PDA

View Full Version : страшно объркана съм



InvisibleTarget123456
04-03-2010, 19:51
Наскоро осъзнах ,че обичам 1 приятелка по различен начин.Не се притеснявам затова,че може да съм лесбийка или бисексуална,защото само тя и никоя друга не ме привлича по този начин.Знам,че тя е бисексуална и не е безразлична към мен,но не можем да бъдем заедно,защото другите от компанията ни са твърдо против,освен това сме се разбрали,че приятелството ни е по-важно.Но на мен ми е страшно трудно,защото я ревнувам от всичките й приятелки ( а те са доста ),непрекъснато искам да съм с нея (което е невъзможно),а когато съм с нея,искам да съм...залепена до нея :D .Непрекъснато ми липсва и ми е страшно трудно да й бъда просто приятелка и вече не върви да си говорим както преди за момчета и т.н. и въобще отношенията ни не са както преди :( Знам,че едва ли бихте ме разбрали,някой биха ме упрекнали ,но просто се случи и не мога да избягам от чувствата си :( Изках да споделя и да попитам дали според вас е възможно с времето това да отмине :o
П.П. Тя е на 19,аз на 18 ако има някакво значение

BonbonaBaby
04-03-2010, 20:04
Ми иЗкам да ти кажа,че си нямам на представа.. :grin:

onestar
04-03-2010, 20:37
Или прекратявате мъчителното си приятелство, или задълбочавате отношенията си, без да ви пука от мнението на приятелките ви. :)

fancymebitch
04-03-2010, 20:45
Ми аз съм би също ии .. да ти кажа бях в подобно положение, ходих с едно момиче, но бяхме фр преди тфа .. абе недейте да си разваляте приятелството, не си струва ,, ;хх

alkoxolizmo_0
04-03-2010, 20:46
дай си малко въздух и пробвай с момче ддз.. един вид тя ти е като сестра...

martinkata
04-03-2010, 20:49
дай си малко въздух и пробвай с момче ддз.. един вид тя ти е като сестра...

Е едва ли към сестра с ище има такива желания :-o ако правилно съм разбрала :-)

maksimal
04-04-2010, 08:41
:?

SmilezZz
04-04-2010, 10:37
Или прекратявате мъчителното си приятелство, или задълбочавате отношенията си, без да ви пука от мнението на приятелките ви. :)

Zaritu
04-04-2010, 12:16
а какво пречи да имате някакви взаимоотношения и да сте приятелки в същото време ? ... мнението на другите е без значение ... а и в това да си различен няма нищо лошо :)

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 12:23
Ами аз съм малко против тези неща, но ако се искате .. - вземете се.

JohnDoe
04-04-2010, 17:00
Брр, та по темата малко се съмнявам но все пак е доста вероятно чувствата ти да отминат но след мноооого мнооооого мноооооооооого време за жалост и то не напълно абе направо няма шанс :X и все пак имате 1 година разлика и след няколко месеца ше се разделите (ако е възможно говроя за ВУЗ) тогава би било доста по-лесно когато не се виждате всеки ден и не мислиш за нея постоянно в началото да но после ... :)

loliii
04-04-2010, 17:22
НА КОГО МУ ПУКА, ЧЕ ПРИЯТЕЛИТЕ ВИ СА ПРОТИВ?

YouDontKnowMe
04-04-2010, 17:24
НА КОГО МУ ПУКА, ЧЕ ПРИЯТЕЛИТЕ ВИ СА ПРОТИВ?
Именно.
Оставете се на течението , не насилвайте нищо... То какво трябва да стане, ще си стане .