PDA

View Full Version : Kръв от ануса СЕРИОЗНА Е ТЕМАТА !!!



Alhimikat
04-03-2010, 20:17
Гледайте сега,отивам си аз до тоалетната по голяма нужда и по обичай си взимам книжка.Чета си,чета си и си свърших работата.Тръгвам да се изтривам,изтрих си се,но усещам,че има още "аки" вътре,напъвам се и нищо,само една мощна пръдня..Тръгвам пак да се бърша и този път имаше нещо като вода по хартията,след като се избърсах,обаче,усетих пак,че "има" още - напъвам се и пак една мощна пръдня.Пак се бърша но този път по хартията освен "водата" имаше и много ярък червен "примес",не течеше,но беше доста като количество(изхабих доста хартия докато го махна)...Болка няма в областа на ануса.Сега ме боли в областта на бъбреците,но мисля,че е от напъването,защото бъбреците(доколкото знам)нямат общо с ануса...

Момче съм на 17 (от скоро)
ХЕТЕРО СЪМ
Ям каквото ми падне,спортувам,мога да кажа активно...

Моля за сериозни мнения
ТЕМАТА НЕ Е ШИБАН ФЕЙК !!!

Alhimikat
04-03-2010, 20:39
аз от доста време,като се трия и гледам някаква течност,след като съм се "изчистил",но не обърнах внимание,сега като се появи и кръв,много се уплаших :x дано да си прав...

SK0RP10N
04-03-2010, 20:42
Не се напъвай, заради това е станало :)

Sisi7u
04-09-2010, 09:38
тфа ''аки'' звучи като чели си на 5, бе брат 8-) Вика се фекалиии !!!
а по темата можеш да имаш запек или нш от сорта пий спец чайове, които помагат за по-лесно изхождане ;]]

bebity92
04-09-2010, 12:16
Сигурно е запек

L0ST
04-09-2010, 13:14
Или пък хемороиди...Ако имаш запек.. Наблюдавай си "акито" и ако продължава трябва да отидеш на лекар.