PDA

View Full Version : pomo6t kak da razbera?!?



hahu3
04-03-2010, 21:26
takammm ami hr edno mom4e adski mn to predi me e hr i sega se 4udq dali me hr ta vaprosa kak da razbera dali me hr ili ne strah me e da pitam pradi pri4inata da ne me otblasne 6otuuu s1m 4ustfitelna taaa kak da razberax[

fancymebitch
04-03-2010, 21:30
:-x

onestar
04-03-2010, 22:01
Отиваш и го питаш.

Всъщност почти нищо не разбрах, но все пак... отиваш и го питаш.

fenkaaa
04-03-2010, 22:18
Не стига,че не пишеш на кирилица ами и тези съкращения навсякъде ми се набиха в главата .. :x

jimei
04-03-2010, 22:25
takammm ami hr edno mom4e adski mn to predi me e hr i sega se 4udq dali me hr ta vaprosa kak da razbera dali me hr ili ne strah me e da pitam pradi pri4inata da ne me otblasne 6otuuu s1m 4ustfitelna taaa kak da razberax[


Hahu? Hahu? Тва ти е ника? :Д Ахахаахахахахахах...


Ся, тая твоята работа е мн. сложна... ;с Съжелявам искрено.

Няколко стъпки.

1. Като се събудиш сутринта, ще се чудиш с кой крак да стъпиш първо. Стъпи с този, с който искаш да стъпиш първо.

2. След това стъпи с другия, и след това с предишния отново и така ги редувай.

3. Използвай мозъка си за да насочиш краката си към училище.

4. Там ще се видиш с това момче. Сега това е изключително сложната част: Трябва да използваш уникална мозъчна серийна комбинация за да мръднеш устните и езика си така, че да питат момчето каквото ти тежи на сърцето.

5. Ако той отговори така, както ти искаш, трябва да го ЦЕЛУНЕШ. УУ гадост. Просто ужасно е, представа си нямаш. Особено ако не си си мила зъбките от два месеца и си пила червено вино миналата вечер без да си изплакнеш устата.

6. Ако всичко проработи както трябва, вече сте заедно и ти си постигнала целта си ;)


Ако те отблъсне, както се опасяваш, съблечи се чисто гола пред него, извавди му половия орган и го сложи в устата си за 5 минути да се сгрее. Тогава ще тръгнете заедно и ще заживеете хепили евър афтър в неговият приказен замък... :)

ВНИМАНИЕ! Изключително рискована операция. Може да погубиш нечия глава...


Радвам се ако съм помогнал, Хаху ;)

Zarity
04-03-2010, 22:33
Моля? :-o

jimei
04-03-2010, 22:37
Моля? :-o

Ако говориш за поста на авторката, ЗАСРАМИ СЕ. Момичето е написала всичко с абсолютно правилна граматика и правопис, как може въобще да казваш "моля"?!

Ако говориш за моят пост, разбирам те напълно. Аз сричам като чета, камо ли пък писането ;( ;( ;(

transformable
04-04-2010, 01:04
1. Питаш го да ли харесва някоя.
2. Даваш му поводи,че изпитваш нещо към него (прегръщаш го,говориш мили неща и т.н)
3. Другото би трябвало да дойде от само себе си :)

Успех 8)

AnzaRe
04-04-2010, 05:10
Пиши на кирилица и тогава ще ти отговоря :)

ReachlessGirl
04-04-2010, 05:57
Ми като те е страх ше си останеш с искането .. :lol: :lol:

п.с. пиши на кирилица и изписвай целите думи, че така е суупер дразнещо .. :x

hamilcar
04-04-2010, 06:03
Пуснете нова тема и нека да бъде написана по-разбираемо и на кирилица.