PDA

View Full Version : Сметка за телефон



3lItA
04-03-2010, 20:53
Ся това не е поредната тема "Нямам гадже а др-те имат"еми е за сметката ми за телефон.Вчера Виваком ме известиха че имам сметка 40 КИНТА.И аз к'во-о-о.Трябва да я платя до 5 дни иначе наще ще разберат.Миналия път когато стана тоя гаф ми казаха че другия път няма да имам комп до 15 години а ся сам на 12.Моля как да изкарам пари...

ltgreen
04-03-2010, 21:03
Говориш с ваще по този проблем и най-много да ти забранят компютъра за 1-2 дена. И се ограничавай с разговорите. Сигурен съм че ще ти изпишат много мръсотии относно как да изкараш парите, но не ги чети.

nef4y123
04-03-2010, 21:09
Според мене няма да те накажат за 3 години :D !!! Най-мн седмица без комп и толкова. А, ако искаш може да поискаш пари назаем от някой fr и после ще му ги върнеш :) . . .


Всяка сутрин ваще ти дават пари (или така си мисля) за закуска, а ти си ги спестявай, като междувременно си прайш сандвичи у вас без да те видят 8-) И така за около месец ще върнеш парите на fr-то . . .

gree_girl
04-03-2010, 21:44
Съгласна съм с мненията преди ман. Но следващия път се ограничавай и си проверявай сметката. За да не стане така, че отново да изпаднеш в същата ситуация. А ти тез 40 кинта как си ги направила?! :shock: :shock: :shock: :shock:

3lItA
04-03-2010, 23:35
Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.Ама те наще ще ми одрежат главата и ще ми я фърлат през терасата ако разберат.Ся не мо'а звъна на никои.Мерси на сички за подкрепата!

jimei
04-03-2010, 23:46
Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.Ама те наще ще ми одрежат главата и ще ми я фърлат през терасата ако разберат.Ся не мо'а звъна на никои.Мерси на сички за подкрепата!

Стани турски роб та да не ти забранят компа.

pamii
04-04-2010, 00:47
Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.


:razz: :razz: На 12 кво говориш толкова бе ..? :D

sashit0
04-04-2010, 07:00
Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.
Ти не си добре !!! :shock: :shock: :shock: И аз бях навъртяла кън 30лв., и наще ме наказаха ушким до 14 години (аз съм на 12) ама то стана 1 седница :D :D :D Поискай от приятели или ако не можеш да платиш им кажи :? :? В никакъв случай не си продавай органите бе момиче :shock: :D Айде успех ! :-) 8-)

SmilezZz
04-04-2010, 09:26
Вземи назаем от някого (баба,дядо,приятел,братовче д,леля и т.н. - все някой ще ти даде),после ще си спестиш парите и ще ги върнеш..

Относно компютъра - най-много за седмицата да ти го спрат,не повече..

И друг път се ограничавай от разговорите си

ltgreen
04-04-2010, 09:54
Тва с органа ме разбива :razz:

... виж сега, ако не се базикаш, удари шамар на тоя дето ти го е предложил :lol: ... а ако се базикаш: Рано ти е да продаваш оргран за да си платиш сметката от 4 лева... по късно си продай бъбрека и си купи апартамент :D , а за сметката, чух че изкупуват коса някаде, нали си момиче, обръсни се гола глава и си продай косата - към 70-100 лева ще изкараш :razz:


всичко е в кръга на шегата

SmilezZz
04-04-2010, 10:12
чух че изкупуват коса някаде, нали си момиче, обръсни се гола глава и си продай косата - към 70-100 лева ще изкараш :razz:
всичко е в кръга на шегата

:lol: Внимавай,може да го вземе и на сериозно :lol: ,все пак е на 12 и всичко се очаква

elito6754
04-04-2010, 15:33
Това с ограничаването на компютъра до 15 е пълна глупост. Иначе...просто им кажи. Иначе откъде ще ги дадеш тези 40 лв? :-o

littlemissplanet2009
04-05-2010, 11:53
Ами според мен вземи от някой фр и после от джобните ще му ги върнеш ако имаш баба и дядо (смисъл ако не са починали ) питай ги обясниим че ще ти се карат у вас и те няма как да не заемат 40 лв на любимата им внучка а лятото ще им помагаш да копате на нивата :razz: :razz: и повече се уграничавай :P 8-)

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 11:59
Говори с вашите. Кажи им. Извини се, кажи им че повече няма да правиш така и ще внимаваш ! Заеми не е добра идея според мен. Или да дадеш орган, ти мислиш ли малко изобщо?! Пък и си прави сметката, сега си още на 12, след някоя друга година не си представям колко сметка ще направиш.. ограничавай се малко. направи си регистрации в глобул и емтел и пращай съобщения от там. Но наистина кажи на ваще, това е моят съвет. Ще издържиш и без комп. Ще трябва да си носиш последствията. :)

maniaka322
04-05-2010, 17:01
Просто ще си преебан !
1. Ти си малолетен и нямаш право да работиш!
2. За по - малко от 5 дена няма никав шанс да изкараш 40 лева, ако изобщо си намериш работа някъде.
Остава да излезнеш на улицата и да просиш :-D, за това съм сигурен, че няма ограничения във възраста :D


Браточка, преебан си, наиграй се на компа сега, тези последните 4 дена :? :D . Ако не ти остава самода се молиш на ваще или както казват другите седни и поговори с тях

П.П: Не съм я навартял тази сметка аз, за да ти казвам какво да правиш, затова каквото си, си надробил това ще си сърбаш ! :?

L0ST
04-05-2010, 18:14
Ем колко, аз имам приятели които правят по 100лв на месец, затова на тях смо им презвънявам, няколко лв повече няма ида забележат :D . Аз правя по 15лв (като се има на предвид, че имам бая ебзплатни минути).

Иначе ми е чудно с кого говориш толкоз на 12 години. Кажи на ваще 1-2 седмици без РС, няма кой знае колко да ти навреди.