PDA

View Full Version : САма съм..



nedelina
04-03-2010, 21:16
На 16 сам всички имат сериозни приятели а аз нямам .. самичка съм искам да си намеря приятел но никои не е по вкусът ми.. какво да направя излизам със мн момчета но само по кафе нищо друго никои не ми прави впечатление...

gree_girl
04-03-2010, 21:42
На колко си?
Нямаш си пирятел, а искаш ..., ами то не става да почнеш да си търсиш, или да виждаш във всеки Новия си приятел.
Гадно ти е, но в този случай психолозите съветват да започнеш някаква физическа дейност, която да те развлича. Остави се на течението, някой ден ще намериш дълго чаканото момче.

eshebo93
04-03-2010, 22:05
ммммм не според мен не излизаш достатъчно с момчета..не се запознваш с нови ххора..пък ии за всичко си има време..а ти много бързаш да имаш всичко ! :-P :-P :-P :P :P

rakiqpower
04-03-2010, 23:53
виж ся мн сложен проблем и аз съм в подобна ситуация.Ходя с неквите мацк но се оказват скумрии и се режеме.Първият ми съвет е бъди с човек с който ще си наистина щастлива а не да има неквите маски и да се правите щото така се губи насладата от любовта.....прозвуча гейски но е така ебати.Второ-продължанай да търсиш,така като стоиш няма да дойде.Трябва да преодолееш страха си или квото и да е там и действаш смело,но не го прави така за да изглежда отчаяно щото ще приличаш на злите милфки които искат мръвки което ме кефи но не го прави :)

SmilezZz
04-04-2010, 09:30
За всичко си има време + за всеки влак си има пътници..Споко..И ти ще намериш сериозно момче..

Всичко се случва,когато най-малко ги очакваш..
Намери си някакво хоби,излез с приятели,запознавай се с нови хора - но не си го забивай това в главата си..Както казах по-горе:
Всичко се случва,когато най-малко ги очакваш

an0nimenn
04-04-2010, 12:43
аз съм момче на 17, и също чакам някоя подходяща! писна ми от лигли и кифли дано скоро дойде и моя влак :-D

elizabethg
04-04-2010, 16:41
Здравейте!Христос Возкресе!Видях статията Ви и веднага прочетох всички коментари :) Аз също съм на 16 и никога не съм си имала приятел...по-лошо...дори не съм се целувала:(Повечето ще си помислят: "Грозна е" или "Има някакъв косур",разбира се няма перфектни хора,но колкото и странно да звучи...хубава съм,имам секси тяло и съм интелигентна...но...ето,че съм сама:(Много момчета показват,че ме харесват,но са неподходящи и не ме привличат изобщо...Не съм излизала никога с момчета и не ходя по дискотеки...Понякога се чудя "Дали ми има нещо?" и тогава майка ми ми казва:"Спокойно и твоя влак ще дойде"...

nIkEnCeTy_bE
04-04-2010, 17:35
Когато най малко очакваш той ще дойде. Неможе сега го искам и да стане. С времето всичко ще се оправи. Недей да искаш да бъдеш като другите. Ти си единствена сама по себе си. Знаеш ли колко момичета изглеждат красиви, с усмивка на лице, а колко са празни отвътре?!

elizabethg
04-04-2010, 18:03
nIkEnCeTy_bE права си мила:)

nedelina
04-04-2010, 18:53
Благодаря ви за саветите ...наистена е така за всеки пътник си има влак :):) :) :) :)

filmimilmi
04-04-2010, 21:37
Здравейте!Христос Возкресе!Видях статията Ви и веднага прочетох всички коментари :) Аз също съм на 16 и никога не съм си имала приятел...по-лошо...дори не съм се целувала:(Повечето ще си помислят: "Грозна е" или "Има някакъв косур",разбира се няма перфектни хора,но колкото и странно да звучи...хубава съм,имам секси тяло и съм интелигентна...но...ето,че съм сама:(Много момчета показват,че ме харесват,но са неподходящи и не ме привличат изобщо...Не съм излизала никога с момчета и не ходя по дискотеки...Понякога се чудя "Дали ми има нещо?" и тогава майка ми ми казва:"Спокойно и твоя влак ще дойде"...

