam
04-03-2010, 11:12
Искам да ми препоръчате качествен соларуим в Пловдив (с цена за минута и къде се намира)и лосион за задържане на тена,предпазване на кожата и евентуално потъмняване .Благодарим

SunSmile
04-04-2010, 07:55
А някой да знае силен и добър солариум във Враца или Плевен? цени? Къде се намира..?

desssyttta
05-20-2010, 03:54
momicheta kyde tochno se namira solariuma do mola na stamboliiski?