PDA

View Full Version : Моля ви помощ !!! ;[[



sashit0
04-02-2010, 18:03
Моля ви за съвет отностно момчето, което обичам. Той е с 3 години по - голям от мен и се чудих дали има шанс да ме харесва. Много ми е гадно като си помисля, че харесва едно момиче и направо някой път плача... Имам чувството, че я харесва и ми се къса сърцето :-# :cry: Ами ако наистина я харесва тогава защо си мисля и за друго нещо... сякаш някой път ме заглежда, усмихва ми се, но някой път тотално ме пренебрегва и се прави, че не ме забелязва... пиша си по скайпа с него, но някой път той не иска да ми пише... много ми е гадно ся и ми идва да заплача като си мисля, че не ме харесва... За това момиче, което май харесва ми беше приятелка от детство и наистина някой път я мразя, а друг път ми липсват дните когато излизахме и играхме... Тя има всичко, което поиска - пари, живее в ухолство и скоро ще има кученце ( горкото куче :-D ). Мразя се, никой който аз херсвам не ме харесва! Има едни момчета, които си падат по мен и са голями и ми викат " котенце, сладурано, ще те изям е сладур" :-D Но бих искала той да ми ги казва тези неща :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

filmimilmi
04-02-2010, 18:30
Да те заглежда, заглежда... колко да те заглежда? Ами ние как да ти помогнем да те загледа? Направи му някакво впечатление, поговори си с него за нещо, все пак сте от 1 даскало, тоооолкова много общи теми може да намерите за разговор. А и пък ако както казваш те заглеждат, значи си хубава и следователно едва ли би ти отказал.

nIkEnCeTy_bE
04-02-2010, 18:39
Та ти си на 11, поне така каза в другата тема ?! Едва ли те заглежда, защото те харесва. Просто, ако го зяпаш постоянно, му е станало неудобно. Или просто, защото си пишете, ти се е усмихнал. Съжелявам, че ти го казвам, но не си давай напразни надежди. Още си малка, а и е 3 години по голям от теб. Ще срещнеш подходящо момче, не си заслужава, не се занимавай. Не плачи за някой, който не плаче за теб. Всеки е минал през този период. Ако толкова държиш да пробваш, направо говори с него.