PDA

View Full Version : обичам го !



eshebo93
04-02-2010, 21:56
Влюбена съм в едно момче от много време.Преди 1 година ние бяхме заедно.. Ходихме 1 година и се разделихме .. От тогава мина доста време .. след нашата раздяла ние се виждахме много пъти.до скоро беше така..ние не можем да сме заедно защото моите родители много го мразят..И се виждахме тайно.Но от 5 месеца някъде той си има сериозна приятелка и това ме побърка..Всичко ми напомня за него.всяка песен,всяка снимка..кажете ми как да го забравя..не искам да тръгвам с други момчета ей така..не мисля че това е решение на проблема..а не мисля че имам сила вече да се крия .. Ако някои може да ми даде съвет..ще съм много благодарна!

nana26
04-02-2010, 22:16
хммм мн сложно при тебе ..."кажете ми как да го забравя..не искам да тръгвам с други момчета ей така" евала .. тука всички биха те посъветвали да се оглеждаш за нов .. аз пък ти казвам Не се самосъжалявай и не се самоизолирай... излизай с приятели, с тях наистина ще се разсееш .. и не като излезеш де седиш на една страна и да мълчиш ... скачай, смей се, пускай майтапи ... все едно няма такова момче и ти нямаш никакви поблеми .. втълпи си това и постепенно ще забравиш ... :)

cru3L
04-02-2010, 22:21
Първо-родителите не са пречка.Те са само дразнещ фактор в една връзка.
Ама като гледам той не скучае.
Гледай да не мислиш много,много за любов,за това че си сама,че той си има друга,и така нататък...
Трудно е да се изпълни-да кажеш "от днес го забравям" и да стане...
Излизай повече,намери нови приятели,познати,изтрий песните,снимките,не ходи на местата,на които сте били заедно и ще стане...
Бавно,но сигурно. :wink:

Krasencety
04-03-2010, 10:41
с инат ВСИЧКО се постига! Сама съм се убедила.. :) както ти казаха изтриваш всичко, което ти напомня за него и не ходиш на места, на които сте били заедно .. ще ти мине повярвай ми! Трябва време и не поддавай в началото е трудно..колкото повече време минава, колкото повече излизаш и се забавляваш или просто си намирай работа като се сетиш за него .. Времето лекува горе главата! 8) :-)

SmilezZz
04-03-2010, 10:44
Едва ли ще можеш да забравиш толкова скъп за теб човек..Но най-важното е да не се самосъжаляваш и да не се "затваряш" в себе си..

Излизай с приятели..
Намери си хоби и след време ще го помниш само като приятели,но няма да можеш да го забравиш.. (лично мнение)

petinkataaa
04-03-2010, 16:35
ако сама на себе си си го наложиш да го забравиш,след време ще стане,но трябва сама да решиш,че искаш да го зачеркнеш от живота си..успех :)

loliii
04-03-2010, 16:47
с инат ВСИЧКО се постига!
Съгласна съм. Ако постоянно си пускаш песните, които сте слушали заедно и му гледаш снимките няма как да го забравиш. Бъди инатлива, имай воля, изтрий всичко, свързано с него, забрави го. Прояви даже малко злоба. Просто сякаш е грипен вирус и се опитваш да се излекуваш. Ще ти мине, дори да не е бързо.

eshebo93
04-03-2010, 17:24
Благодаря много на всички за тези савети.имасх нужда да го чуя наистина..защото ми е трудно..на всеки се случва..всеки преживява голяма любов..но и всичко минава..с повече инат и воля..благодаря ви .. :-P

Take_That
04-03-2010, 18:17
с инат ВСИЧКО се постига!
Съгласна съм. Ако постоянно си пускаш песните, които сте слушали заедно и му гледаш снимките няма как да го забравиш. Бъди инатлива, имай воля, изтрий всичко, свързано с него, забрави го. Прояви даже малко злоба. Просто сякаш е грипен вирус и се опитваш да се излекуваш. Ще ти мине, дори да не е бързо.

Съгласна съм и с двете мнения

AnzaRe
04-03-2010, 18:38
ЕМ браво брее