PDA

View Full Version : Гафове с гаджета(та ви)



CherryS
04-03-2010, 17:51
Темата е следната : Пишем разн изцепки който, са ни се случвали докато сме били с гаджето 8-) . Нека да дам пример с първия ми пост:

Отиваме ние у тях и гледаме филм.
Всичко ОК до тук, но
нали там почваме да се натискаме ии
аз искам да се изправя
и като се бях праснала в шкафа :razz:
И той човека се чуди кво да прави 8-) Да ме гали ли да се смее ли :razz: .

:arrow:

BonbonaBaby
04-03-2010, 18:00
Ахаха ще се спукам от смях

Gr0zDan0v
04-03-2010, 18:20
Ахаха ще се спукам от смях

еи смешко като няма кво да напишеш не пиши нищо сички теми преебаваш.Бас лова че си некав сдухан комплексиран педал аре бегай!! :-x :-x :-x

Korrnyy
04-03-2010, 18:23
И на мене ми се е случвало това с шкафа и моя приятел си умря от смях и ме прегръщаше и ми викаше "Олеле глупавото коте си счупи главичката" :o 8-)

Иначе при нас изцепки - МНОГО :D
Разхождаме се по НДК и един скейтър ме блъсна, аз залитнах, бутнах приятеля ми и се завряхме в една кофа :D

Една вечер се легавиме с него и се боричкаме.. И аз по едно време нещо се ядосах, блъснах го на леглото и той като седна дъските се счупиха и пружината падна с трясък в 2 часа през нощта :D Ходи и обяснявай после от какво е :D Тате много ни базика тогава..

Друг път.. Качваме се в автобуса с него и аз естествено ще се спъна на стълбите :-D Тръгнах да падам назад, той ме хвана, но разбира се и той падна и останахме да си лежиме на земята умирайки от смях. :D Но после той почна да ми вика "Офф няма по-вързано в крайниците същество от тебее, не ме пребиваш за пръв път, няма да се учудя ако някоя сутрин се събудя мъртъв".. Оле оле :D

Gr0zDan0v
04-03-2010, 18:24
1.отиваме аз и гаджето у тях(техните в хола на 1 вия етаж,ние на 2 рия в нейната стая)
2.натискаме се нали
3.сабличаме се
3тъкмо да почнеме и...тя се хвана за парното и изпищя :D :D :D
естествено след 10 сек техните бяха в стаята-мн неловка ситуация
:lol: :lol: :lol:

BonbonaBaby
04-03-2010, 18:34
Ахаха ще се спукам от смях

еи смешко като няма кво да напишеш не пиши нищо сички теми преебаваш.Бас лова че си некав сдухан комплексиран педал аре бегай!! :-x :-x :-x

Баче недей казвай кво да пиша и кво не... хиляда такива теми има как не се научихте незнам ... педал такъв ](*,) ](*,) ](*,)

Manenkoto
04-03-2010, 18:44
Бяхме на море и в хотела като се върнахме от плаж се карахме много жестоко. Замериме с едни мокри кърпички и аз се ядосах ацки много засилих се към него да го ударя и в тоя момент си протегна ръцете към мен и аз като отскоча и бум на заднка хем ме боли плача, хем се смееем и двамата... :D :D

Гледахме филм един пък и лежиме си на кревата и той стана нещо до тоалетна ходи върна се и седна. Тръгна да с обляга и си удари главата в стената. Ако искате ми вярвайте ама от тогава всеки път си я ударя :D :D Дали нарочно го прави никой незнае :D

jimei
04-03-2010, 20:02
Ахаха ще се спукам от смях

еи смешко като няма кво да напишеш не пиши нищо сички теми преебаваш.Бас лова че си некав сдухан комплексиран педал аре бегай!! :-x :-x :-x

Момче, мълчи... много си агресивен. Изкарваш себе си сдухан комплексиран педал.

Бонбона е идиот по рождение, няма нужда да му обясняваш. Споровете с идиоти само те правят идиот... освен ако нямаш какво друго да правиш и висиш вкъщи цял ден ;с

sunshinepp
04-03-2010, 20:14
Вървяхмее сии и минаваме покрай 1 магазин, чиято врата беше широоооко отворена.. :-D и аз идиотката си вървя напреде и гледам настрани към момчето ми. В същия момент се забих във вратата, бутнах я и собственика на магазина,който беше на врата също го халосах.. ии моят ми викаа " а бе глупаче остави, че себе си ще убиеш ами и други ще осъкатиш.." Много се засрамих тогава .. :oops: