PDA

View Full Version : Моят принц или просто поредният играч?! HELP?!



Gabichkaaa
04-03-2010, 17:30
[color=black]Ох... Колко ще ми е трудно да ви разкажа всичко през което преминах през последните 5 месеца.... Като за начало.. ЕТО ЕДНА МНОГО ЯКА ПЕСЕН С ХУБАААААААВ ТЕКСТ!!! ... http://www.vbox7.com/play:3cfd9715 ... Такам... Започвам....

11 ноември 2009 ми писа коментар по Impulse.bg... някакви ангелчета .. не знам... и реших и аз да му пиша 2 целувки... стори ми се горе-долу красив ама никакъв интерес от моя страна.... но нашият Принц (така ще го наричам, после ще разберете защо) ми писа на лично съобщение за скайп.. Окей.. ето ти го... и започнахме да си пишем... забелязах, че е различен... такъв който не веднага почва да ти сваля звезди ии да говори колко си красива.. колко сладка ии така нататък.. един такъв загадъчен... Писахме си 4-5 часа в приказки как не всички хубавици били заети, как имало красиви и умни момичета... хаха.. колко хубаво.. (sun) ... Същата вечер реши да ме покани на кино.. говореше ми какво ще направи ако излезем.. доста хубави неща... знаеше как да омае момиче за малко време.. Съгласих се... подсказах му, че съм склонна за нещо повече с него... Докато по едно време не видях снимка на момиче на профила му и сърцееее :shock: ЛЕЛЕ.... БЯСНААА!!! Направих го на 2 стотинки.. видя колко силен характер имам... ии това усетих, че му допадна .. и то МНОГО! ...


Оттам започнахме да си пишем всеки ден... преди.. след училище ... :shock: Само ме канеше у тях... Помислих, че ме иска за секс... и все отказвах... САМАТА МИСЪЛ, ЧЕ СИ ИМА МОМИЧЕ ДО СЕБЕ СИ И МЕ КАНИ МЕНЕ НА ПЪРВА СРЕЩА У ТЯХ, МЕ КАРА ДА СЕ ЗАМИСЛЯ!!! ... Отказвах му 515712057128561851 пъти..... Колко съм била глупава.... :( ... Понеже и двамата сме силни характери... Все се карахме през 1-2 седмици... Винаги! Той се нацупи или аз.. абе глупости ... :lol: започна да ми вика принцеса.. и аз на него принц... Отношенията ни бяха перфектни.. Видях го една вечер в дискотеката и го повиках, но той не се обърна и се отказах да крещя името му и да го гоня... После се оказа, че не ме бил чул и толкова много се ядоса... Извиняваше ми се супер много пъти.... Говореше защо Господ му дал уши, щом не може да чуе моя клас... ;( ...

Януари месец отново се скарахме :D ... Не ми пукаше честно казано.. знаех, че никога няма да съм с него... ии така 1 месец без никакъв контакт помежду ни... докато на 14 февруари получих смс "Честит Свети Валентин ПРИНЦЕСО!!" .. ЛЕЛЕ разтопих се на място.... (аз тогава въпреки, че бях приключила връзка с едно момче, не бях изпитвала нещо толкова силно и то само от 1 смс) ... Разбира се, веднага запознахме да си пишем по скайп.. възобновихме отношения.... Имахме си и номерата вече.. Всеки ден след училище ми пишеше смси... толкова хубаво бешееееееее.....

Един ден бях на училище и той ми прати смс, че се напмира в спортната зала, която е точно пред сградата в която бях... РЕШИХ СЕ... Писах му смс, че ще отида и да ме чака там... Уж трябваше да тичам до там.. но при мисълта, че отивам да се видя с ПРИНЦЪТ и колената не ми даваха да ги сгъна, а корема ми беше просто една точка... СВИТ!. Отидох... Видяхме се.. Леле бях си глътнала езика.. а той беше толкова забавен.. толкова чаровен.. за 10 минути осъзнах, че искам да съм с него на всяка цена.... После ми говореше колко съм била красива .. много по красива от снимките.... :oops: ИСКАМ ГО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!..... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: ПСлед 2 дни той не дойде до училището ми, а имаше възможност и аз си написах едни простотии на скайп от сорта на "Welcome to the heartbreak" и той започна да ми се сърди.. че съм ги написала.. че са за него.. (не че не бяха) .. :oops: .... Леле 3 часа спорехме... 3 часа реване..... СИЛНИ ДУМИ.... ТОЛКОВА СИЛНИ СИ КАЗАХМЕ.... Не издържах накрая му казах, че всичко което искам е да съм с него и правя всичко възможно, за да му го покажа.. и не искам всичко да свършва... Същата вечер си говорехме 4 часа по телефона... Ооооо... помня... ядеше шоколад, но спря по едно време и го попитах защо е спрял... нали му е вкусно.. нали да не се притеснява от мен :oops: ии той ми каза, че му е вкусно наистина, но предпочита да разбере сладостта на моята целувка.............. ЛЕЛЕ.... Скачала съм на леглото :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ....... След седмица - две отново излезнахме.... Разхождахме се... Не ме целуна разбира се... На 1 среща (истинска) не се целува :-o ... Ноо след време отново се скарахме ии до днес не можем да въозобновим отношенията си както преди.... :-o ;-( ... Той продължава да е с неговото момиче.... А аз продължавам да го искам все повече и повече......

