PDA

View Full Version : изтрийте темата



playhard1
04-03-2010, 20:55
:grin:

mArMaLaDkA
04-03-2010, 21:09
Да ти имам представата за връзка. 210 километра! И двамата сте били деца тогава(че и още сте). Годежи, деца, филми-милми... :shock: Да не говорим, че кое нормално момиче ще се занимава с такива глупости? Връзка от 210 км разстояние с някакъв от мирк, някаква телефонна любов... Кое ти е напредналото в живота? Стоиш си все на едно и също дередже от година и 8 месеца, пътуваш по 7 часа като ненормален, за да се видите за 2 часа и после на връщане пак едни 7 часа път.
Да не говорим, че е било супер нагло да тормозиш момичето, че и да го зарязваш, заради простотията, че не ти е дало телефона на майка си. Че кой си ти всъщност? Някакъв хлапак от мирк, който й е повярвал на глупостите. Да няма да се жените, че да те запознава? Егати човека, да търси специално номера на майката, да й звъни и да й разправя колко смотана е дъщеря й. :shock: Още по-глупава пък е майка й да слуша нравоучения от някакъв напълно непознат, който уж се води гадже на дъщеря й. Това е вторият проблем, че връзката между детето и родителя просто не съществува.
Изключително психопатска постъпка от твоя страна, изключително гадно мислене, изключително грешни представи за света имаш. За пореден път - ИЗУМЕНА СЪМ!

BonbonaBaby
04-03-2010, 21:09
Ех колко хубава история,но за съжаление накрая обичайното... :( Еми за да я забравиш по-лесно излизай с приятели на разходки,кафета (дори да не ти се излиза),запознавай се с различни хора,контактувай постоянно... и така.. Мога да ти пожелая успех ! :)

ltgreen
04-03-2010, 21:14
Всичко ти се е струвало перфектно с нея, защото сте прекарвали малко време заедно... перфектна жена/момиче няма. Ако наистина си я обичал, няма да я забравиш, няма как да стане... можеш да си мислиш за други неща, но винаги ще я помниш.


не знам защо искам само това момиче, макар и да знам, че занапред ще имам труден живот с нея

Ми тва е несподелената любов. Вдигай главата, има още много риба в морето :) Като момче ти го казвам, което е минало по път подобен на твоя. Бъдете си приятели, но не повече, с върпосното момиче, само с цел в бъдеще като се оправят нещата да можете да сте си заедно отново.

ltgreen
04-03-2010, 21:18
mArMaLaDkA и аз съм изумен... я по-спокойно. От това, което прочетох аз, разбрах че тези неща ги прави от любов. Прекалено крайна си.

mArMaLaDkA
04-03-2010, 21:20
за теб не съм, за себе си съм абсолютно права. :)

ltgreen
04-03-2010, 21:24
за теб не съм, за себе си съм абсолютно права. :)

Гадно е, представи си че наистина я обича, и не пътува 200 километра за да я изчука, а просто да я види. Ако ти беше на нейно място, нямаше ли да го оцениш? А тези гафове с телефона на майка и и тн. - всеки греши, понякога и аз съм краен, дори и ти. :)

playhard1
04-03-2010, 21:30
mArMaLaDkA ами не можах все пак да напиша всичко.. Явно не си ме разбрала правилно.. Работата е следната - това беше сериозна връзка, и за мен беше тъпо да се крие, само защото родителите и искали да е от техния им град. Иначе съм съгласен с теб, ако не беше сериозна връзка, аз самият нямаше да искам да се запознавам с тях. Щом мислиш, че е нормално да върши нещо, и да ми го казва след това... Ако и ти си на това мислене, значи повече няма какво да ти обяснявам. Това за годежите и т.н. разбира се не беше още в самото начало. И самото разстояние прави връзката по-силна. Човекът става трудно достижим, но като му вярваш, макар и далече, пак го обичаш и живееш с надеждата, че един ден ще сте заедно... Както казах, ходех при нея, и не съм казал за 2 часа, случвало се е да оставам и повечко.. ltgreen е прав, не съм ходил при нея за да го правим. И да ти кажа - никога не сме го правили..

ltgreen
04-03-2010, 21:35
Според мен тя ти е казала, че техните са против това че си от друг град, само защото е искала да скъсате поради някаква причина. Ако не е било така, майка и щеше да те резне.

playhard1
04-03-2010, 21:38
не знам, тя по тела ми се обяснява, че това е било преди, че вече не било проблем (а точно преди 2 седмици я хвана като говори по тела с мен и и каза "веднага го зарязвай"). Тази жена си вре носа навсякъде, и колкото и да ме боли, истината е, че най-вече тя повлия на приятелката ми, и я отблъсна от мен, защото разбра, че няма да стане нейната момиченцето й да е при нея и тем подобни работи :(

