PDA

View Full Version : Не присъства т`ва чувство, сеш се ?



viqnkababyy
04-02-2010, 20:19
Преди 2 месеца най-добрият ми приятел ме запозна с някакъв негов приятел - Георги. Месец супер разменяне на изображения, доста разговори. Не вярвам в скайп любовта, ама имаше няк`во чувство. :-D
И така се скарахме, и след няколко дни той вече си беш хванал гадже от неговия квартал. Да подчертая, че не се бяхме срещали.
Беше ми супер кофти ама шанс ..
Неговата приятелска се целувала с други и така започна да ми споделя супер много, аз го излъгах, че си имам гадже :-D Видимо той се дразнеше, но и аз не оставах по-назад. :D :D След време му казах, че съм скъсала с въпростото си ``гадже``. И след няколко дни и той скъса с пирятелката си, която е реална, защото имах приятелки в квартала му, които е информираха. И така пак се записахме и този път станахме гаджета. Да, супер щастлива съм. :) Добре се разбираме, даже насрочихме и среща. Но проблемите са две.
1. Той ми изглежда бройкаджия и според мен, ще ме зареже, но изглежда пред мен не е такъв.
2. Страшно се срамувам от външния си вид.

http://prikachi.com/images.php?files/1478838z.jpg :oops:

babity
04-02-2010, 20:32
Само един въпрос: Как се тръгва с някой без да се познавате? Каква е ралзиката от преди да тръгнете и сега, след като се предполага, че ходите?

Да, ще го изживееш тежко, но всички минаваме през това.

rebeccaa
04-02-2010, 20:33
Ами виж сега, ако наистина те харесва ще те харесва такава каквато си с всичките ти недостатъци, освен ако не гледа толкова много външния вид, а ако те скъса здраве да е не е единствения.Въобще да не ти пука как изглеждаш ти не живееш за неговото мнение нито за мнението на друг.Ще има много такива който ще те харесат ако той не те така че, от тук нататък ти си решаваш.

vesi777
04-02-2010, 20:42
относно външния вид ако можеш направи нещо по въпроса,но по-добре не се променяй заради него ако те харесва наистина ще те хареса такава каквато си аз например много често ми се случваше да стоя на терасата ни и по улицата да минава момчето с което сега ходя била съм в ужасно състояние понякога тукощо станала нерясана представи си...и един ден един негов приятел знаеш ли какво ми каза-каза не се притеснявай бе срясана или не той те харесва такава каквато си дори и когато не си направена минаваме от там просто зада те види няма значение как изглеждаш...ако човека даржи на теб \:D/ :) а и успех на срещата а ако нищо не стане не се отчайвай и го заеби :D

pussucetka
04-02-2010, 21:25
Преди 2 месеца най-добрият ми приятел ме запозна с някакъв негов приятел - Георги. Месец супер разменяне на изображения, доста разговори. Не вярвам в скайп любовта, ама имаше няк`во чувство. :-D
И така се скарахме, и след няколко дни той вече си беш хванал гадже от неговия квартал. Да подчертая, че не се бяхме срещали.
Беше ми супер кофти ама шанс ..
Неговата приятелска се целувала с други и така започна да ми споделя супер много, аз го излъгах, че си имам гадже :-D Видимо той се дразнеше, но и аз не оставах по-назад. :D :D След време му казах, че съм скъсала с въпростото си ``гадже``. И след няколко дни и той скъса с пирятелката си, която е реална, защото имах приятелки в квартала му, които е информираха. И така пак се записахме и този път станахме гаджета. Да, супер щастлива съм. :) Добре се разбираме, даже насрочихме и среща. Но проблемите са две.
1. Той ми изглежда бройкаджия и според мен, ще ме зареже, но изглежда пред мен не е такъв.
2. Страшно се срамувам от външния си вид.

http://prikachi.com/images.php?files/1478838z.jpg :oops:

Той, ако наистина те харесва, ще те хареса такава каквато си :) . . А ако скъсате, поне ще си спокойна, че си опитала :wink:

Auby
04-02-2010, 21:42
[quote="xPafx"]
Към авторката - Проблемите са двА
Ии няма да отговарям по темата, защото и без това не я схванах. Ако се срамуваш от външния си вид, защо не го промениш така, че да ти харесва? Не заради него, заради теб ;)

Sladurcho
04-03-2010, 10:18
Не го мисли каквото стане стане... а и ако те харесва значи те е харесал каквато си... все пак "магаре се снимало магаре излязло на снимката " демек че няма да види нищо кой знае колко по различно от това на снимките :) и не се спичай

Punisherrr
04-03-2010, 11:15
xPafx, hlopar, totalmk - предупреждение по т.2 , 6 и 12.

sweetyytweety
04-03-2010, 12:41
а той поне хубав ли е :-D само питам

stupid0boy
04-03-2010, 13:11
Ами сега не е мястото да говорим за външен вид... страшна си забивай си го ако си те кефи.... 8) 8) 8) 8) Обаче, ако е бройкаджия ще има разбити сърця.... :P :P :P

lilincituuuu
04-03-2010, 13:23
как така сте тръгнали без да сте се виждали?! :shock: :shock: :shock: леле .. :shock: аха .. ясно .. :shock: както и да е .. и при мен имаше нещо такова, когато за 1ви път скъсах с бившия си приятел, той си намери нова, аз го излъгах :lol: мдаа, мно ми е познато :lol:
ПТ: както казаха горе, ако той те харесва, няма смисъл да се притесняваш от себе си, нищо ти няма ;)
.. а и щом ти се струва бройкаджия, не си струва :?

ThePowerOfLove
04-03-2010, 13:25
Как така тръгнахте и сега вече мислите да се виждате? От един град сте, защо не сте имали срещи? Доста странно изглежда..

stupid0boy
04-03-2010, 13:29
Ми то и аз си харесах ся едно момиче, но не сме се виждали... от различни градове сме но мисля, да се видим на лято... Ноооо... наистина изглежда странно да тръгнете вече...

TheSunshine01
04-03-2010, 13:59
Ми вижте се пък после му мислете .. ец :grin:

ivcheto0o
04-03-2010, 14:23
Ми вижте се пък после му мислете .. ец :grin:

Не разбирам как ходите а още не сте се виждали.Няма смисъл да се притесняваш от външноста си,вие сте си пращали снимки и щом иска да те види е харесал това което вижда.А това дали щял да те зареже няма как да знаеш,винаги има такава вероятност.

Zarity
04-03-2010, 14:35
прости,прости,ама преливат...