PDA

View Full Version : Нежелани мисли . моля помогнете



klioma
04-02-2010, 19:34
Здравейте , имам следния проблем .. той се появи преди 2 седмици и не ме оставя на мира..получавам някакви много гадни мисли . смисъл все едно някой ми ги пъха в главата тия мисли и не мога да се отърва от тях ,посточнно ги получавам в главата си и просто.. постоянно ме преследват и направо полудявам, много е гадно . моля помогнете ми кажете какво да направя за да отминат тия мисли :(

Forest_girl
04-02-2010, 19:42
Какви са тия мисли?

klioma
04-02-2010, 20:25
не мога да споделя , не искам те да стават реалност... :(:(:(

Forest_girl
04-02-2010, 20:28
али преди малко ги каза, защо ги изтри :D
Иначе не знам какво да ти кажа.. разсейвай се с някви други мисли, слушай музика..

SWASTIKA
04-02-2010, 20:36
Това е много интересен феномен, но едно е сигурно - ще ти мине.

Ти мразиш гейове, но твоята психика е доста лабилна и започва да прави едни 'атаки' на мислите ти. Започваш да си казваш НАУМ, че си гей, потиш се, защото едновременно започваш да разсъждаваш какво ще е, ако наистина си гей...

Това е нещо като страх от това, което може да се случи...

С една дума, ти си виждал много гейове и си казваш, щом има толкова много гейове, възможно ли е аз да съм един от тях? Ами ако е така? Как ми се променя живота? Какво ще правя? О, нее... И тем подобни.

Психиката ти те изпробва като те 'атакува', но нищо страшно, наричат се натрапчиви мисли или автосугестия...

Единствения вариатн е да спреш да мислиш, да си контролираш психиката, по един или други начин.

За първо време започни да се нараняваш ( НО НЕ С ОСТРИ ПРЕДМЕТИ, НИТО ПЪК ПО НАЧИН, КОЙТО ДА ТИ СЧУПИ КОСТ ИЛИ ДА ТИ РАЗТЕГНЕ НЕЩО ), когато помислиш такова нещо, но гледай да внимаваш...

Примерно: Извий палеца на крака си навътре (сякаш свиваш пръстите) и му се оттежи едно хубаво, дори се опри някъде и го натискай, изпитай ГОЛЯМА болка и спри... Това го прави всеки път, когато помислиш нещо гадно, така мозъка ще знае, че когато мисли такива неща, организма получава болка и малко по малко ще отшуми...

Не се притеснявай, няма за какво. :)

klioma
04-02-2010, 21:00
Мерси много (bow)