Мисля, че щом се убеди в чувствата ми към него, се отказа.. Защото знае, че може да ме има и играта не е интересна....

ВЪПРОС?!

Да му кажа ли един път за винаги, че ми писна да чакам да бъде с мен и да слушам лъжите му, че ще скъсат или да оставя нещата сами да се наредят .. както правех през последните 5 месеца и единственото хубаво, което излезе, бяха думите му?!?!?!?!? ;-(

ПОМОООООООООООООООООООООО ОЩ!

cinderella_gugutka
04-03-2010, 17:42
остави го!ако толкова те искаше досега да си е оставил гаджето и да ходи с теб.знам,4е ще е трудно,но така трябва :( не му позволявай да те разиграва така

Gabichkaaa
04-03-2010, 17:45
И аз имам това чувство вътре в себе си, но не искам да е така... :(

Благодаря ти!!! :)))))))))))))))

Daqn4eto0o
04-03-2010, 17:48
наистина те разиграва .. остави го

SoStarstruck
04-03-2010, 17:49
Някой,който го е прочел,може ли да обобщи ??

L1n4e7o
04-03-2010, 17:52
остави го!ако толкова те искаше досега да си е оставил гаджето и да ходи с теб.знам,4е ще е трудно,но така трябва не му позволявай да те разиграва така



не съм много съгласна...може би се страхува от новото или просто те обича прекалено много и го е страх да не те нарани.... :)

Elenichkaa
04-03-2010, 17:56
РАзбирам те чудесно моята история е г/д еднаква но е само от 2 месеца и той си няма момиче ами всички са негови и му се "навират".Дори един път го видях да се целува с една негова"бивша" нямаш идея как ме погледна...тоя поглед го сънувах същата вечер.
Та стига се оплаквам с мойте си "борби"...Съвета ми към теб е същото което смятам да направя и аз колкото и да ми е трудно ще се опитам да му намеря заместник.Имам чувството че не заслужава момиче като мен а няква като тия дето си ги има :o пък знае ли човек :neutral:

Korrnyy
04-03-2010, 17:57
Мисля че само те мота.. Хем ти обяснява колко много иска да е с теб, хем си има приятелка.. пфф.. Не знам.. направи това, което чустваш, че трябва :) Но не му играй повече по свирката :?

Take_That
04-03-2010, 18:09
Няма смисъл да си губиш времето с него. Знае как да получи нещо, но не знае как да го задържи, не знае и какво точно иска... Няма смисъл :)

Pa3yMeH
04-03-2010, 18:28
Режи го. Прочетох го цялото, това е моето мнение

AnzaRe
04-03-2010, 18:40
Пълен shit

LuXuRy
04-03-2010, 18:47
От кой квартал е този 'принц' ?

InvisibleTarget123456
04-03-2010, 18:55
кажи му да те потърси,когато си остави приятелката....

Assshley
04-03-2010, 19:09
Има доста слаба игра.;) И прави доста подли неща.Като си има приятелка значи вероятно просто е търсил заигравка.Не вярвай толкова на думи.Остави го,ако държи на теб ще зареже приятелката си и ще те потърси.

Gabichkaaa
04-03-2010, 19:41
От кой квартал е този 'принц' ?

не виждам как това е свързано с темата?

fancymebitch
04-03-2010, 19:57
Мисля, че щом се убеди в чувствата ми към него, се отказа.. Защото знае, че може да ме има и играта не е интересна....
тука си дяволски права. .. преди време попаднах в подобна ситуация .. говорех му, че го обичам той си имаше гадже,, 8 месеца съм чакала копелето ( през цялото време излизах с 100 момчета, само за да не ми е той в ума) ии на края кфо ?! ; )) не се хаби за такива ..[/i]

yozii
04-03-2010, 20:12
ами била съм в почти същото положение и даже съм пускала тема .. ии какво стана .. сега вече обичам друг и ходя с него .. а т0зи тъпакк който правеше същите номера като този твой принц .. резнах го , мразя го .. той си мислеше че вече ме има но сега вече ме изгуби и не може да го преглътне .. звъни ми през 5 минути а аз не вдигам .. няма си гадже .. просто никоя никога не му е отказвала и той това не може да го възприеме .. по темата - резни го .. намери си някой друг .. той много ще съжалява за тази си постъпка но да не ти пука :) ..

stylo
04-03-2010, 20:28
няма смисъл ... ще си намериш някой ,който да не те разиграва..

LuXuRy
04-04-2010, 10:47
От кой квартал е този 'принц' ?

