PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията?



Buki
04-03-2010, 08:32
Здравейте имам доста странен проблем. Попринцип нямам проблеми с ерекцията... 'дето се вика и вятар да духне пак ще стане. Проблемът е следният: Когато съм седнал си е еректирал и в пълният си размер обаче ако примерно си разкрача краката усещам че почва да спада от към главичката, просто губи размера си, не е толкова голям (звучи глупаво може би но е така и на мен ми е трудно да го обясня) ако си свия краката един до друг примерно пак всичко се връща по стармоу. Ако се изправя пък хич не стига максимален размер макар пак да е еректирал. Знам че трябва да се обърна към уролог и ще го направя след празниците, но до тогава... ще ми е полезно ако някой сподели мнение. Не взимам наркотици, не пуша, и пия рядко може би 1 бира... Дали се дължи на прекалено маструбиране правя го веднъж на ден почти всеки ден. Дано да сте разбрали проблемът ми не го обясних както трябва, но това е в общи линии. Никога не съм предполагалм, че ще ми се случи нещо подобно... малкият винаги е в бойна готовност ама сега какво му стана не знам :x