PDA

View Full Version : първи път



n3ri7ka
04-02-2010, 19:25
преди малко с приятеля ми пробвахме да правим секс,но нещо не се получи.И двамата сме девствени... първо си вкара пръста и ме заболя (по-скоро парене,а не болка) и нямаше изобщо кръв.След това пак го вкара,влезна целия.Но когато опита да си вкара пениса не стана.Влиза около 2-3 см,аз нищо не чувствам,нито болка,нито нищо.пак си вкара пръста и пак влезна целия,и след това пак не успя да си вкара пениса :( накрая се притесни,че проблема е в него и му спадна и решихме да не пробваме пак.На какво може да се дължи това-аз съм прекалено тясна или защото той е така доста надарен?!? Дайте някакъв съвет какво да направим?

AlaBalaa
04-02-2010, 19:29
ами трябва да започнете 1во с любовната игра да се възбудиш достатъчно тогава минете към пръстче и пенис :)

n3ri7ka
04-02-2010, 19:36
ами аз бях много възбудена..заедно сме от 2 години и знаем какво ни харесва и не бързахме направо да почнем,та не е от това,че не съм била възбудена :(

lori4kavd
04-02-2010, 19:43
еми то като значи глеи треа си вкара показалеца първо и след това средния пръст и 2та трея щом му е толкова голям члена само така ще стане :P :P :-)

LudoMlado
04-02-2010, 21:04
Не си била достатъчно възбудена. Случвало ми се е на задна прашка да не влезе защото избързвам. Стига и двамата да сте разгорещени не би трябвало да има проблем. Когато влезе навътре ще разбереш за какво говоря.

ReachlessGirl
04-03-2010, 05:19
2 години те е чакал? :shock: Колко мило .. ^^

Иначе за останалото: Казваш, че си била възбудена, но явно притеснението му да не се изложи е изиграло лоша шега .. :-o
А за проникването .. може да пробвате с лубрикант?! :-o

Callisto
04-03-2010, 09:21
Щом те е чакал 2 години на колко сте сега?
Иначето проблемът може да се крие в това, че не си била достатъчно влажна или от позата. На мисионерската ще е малко трудно, но пробвайте кучешката като за начало.

n3ri7ka
04-03-2010, 09:34
Щом те е чакал 2 години на колко сте сега?
Иначето проблемът може да се крие в това, че не си била достатъчно влажна или от позата. На мисионерската ще е малко трудно, но пробвайте кучешката като за начало.

аз съм почти на 17,а той на 20.Сигурно ще се учудите,че и той е девствен още,но наистина е!Довечера пак ще пробваме,дано да стане,защото наистина го искаме.
Мерси за коментарите на всички! :-)

monincetyyy
04-03-2010, 11:23
това с лубриканта е добра идея наистина :) адски много помага особено когато сте неопитни и двамата :) успех дано да си прекарате страхотно :)

stupid0boy
04-03-2010, 12:42
Дупката ти е малка... :D :D :D :D :D :D :D :D

gir
04-03-2010, 13:03
2 години те е чакал? :shock: Колко мило .. ^^

Иначе за останалото: Казваш, че си била възбудена, но явно притеснението му да не се изложи е изиграло лоша шега .. :-o
А за проникването .. може да пробвате с лубрикант?! :-o

То и аз чаках една 5 години, ама накрая се изчука с друг...Това не ме отрече от принципа да чакам и да уважавам желанията на девствените момичета в това отношение. После имах пак няколко връзки с девствени, но все се разделяхме преди да се е стигнало до секс - след месеци или след година и нещо...Така че не знам какво е да го правиш с девствена и сигурно така и ще си умра...
Ето защо и мога да дам, също като теб, само теоретичен съвет (каквото съм чел), а не практически (от опит)...

1) Не е казано от първия път да се отвориш...Пробва се няколко пъти, лека-полека се разширява отвора.
Лекичко, не бързайте. Както е казал Иван Вазов:
"И в няколко дена тайно и полека - народът порастна на няколко века!"