не виждам как това е свързано с темата?

Историята на една приятелка е едно към едно с твоята ...

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 10:55
И го чакаш 5 месеца ? :shock: ., мазохистка :?

playhard1
04-04-2010, 10:58
Ще го чакаш да се нацелува с други момичета ли? Не си струва. Позволи на сърцето си да обикне друг.

teenems
04-04-2010, 11:37
Ох ,толкова ми беше сладко докато четях.
Докато не стигнах докато не стигнах края :o .
Този ми се струва като пикльо ,,който не знае какво иска.
Питай го ,мисли ли да има нещо общо с теб или да не те занимава ? Защото така само на теб ти е гадно ,а той си има гадже и резерва (ти)

pebals
04-04-2010, 11:43
хах...ако държеше и искаше да е с теб до сега да е оставил приятелката си... :(

scanadal
04-04-2010, 12:56
И двамата сте еднакво малоумни ](*,)

Gabichkaaa
04-04-2010, 15:17
И двамата сте еднакво малоумни ](*,)

axaxa.... :razz: :razz: :razz: много точно :D :D

soni4kuu
04-04-2010, 15:48
аз не разбрах много сигурно защото отвътре съм малко руса,но по темата...
той ходи с друго момиче и е излязал с теб нали така?
ами ако те обичаше или поне те харесваше повече от другото момиче,не трябваше ли да скъса с него?
не знам на колко години си и колко сложни са отношенията между вас,но в един друг форум прочетох един коментар от теб "...тийн живот" и това ме навежда на мисълта,че не си на по-малко от 15.Ако наистина те харесваше мисля,че би трябвало вече да е скъсал с гаджето си.вярно е,пишете си смс-и и си говорите сладки нещо,но това не го ли може всеки играч?

loliii
04-04-2010, 16:00
Първо - какво правиш с момче, което си има гадже? Второ - как така си хлътнала още първите месеци по някой, с който не сте се виждали на живо и дори не сте си имали телефоните? Трето - защо след толкова време на зарибявки ПО СКАЙП когато най-накрая сте излезнали той не те е целунал... било първа среща... кви са тия глупости? И четвърто - сериозно ли си мислиш, че той ще скъса с гаджето си? И дори и да скъса с нея ще си хване нова, вярваш ли си, че това ще си ти? Той те има само за убиване на време. Откажи се.

w0sh
04-04-2010, 16:03
Подкрепям този, който изказа най-малко клиширано мнение.

JohnDoe
04-04-2010, 16:09
Честно ли ... блокирай го махни го изтрии го забрави го ... просто нямайте общо само от 6 месеца завалията те сваля по всякакъв ЯВЕН начин искал да разбере сладоста на твоята целувка защо бог му бил дал уши а не чува ... еб@си простотиите що не скъса с неговата и не ти се врече във вярност тя знае ли горката кой я прегръща всеки ден щом така прави с нея няма да мине много и теб ще юрка така най-доброто което можеш да направиш е да го отстраниш от живота си


така поне няма да бъдеш наранена и то МНОГО в не толкова далченото бъдеще ...

sladur4etyYy
04-04-2010, 16:47
просто е искал да си докаже, че може да те спечели. забрави го и го игнорирай напълно, ако имаш поне малко достойнство.

Rounder
04-04-2010, 17:39
И при мен е долу-горе така,с една си чатим много,прегръщаме се,дори се целувахме,а тя ходи с някав друг,който е с 5 год. по голям от нея,и на мен ми се занимава,ама като я видя и забравям всичко :-D

Sisi7u
04-07-2010, 12:34
Мисля че само те мота.. Хем ти обяснява колко много иска да е с теб, хем си има приятелка.. пфф.. Не знам.. направи това, което чустваш, че трябва :) Но не му играй повече по свирката :?
=; напълно съгласна

sweetyytweety
04-07-2010, 12:43
Според мен пиши му в скайп или там където си пишете, за да се изясните един път завинаги. Съфорумците също са прави, че може само да е било за бъзик :?

YouDontKnowMe
04-07-2010, 13:36
Ох, ами аз бих го сложила на място това момче. На голям играч се прави нещо ^^

Остави го . Не си заслужава.

didi0804
04-07-2010, 14:50
Може би наистина ти е хубаво да чуваш всичко това,което ти казва...но...това може да ти го каже всеки,а и ако наистина искаше да е с теб,щеше да остави приятелката си.Остави го и му покажи наистина колко си силна :) Не му позволявай да те мота така

chip0lina
04-07-2010, 19:38
Прочетох гооо :grin: . Мисля че щом имал приятелка той по никакъв начин не е бил с теб. Намери някой, с когото да се разбираш по-добре! :]]]

DarknessAngel
04-07-2010, 20:41
Човека доста умело успява да те мотае. Мда. Разкрила си му козовете си, не можеш и да се надяваш на нещо в такъв случай. Forget it. Намери си нов. Тези "много си красива" всички сме ги чували. 8-)