mArMaLaDkA
04-03-2010, 21:40
къде съм споменала, че е бил сума ти път само и единствено, заради единия секс?
И двамата са били супер филмирани от самото начало до края, пък той като е възвишен, проспериращ, борещ се, напредващ в живота, как е могъл да си го позволи?
Както аз съм си права за мене си, че авторът е абсолютен мухльо, така и той си е прав за себе си, че е някакъв много готин, пък девойката е глупавото момиче от мирк, което вечно е в полите на майка си. В крайна сметка не аз съм си зарязала гаджето, което уж обичам за глупости, не аз съм карала майка му да ни оправя отношенията след скъсването и не аз пускам теми, че "не мога с нея, ама и без нея не мога". Да не говорим, че авторът през цялото време се вживява като жертва. Конкретно говоря за пътуванията му. Момчето само е решило, че ще си хване влака/автобуса, ще пътува 7 часа само и само, за да види приятелката си. Това, че момичето не е могло да стои повече време с него, надали зависи толкова от нея, все пак е била на 14-15, може да е имала работа, задължения, домашни...
То е ясно, че нещата имат две(че понякога и повече) гледни точки, ама в случая аз гледам от една и мнението ми е провокирано все от тея изречения, които ми се забиват като трън в очите "аз отидох, аз напредвам в живота, тя е в полите на майка си, тя не стоя и 2 часа с мен".

playhard1
04-03-2010, 21:45
mArMaLaDkA разбирам, че си от тези, които не понасят връзката от разстояние и никога не биха се захванали с такова нещо. Може да си е имала задължения, да, разбира се, че не си е тръгвала нарочно. Но всичко беше заради това, че родителите и не знаеха. Защото ако не си тръгне, родителите и все някак ще разберат защо е закъсняла и т.н. Както казах, тя е страхлива. И не се обадих на майка й с целта да кажа какво е направила, а за да я питам защо мислят по този начин. Естествено тогава не се сдържах и обадих някои работи, но нямах това намерение. Просто аз казвам, че не съм заслужил това. Гледам и псуваш, явно си отворена. Аз от цялата работа само едно искам - как да не мисля за нея. А като гледам ти май най-добре ще ми помогнеш, трябва ми съвет от такъв човек :o

mArMaLaDkA
04-03-2010, 22:03
- Какъв е тоя бе, маме?
- Ами... таковата
- Какво?
- Еее, таковата, бе... гадже ми е. :oops:
- :x Къде се запознахте?
- Ами... в мирк.

Много нелепо звучи самото обяснение на това, къде сте се запознали, може и това да я е спряло. Виж, ако девойката имаше желание да е с теб, надали щеше да й пука за мнението на майка й. Именно, защото при деца с такива строги родители, все някога и отнякъде избива всичко. Майка й е била донякъде правилния човек, зад когото да се покрие.
А цялата ти работа с това звънене на родителки, разправяне на разни неща и търсене на сметка защо мисленето им е такова, е била абсолютно излишна, защото ти си бил никой. Разбираш ли, няма как един ден от нищото да звъниш на жената при положение, че тя даже и не те знае, че съществуваш, и да започнеш да й търсиш сметка защо мислела така и да й разправяш какъв си на дъщеря й. Тя самата, ако е имала желание, е щяла да сподели на майка си, на баща си, на баба си или на някой друг.
Мал шанс. И двамата не сте (били) дорасли за връзка. Липса на компромиси, голямо разстояние(пък вие сте били малки и неспособни да водите такава връзка, ако изобщо може да се нарече така), постоянно подчертаване от страна на единия във връзката как той прави всичко, пък другия си клати краката и всякакви такива. Загуба на време, ако питаш мен.

ЕДИТ:
Гледам и псуваш, явно си отворена.
:lol:

Толкова от мен за днес. Лека вечер! :)

playhard1
04-03-2010, 22:07
Нека пак подчертая: те я заплашваха постоянно (дори и с бой). Тя не можеше да им каже, беше я страх. Но тяхното мислене не беше правилно. Когато момчето е от техния им град, това не гарантира, че дъщеря им ще бъде щастлива, нали? И да, като сме се запознали чрез интернет, какво от това? Тя никога не ми е изневерявала, но е правила неща без да знам, които впоследствие научавах. Както казах, тя е едно дете, родителите правят всичко за нея. На нея за нищо никога не и е отказвано. Иска само нейното да става..

Priceless
04-04-2010, 06:15
Оф ... айде върни темата, де. Интересно ми стана. :?

sunshinepp
04-04-2010, 07:45
Оф ... айде върни темата, де. Интересно ми стана. :?

+ 1 на мен също .. :-o

playhard1
04-04-2010, 09:01
пуснах я пак, щом искате да четете ;-)

Wrathchild
04-04-2010, 09:48
Ти не се ли усети, че е нормално да се промени толкова, след като я зарязваш за глупости?
Не била казала на родителите си за вас - не е длъжна. Преценила е, че по-добре да не знаят. Това са нейните родители и това какво ще им казва и какво не, си е изцяло нейна работа.
Не ти била дала телефона на майка си - че ти кой си, че ще ти го дава? За какво ще ти е телефонът на НЕЙНАТА майка?

playhard1
04-04-2010, 09:58
:razz:

Wrathchild
04-04-2010, 10:15
Кое е толкова смешното?
И да триеш, и да не триеш, фактите са си факти. Ти за семейството им си никой. Значел си нещо единствено за дъщеря им.

playhard1
04-04-2010, 10:18
ти така си мислиш :P

Wrathchild
04-04-2010, 10:35
Мисля, да. Ти можеш ли го?

playhard1
04-04-2010, 10:46
точно в моята тема ли трябва да се заяждаме? всеки има лично мнение, а това, че моето е различно от твоето, не значи, че ти си повече от мен. :smt117

amk933
04-04-2010, 10:48
По желание на автора. :)