2) За овлажнителите вече споменаха...

MissKriss
04-03-2010, 14:14
Трябва и двамата да се отпуснете... и опитайте пак...

Успех! :grin:

n3ri7ka
04-03-2010, 19:54
пробвахме пак,и пак не можа да влезне целия,но поне кръв имаше малко. И с лубрикант и с плюнка с всичко пробвахме и не става,а пръста си му влизаше целия и даже не болеше.Но пениса му до половината г/д влизаше и по-навътре не може,не че толкова ме боли а просто не може...

cherry23
04-03-2010, 19:55
Щом те е чакал 2 години на колко сте сега?
Иначето проблемът може да се крие в това, че не си била достатъчно влажна или от позата. На мисионерската ще е малко трудно, но пробвайте кучешката като за начало.
Чувала съм,че именно мисионерската предлагат.

n3ri7ka
04-03-2010, 19:59
Щом те е чакал 2 години на колко сте сега?
Иначето проблемът може да се крие в това, че не си била достатъчно влажна или от позата. На мисионерската ще е малко трудно, но пробвайте кучешката като за начало.
Чувала съм,че именно мисионерската предлагат.

пробвахме какви ли не пози-от мисионерската до най-"изкривените" :D
и не можа да го вкара целия.мисля си,че щот той видя,че доста ме боли,и заради тва не го вкара по-рязко и не напъна повече :(

cherry23
04-03-2010, 20:14
Ми и аз да видя че причинявам болка на някой не знам дали ще го направя честно.. 8-) Еми в последствие,там поне следващите няколко пъти може и да ви се получи. \:D/

uBuTo
04-05-2010, 15:29
2 години те е чакал? Shocked Колко мило .. ^^

pussucetka
04-05-2010, 15:46
Трябва и двамата да се отпуснете... и опитайте пак...

Успех! :grin:

++

DevilWish
04-05-2010, 17:28
Това е ,защото го е страх да не те боли.И мен моят приятел ме чакаше достатъчно и накрая като почнахме ме болеше ужасно много, но му казах ако ще да рева /имах сълзи чак вече/ просто не спирай, докато не стане, защото втори път такава болка не искам да усещам.И той напъна по-здраво.Беше най-ужасният ми половин час в живота, после 1на седмица не съм казала дума за това след това пак го направихме, че гледай след това няма спиране :))) За това просто му кажи да не се притеснява ;)

Gr0zDan0v
04-05-2010, 17:33
Дупката ти е малка... :D :D :D :D :D :D :D :D

идиот момичето има проблем кво се ебаваш....

AnzaRe
04-05-2010, 17:45
2 години те е чакал? :shock: Колко мило .. ^^
ОМГ НА МЕНЕ ГИМИЙТЕ ЩЕ МИ ПОТЪНАТ ЛААААА ОМГ ТО И МОЙТА АКО МИ ПУСНИ ТОГАВА>ОПАЗИЛ МЕ ГОСПОД хД

beachy_bunny
04-05-2010, 19:04
2 години те е чакал? :shock: Колко мило .. ^^
ОМГ НА МЕНЕ ГИМИЙТЕ ЩЕ МИ ПОТЪНАТ ЛААААА ОМГ ТО И МОЙТА АКО МИ ПУСНИ ТОГАВА>ОПАЗИЛ МЕ ГОСПОД хД

еййй голям ебач се извъди ...

AnzaRe
04-05-2010, 19:16
2 години те е чакал? :shock: Колко мило .. ^^
ОМГ НА МЕНЕ ГИМИЙТЕ ЩЕ МИ ПОТЪНАТ ЛААААА ОМГ ТО И МОЙТА АКО МИ ПУСНИ ТОГАВА>ОПАЗИЛ МЕ ГОСПОД хД

еййй голям ебач се извъди ...
не се вадя ебач... лол