PDA

View Full Version : Писна ми от неговите глупости !



fenkaaa
04-03-2010, 22:29
Значи .. има едно момче което се прави на големият "ебач" .. Беше разправял,че правили работата с една моя приятелка,казва и да не казва на никой,после той се хвали .. тя отрича,дори пред нас-най близките и фр .. но се разбра,че ни лъже от една хронология,както и да е.. въпросът е там,че за нея може да не лъже,обаче когато например като вчера не получи това което искаше от мен,започва да разправя глупости и хората вярват и ме бъзикат ;д незнам дали успях да ги убедя,че това са пълни глупости,но мисля,че ми повярваха поне от изразите им "оле този е много зле" .. Ситуацията беше такава,че ме завлече зад едно дърво и ме караше да му лапам както той се изрази.. имала съм преди нещо с него без връзка и той нещо на майтап ми вика някви думи които не са ми приятни дори да ми казва че само се бъзика и после очаква аз винаги да му помагам и незнам си кфо.. насичкото отгоре си мисли,че макар и на базик да ме нарича по тоя начин се пак всеки си има съвест и не е приятно и не е нужно да ми казва мълчи си,а после той да разправя .. не може да се сети че с държанието си няма да ме провокира да имам нещо с него отново .. обясних това на другите ми фр уж ми повярваха надявам се .. със сегашната си приятелка се държи като господар,дори налита на бой на момичета,просто незнам как да го накарам да престане с тези глупости .. най-добрата ми приятелка ми каза,че вчера се е похвалил че сме правили нещо което не е вярно естествено,аз и казах че ще го питам защо ги разправя тези глупости тя естествено ми каза да не го питам щот тя ще го отнесе което е напълно възможно него не го бърка .. и сега кво да го оставя да си разправя глупости,или да го питам и да има после оттелясали, или да чакам някой съвсем случайно да ме бъзикне за това когато той е там и тогава да го питам какви са тея глупости дето ги приказва,защото вече ми писна от лъжи и интриги и то не само по мой адрес,а и на останалите ми фр.. Радвам се поне,че приятелите ми ми вярват :)

jimei
04-03-2010, 23:02
Тва ми напомня на една песен...

-ЛАПАЙ МА
-Да бе да, само не в дупееетооо!

transformable
04-04-2010, 00:35
Какво ти пука какво мислят другите ? Важното е ти да знаеш истината :) А щом той така говори,говори и ти така за него :-o

xExplosioNx
04-04-2010, 06:05
Какво ти пука какво мислят другите ? Важното е ти да знаеш истината Smile А щом той така говори,говори и ти така за него Surprised

Suglsen

ltgreen
04-04-2010, 09:41
Кво да кажа, освен селяния :-D , такива момчета не познавам, друг съвет освен "не ебавай" не мога да ти дам :?

ReachlessGirl
04-04-2010, 09:57
Аз бих събрала цялата компания (или просто да е пред повече хора) и бих му затворила устата пред всички .. щях да го питам какъв му е проблема и просто да не го оставя да се измъкне по какъвто и да е било начин! Да видим следващия път дали ще посмее ..

nefchi_bs
04-04-2010, 10:12
Всяка лъжа излиза на яве и накрая той ще излезе загубеняка..Много е дразнещо найстина,но ти си знаеш,че не вярно...Истината ще изплува след време и него така ще го ебават,че ще потъне в земата..Изобщо недей да го мислиш толкова идиоти много ...

Zaritu
04-04-2010, 10:45
затвори му устата и повече не го търси ... явно е загубеняк а за приятелката ти явно толкова ти е приятелка щом първо издънва всичко а после иска да си мълчиш гледа собствения си интерес вместо да те подкрепи в това да защитиш собственото си достоинство... аз бих направила точно обратното вместо да я слушам

YouDontKnowMe
04-04-2010, 11:36
Дистанцирай се от него. Ако ти падне възможност - злепостави го пред много хора , както се разписа Хиларито ^

stupid0boy
04-04-2010, 11:43
Тъпанар!

monincetyyy
04-04-2010, 12:01
Първо - пораснете и не обръщайте внимание на глупаци като него
Второ - ако толкова искаш да спре, кажи на всеослушание, че като си е свалил панталоните си се изплашила от прекалено малкия размер и за това нищо не е станало :) да видим кой ще гаврят ся :D
И въпреки тва първият вариянт си остава за мен най-правилен - просто да не ти пука ;)

fenkaaa
04-04-2010, 12:52
Второ - ако толкова искаш да спре, кажи на всеослушание, че като си е свалил панталоните си се изплашила от прекалено малкия размер и за това нищо не е станало :) да видим кой ще гаврят ся :D


:D :D :D

Благодаря на всички :)

FunkyBoy
04-04-2010, 20:43
"комплексар" :?

Sissy90
04-04-2010, 20:54
Изобщо не се занимавай, кажи на когото трябва (т. е. приятелите си), че този разправя простотии. Другите първо, едва ли ще ти повярват, второ, няма защо да ти пука за тях. Хората обичат клюките, ама всяко чудо за три дни. Другата седмица ще разправя за друга.

dark40
04-04-2010, 21:10
пусни слух че пишката му е малка

uBuTo
04-05-2010, 15:21
абе не схванах много от написаното .. ама главното го хванах 8-) .. тегли му една майна и не му духай! 8-)