PDA

View Full Version : Странен навик



cherrygloss
04-03-2010, 20:02
Значи от няколко дни започнах да мигам с долния клепач.Всмисъл не постоянно, но от време на време, като тик, но не е ,аз съзнателно си го правя.И е много странно и искам да спра, но от време на време го правя и мисля само за това и направо ме влудява.
ЗНам, не е нищо особено, но.. ако имате идея как да спра да го правя :(

ltgreen
04-03-2010, 20:05
Аз по едно време имах такъв проблем... не помня как се махна, траеше 1-2 дена.


Мии си по често лицето, плакни си очите, не мисли за това, ще се оправи.

cherrygloss
04-03-2010, 20:08
Мерси за отговора.. просто много се дразня вече :lol:

Aggresive
10-25-2010, 17:23
И аз го имам даже и сега от време на време като седя много пред компютъра .. просто се занимавай с нещо и няма да се сещаш да мигаш такаа :)

batkodoki
10-29-2010, 14:17
Значи от няколко дни започнах да мигам с долния клепач.Всмисъл не постоянно, но от време на време, като тик, но не е ,аз съзнателно си го правя.И е много странно и искам да спра, но от време на време го правя и мисля само за това и направо ме влудява.
ЗНам, не е нищо особено, но.. ако имате идея как да спра да го правя :(

психиатър!

той ТРЯБВА да те провери първо на офталмолог, да не би да има соматична причина. и ако не - много бързо ще те излекува.

коварно действуващи очни заболявания с трудна прогноза започват така.

но така започват и чисти за психиатър функционални проблеми.

дано да не е първото!
а самото посещение при психиатър - лекува, повярвай ми! :)

cherrygloss
10-29-2010, 15:54
Темата ми е стара първото което е. И второ съветите ти са много глупави : 2 дни след като написах темата ми мина и си мигах нормално = просто моментен навик.Какви психиатри, какви глупости 8-)

batkodoki
10-29-2010, 17:33
Темата ми е стара първото което е. И второ съветите ти са много глупави : 2 дни след като написах темата ми мина и си мигах нормално = просто моментен навик.Какви психиатри, какви глупости 8-)

кой е глупавият не желая да коментирам, не сте ми равна.

- ПЪЛЕН преглед при ОФТАЛМОЛОГ!!!! - (трябва да трае около час, ако е добре съоръжен кабинета)!
така обикновено започват проблемите при много от формите на увеитите.
те рано или късно водят до слепота.

радващо е, че виждаща, полу-виждаща, полу-сляпа, сляпа - нямаш нужда от чужда помощ!

ivospike
10-30-2010, 16:06
и аз имам един странен навик да опикавам жените след като свуршвам лошо ли е или е добре

amk933
10-30-2010, 17:37
cherrygloss, държиш се меко казано глуповато с човек, който си разбира от работата, защото баткодоки е ДОКТОР.

Ти си троши главата както искаш, но най-малкото нямаш правото да му квалифицараш съветите като глупави, защото изглежда...смешно.