PDA

View Full Version : Търся..



dm03
04-02-2010, 19:26
Пак пълня форума с излишни теми..но не можех да намеря място където да ви помоля за помощ..
Та някой знае ли песен в която да се говори за прекрасно, красиво, невероятно момиче..нещо като песента на Justin Bieber - My favorite girl..Но да не е тази а друга..моля ви, трябва ми спешно =)

AFT
04-02-2010, 20:57
Ъъъ, веднага се сещам за Elvis Costello - She, Hebb Bobby - Sunny, The Temptations - My Girl. Не съм слушала песента, която даде за пример, но този Justin Bieber мисля, че знам кой е, така че вероятно повече ще ти харесат песните на Jesse McCartney като Best day of my life, She's no you, Beautiful soul, Because you live и т.н.(да, бях му фенка като бях на 12) А, Justin Timberlake - My love май за това пак се разказваше ии съм дотук с поп историите. Extreme - More Than Words и Falling Up - Falling in Love са някви любовни обяснения, малко по-различни са от тва, което искаше, ама айде.

Pa3yMeH
04-03-2010, 07:09
Май Justin Bieber имаче една друга песен.
Justin Bieber feat. Ludacris - Babe нещо такова беше ;)

dimeto007
04-04-2010, 20:03
:-o аз търся една песен , която слушам по радио фреш, но не знам как се казва. Пее я мъж, но не на английски мисля че е френски или италиянски - ако някой се сеща да пише :) Бтв доста честичко я пускат и се дразня че не я знам