PDA

View Full Version : Ако може малко хелп :)



Gr0zDan0v
04-03-2010, 16:35
Попринцип нямам проблеми с момичетата,но.... има едно момиче което е по-различно от другите ако може да кажете някоя по оригинална фраза,защото аиде на кино ми се струва малко....изтъркана и ще ме помисли за поредния/бройкар и т.н...
10х предварително

П.П ако мислите да пишете тъпи и подигравателни отговори не се хабете!!!

loliii
04-03-2010, 16:43
Ми отиди с някои твои приятели при нея докато не е сама. Покани я заедно с компанията й някъде /на кафе примерно/ и после я изпрати до тях. Така хем няма да се уплаши, че я каниш и искаш да сте само двамата, хем няма да си помисли, че си някой бройкар дето веднага иска да остане насаме с нея, за да й се натиска. И в същото време я измъкни за малко да останете насаме. После на следващата среща може да я поканиш да отидете само двамата някъде - примерно на кино. /Киното въобще не е лоша идея!/

elsy
04-03-2010, 16:45
:lol: :lol: :lol:

Край, изхабих се :lol:

ReachlessGirl
04-03-2010, 16:46
Бройкар надали е този, който кани момиче на среща .. по държанието му си проличава какъв е!! .. :?
Може да е изтъркано ама поне върши работа .. :-|

BonbonaBaby
04-03-2010, 16:47
Бе ти нямаш ли си глава на раменете та не можеш да измислиш къде да заведеш момичето,което харесваш... пфф :x

Gr0zDan0v
04-03-2010, 16:52
Ми отиди с някои твои приятели при нея докато не е сама. Покани я заедно с компанията й някъде /на кафе примерно/ и после я изпрати до тях. Така хем няма да се уплаши, че я каниш и искаш да сте само двамата, хем няма да си помисли, че си някой бройкар дето веднага иска да остане насаме с нея, за да й се натиска. И в същото време я измъкни за малко да останете насаме. После на следващата среща може да я поканиш да отидете само двамата някъде - примерно на кино. /Киното въобще не е лоша идея!/

10х

loliii
04-03-2010, 17:01
Ми отиди с някои твои приятели при нея докато не е сама. Покани я заедно с компанията й някъде /на кафе примерно/ и после я изпрати до тях. Така хем няма да се уплаши, че я каниш и искаш да сте само двамата, хем няма да си помисли, че си някой бройкар дето веднага иска да остане насаме с нея, за да й се натиска. И в същото време я измъкни за малко да останете насаме. После на следващата среща може да я поканиш да отидете само двамата някъде - примерно на кино. /Киното въобще не е лоша идея!/

10х
;)

ltgreen
04-04-2010, 22:00
:D Бъди себе си, ако стане, стане, ако не, здраве да е. Ако се правиш на някой,който не си, по-късно ще съжеляваш. Няма смисъл от "гъзарски фрази" и т.н.