Каква си по народност? Може би традициите, които си наследила от своя произход не са толкова разкрепостени... Или ако искаш ми прати снимка и ще ти кажа колко си секси. 8-)

eshebo93
04-04-2010, 22:02
какво значение има каква е по народност а? Мисля че няма значение..хората които я обичат ще я обочат каквато и да е .. Какъв савет само и даваш..ти вместо да я укоражиш виж кво и говориш..Еми мислете преди да пишете..Спокойно ии твоя принц ще дойде миличка !! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
ПП: Когато най - малко очакваш чудото става !!

rronny
04-04-2010, 22:31
Споко, мацка!И аз не съм имала приятел от много време.Но и сама си ми е добре. :grin: За всичко има време! :)

elizabethg
04-04-2010, 23:04
Благодаря Ви за хубавите думи!!!Наистина :)

filmimilmi
04-05-2010, 13:42
какво значение има каква е по народност а? Мисля че няма значение..хората които я обичат ще я обочат каквато и да е .. Какъв савет само и даваш..ти вместо да я укоражиш виж кво и говориш..Еми мислете преди да пишете..Спокойно ии твоя принц ще дойде миличка !! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
ПП: Когато най - малко очакваш чудото става !!
Ами има, различните народи имат различен манталитет. Може би причната е на подсъзнателно ниво и чака перфектния да се появи и после сватба...
Поне в България не сме склонни да дочакваме първата брачна нощ. Възможно е да е с чужд произход и да е попила различен морал в хода на своето възпитание от родители, среда и прочее... Един вид да блокира нуждите си до самата сватба... Знам ли, просто предположения давам. 8-)
А че мога да я успокоя, мога. Не ми е проблем да играя ролята на психотерапевт, но с времето все повече си мисля, че човек не може да се поучи от грешките си ако постоянно може да си намира извинения или да се появява по някой приятел, който да му помогне да си забърше сълзичките. Временния комфрот не помага с нищо. Както и временния успех не е едно и също с временния неуспех. По-добре вторто. Разбираш ли на къде бия?
И ако сме тръгнали отново към обективни съвети, то причината не е в никой друг освен в самата авторка. Проблемите може да са много, но в крайна сметка повечето произлизат от външния вид. Поради тази причина и помолих за снимка. Щом е стигнала до положението, че пуска тема във форум значи горещо иска да сподели на някой, за да й олекне, а вероятно и отчаяно търси решение на проблемите си. Да, темите от този сорт обикновено са открит израз на отчаяние. А отчаянието от какво може да идва? Да, авторката се опитва да си самовнуши кураж, че едва ли не за толкова години не си е намерила приятел защото едва ли не никой не и бил по вкуса, но най-вероятно е да не е така. Звучи ми по-скоро като оправдание. Все пак личи си, че вече е готова да си има какъв да е приятел защото връстничките й си имат и този факт сякаш вече я притиска да действа. За това и пуска темата. Но щом чак търси помощ от непознати, вероятно е проблема да е сериозен. Хубавите момичета винаги получават внимание. Много вероятно е да има някакъв дефект в теглото например. Това би обяснило много неща. И сега не казвай, че съм повърхностен тип, то е просто естествено. Все пак и ти си признай какво те възбужда като момиче фантазирайки си за някое момче? От визията ли или от акъла му се възбуждаш? Да, това е неудобната истина. Трябва просто да поддържаш ниво. Не може да очакваш високи резултати от себе си ако не показваш никаква визия, имаш ниско самочувствие и само те е срам да те видят дори... Та за това казах, че няма да е лошо авторката да пусне някоя снимка, за да бъдем обективни. Тук сме непознати, няма да й се смеем, няма да я нападаме, само безпристрастно ще я посъветваме какво трябва да промени в себе си и ще го направим като по-добри приятели дори от най-добрите й приятели. Да, това е и друга част от нещата, докато приятелите и близките в повечето случаи подкрепят човек, за да му вдъхнат повече самочувствие и самоувереност и комфорт както и в желанието си да не го наранят, често го заблуждават, че всичко е наред... :)

elizabethg
04-05-2010, 15:08
Относно външността...нямам проблеми...висока съм 1.81 и тежа 55 кг.

filmimilmi
04-05-2010, 15:29
Може би ти липсва харизматичност - излъчването, което действа като магнит за хората. Мерките на модел са нищо ако очите ти са безизразни например... Знам ли, 1001 причини може да има. За това ти казах, една снимка може да разкрие неща, за които книга от 1001 страници може да не е достатъчна. :) И все пак не мисля, че трябва да имаш толкова строги съображения за анонимност. Тук сме се събрали само непознати и никой няма за цел да ти се смее. Ще получиш куп съвети, за които както казах, истинските ти приятели няма да им стиска да ти дадат от страх да не те наранят ако случайно си помислиш, че не те харесват такава каквато си. Една снимка и много безпристрастни решения за различни проблеми - коса, дрехи, тяло... Тук никой няма да те изяде. :)