PDA

View Full Version : шах с пешката, ами сега?



sodomicdream
04-02-2010, 12:28
Така да се каже обичам да се забърквам в какво ли не... И както винаги и този път си надробих манджа с лимони!
Историята ми е следната:

Преди година започнахме да излизаме чисто приятелски с едно момче. Докато той нещо не ми заяви, че е влюбен. И... аз започнах да го гоня, да не се върти около мен като му казвах истината за себе си. Само и само да ме остави намира. Накрая се събрахме (толкова са ми и били успешни опитите...). Излизахме... знам ли 4-5 месеца и той спря да се обажда, да пише навсякъде. Аз се учудих какво става. След известно време той ми каза, че е болен от ангина и... докато не оздравее не смее да се вижда с мен. Да, учим заедно, истина беше. Не ходеше на занятия (а при нас е недопустимо, защото си плащаме за всяко отсъствие).
След това се организира концерт, на който той участваше. След представянето му бяхме за малко заедно, изяснихме си каквото имахме за язисняване (демек да не му звъня едва ли не през 5 минути и т.н.). Но... незнам защо самият той се държи странно. Като е ос мен се държи все едно сме заедно, като види приятелите си - забравя за мен. Това е от... няколко седмици насам.
Незнам какво да мисля, малко ми е кофти, защото знаех, че на него мога да разчитам, а сега... оставам напълно сама.

Дайте съвет

YouMakeMeSmile
04-02-2010, 12:39
едва ли това момче иска да продължава да е с теб.. поговорихте ли си?

sodomicdream
04-02-2010, 12:45
Мислим да го направим по-късно, след празниците. Сега е със семейството си...

YouMakeMeSmile
04-02-2010, 12:50
ясно, ясно.. не мисля, че има смисъл в тая връзка.. и все пак поговорете, но си мисля, че те избягва.

TheSunshine01
04-02-2010, 12:50
Вече няма чуства към теб май май.
Честно казано ии аз съм така .. искам нещо страшно много и след като го получа ми омръзва ии вече не го искам. Странна работа :)

loliii
04-02-2010, 12:52
При положение, че в началото си го отблъсквала /може би защото не си го харесвала?.. и аз не разбрах../ защо по-късно сте тръгнали? Казваш, че опитите ти са били неуспешни, само че когато не искаш да бъдеш с някой просто не тръгваш с него... какво трудно има? Ти дори и да не можеш да му откажеш като тръгне да те целува ще ти става гадно и .. противно може би. :o Тъй че просто вътрешно ще го отблъскваш. Не знам как така опитите ти са били неуспешни. :-o
От друга страна пък ми се струва доста странно това че той ти е казал че е влюбен в теб, дълго време е ходил след теб, и сега, когато си е получил това което е искал, вече не ти обръща внимание. Смятам, че вие изобщо не сте един за друг. Ти сама казваш, че той не ти е звънял и всякаква връзка с него е била изключена за определен период от време. Явно просто иска да си почине от теб или не иска да сте въобще заедно. Диалог му е майката. ;)

MyAll
04-02-2010, 12:58
Ъ ? Хвани го на тясно ии му кажи, че искаш да знаеш.. Поговорете..

stupid0boy
04-02-2010, 13:09
Щом само пред приятелите му се държи така с теб... Това означава, че те са му казали някой друг съвет спрямо теб.... да не ти обръща внимание може би... ЗАМИСЛЯЛА ЛИ СИ СЕ? И все пак поговорете, но ако те обича или изпитва нещо към теб е по - добре да му кажеш да се държи добре с теб пред приятелите му, нали? >.<

UrbanLegend
04-02-2010, 13:12
По-добре не го мисли толкова сега,не си проваляй празника,но след като се върне поговорете за да се изясните

Take_That
04-02-2010, 14:15
Мисля че е най-добре, когато се върне да поговорите сериозно и да се изясните :) Според мен ще е най-добре да не продължаваш с тази връзка. Като че ли се срамува от теб пред приятелите си.... :?

gir
04-02-2010, 16:55
Така да се каже обичам да се забърквам в какво ли не... И както винаги и този път си надробих манджа с лимони!
Историята ми е следната:

Преди година започнахме да излизаме чисто приятелски с едно момче. Докато той нещо не ми заяви, че е влюбен. И... аз започнах да го гоня, да не се върти около мен като му казвах истината за себе си. Само и само да ме остави намира. Накрая се събрахме (толкова са ми и били успешни опитите...). Излизахме... знам ли 4-5 месеца и той спря да се обажда, да пише навсякъде. Аз се учудих какво става. След известно време той ми каза, че е болен от ангина и... докато не оздравее не смее да се вижда с мен. Да, учим заедно, истина беше. Не ходеше на занятия (а при нас е недопустимо, защото си плащаме за всяко отсъствие).
След това се организира концерт, на който той участваше. След представянето му бяхме за малко заедно, изяснихме си каквото имахме за язисняване (демек да не му звъня едва ли не през 5 минути и т.н.). Но... незнам защо самият той се държи странно. Като е ос мен се държи все едно сме заедно, като види приятелите си - забравя за мен. Това е от... няколко седмици насам.
Незнам какво да мисля, малко ми е кофти, защото знаех, че на него мога да разчитам, а сега... оставам напълно сама.

Дайте съвет

Seems he's not your Mr. Right...

Pa3yMeH
04-02-2010, 18:02
Поговорете си с него, но мисля, че вече няма чувства към теб...
Шах-мат.....

ReachlessGirl
04-02-2010, 19:01
При положение, че в началото си го отблъсквала /може би защото не си го харесвала?.. и аз не разбрах../ защо по-късно сте тръгнали? Казваш, че опитите ти са били неуспешни, само че когато не искаш да бъдеш с някой просто не тръгваш с него... какво трудно има? Ти дори и да не можеш да му откажеш като тръгне да те целува ще ти става гадно и .. противно може би. :o Тъй че просто вътрешно ще го отблъскваш. Не знам как така опитите ти са били неуспешни. :-o
Диалог му е майката. ;)
++

dreamer4etoo
04-02-2010, 20:12
бий му шута ! ако наистина те обича ша са осъзнае и ша са промени. 8)

sodomicdream
04-03-2010, 10:37
ще поговорим... просто нищо друго не ми остава

sodomicdream
04-03-2010, 10:38
Блсгодаря ви за коментарите. Имах може би нужда още някой д ами го каже... :-)