PDA

View Full Version : Тя не приема от комплименти !?!?!



JohnDoe
04-04-2010, 08:51
По всякакъв начин съм я комплиментирал и направо и косвено всичко готино е момичето ама сама не си вярва и на мен не вярва :X:X:X:X хелп ми :(

jimei
04-04-2010, 08:55
По всякакъв начин съм я комплиментирал и направо и косвено всичко готино е момичето ама сама не си вярва и на мен не вярва :X:X:X:X хелп ми :(

Тя се мисли за грозна и дебела ли?

Фани я и я почвай да разбере, че някое момче има интерес към нея ;д

givemereasontolive
04-04-2010, 08:59
По всякакъв начин съм я комплиментирал и направо и косвено всичко готино е момичето ама сама не си вярва и на мен не вярва :X:X:X:X хелп ми :(

Тя се мисли за грозна и дебела ли?

Фани я и я почвай да разбере, че някое момче има интерес към нея ;д

JohnDoe
04-04-2010, 09:00
Абе тя интереса го разбира ама пак ...

SmilezZz
04-04-2010, 09:00
Относно въпроса от Анкетата - Не особено

По темата - Ами момичето може би не вярва на коментарите ти по Фейсбук..ДДЗ..( не знам как да ти го обясня по-точно )..

Иначе ако имаш някакви чувства към нея - кажи й го..Пък може и нещата да станат..

JohnDoe
04-04-2010, 09:02
Относно въпроса от Анкетата - Не особено

По темата - Ами момичето може би не вярва на коментарите ти по Фейсбук..ДДЗ..( не знам как да ти го обясня по-точно )..

Иначе ако имаш някакви чувства към нея - кажи й го..Пък може и нещата да станат..

Аз не го ползвам тоя сайт :p
Ние сме си полични отдавна ама като и кажа "колко си красива" или квото и да е друго тя "а дабе ама направо" а редовния й лаф който много ме дразни е " а да бе да плуеш и да бегаш"

jimei
04-04-2010, 09:10
Относно въпроса от Анкетата - Не особено

По темата - Ами момичето може би не вярва на коментарите ти по Фейсбук..ДДЗ..( не знам как да ти го обясня по-точно )..

Иначе ако имаш някакви чувства към нея - кажи й го..Пък може и нещата да станат..

Аз не го ползвам тоя сайт :p
Ние сме си полични отдавна ама като и кажа "колко си красива" или квото и да е друго тя "а дабе ама направо" а редовния й лаф който много ме дразни е " а да бе да плуеш и да бегаш"

Не са занимаай с тая, иска внимание. Тя ти разбира комплиментите, ама иска още да я убеждаваш. Иска да те направи буквално "свой" :D

SmilezZz
04-04-2010, 09:16
Аз не го ползвам тоя сайт :p
Ние сме си полични отдавна ама като и кажа "колко си красива" или квото и да е друго тя "а дабе ама направо" а редовния й лаф който много ме дразни е " а да бе да плуеш и да бегаш"
Опа,съжалявам..Разбрала съм грешно..

Тогава по-вероятно е да търси вниманието ти..
Не знам..Може би се прави на недостъпна ли ? Но съм на мнение,че търси повече внимание и иска да докажеш,че наистина така мислиш

onestar
04-04-2010, 09:34
Не знам..Може би се прави на недостъпна ли ? Но съм на мнение,че търси повече внимание и иска да докажеш,че наистина така мислиш
Точно. \:D/

johnnydepp
04-04-2010, 10:34
Относно въпроса от Анкетата - Не особено

По темата - Ами момичето може би не вярва на коментарите ти по Фейсбук..ДДЗ..( не знам как да ти го обясня по-точно )..

Иначе ако имаш някакви чувства към нея - кажи й го..Пък може и нещата да станат..

Аз не го ползвам тоя сайт :p
Ние сме си полични отдавна ама като и кажа "колко си красива" или квото и да е друго тя "а дабе ама направо" а редовния й лаф който много ме дразни е " а да бе да плуеш и да бегаш"

Не са занимаай с тая, иска внимание. Тя ти разбира комплиментите, ама иска още да я убеждаваш. Иска да те направи буквално "свой" :D





1+++ 8-)

Wrathchild
04-04-2010, 11:03
Аз пък като ми правят комплименти и малко се засрамвам. Приятно ми е да ги чувам, но не съм свикнала да е често и чуя ли ги, малко се обърквам и не знам какво да отговоря.
Може пък и тя да е така.

dann
04-04-2010, 11:04
Еми не и прави тогава!

playhard1
04-04-2010, 11:07
Еми не и прави тогава!
:razz: :razz: :razz: :lol: :smt046 :lol:

JohnDoe
04-04-2010, 11:15
Еми не и прави тогава!

ЕЕ не върви не може то без комплименти

Jessie
04-04-2010, 12:07
Какво общо имат съдържанието на темата и анкетата ? :-o

Vanish
04-04-2010, 13:20
Сигурно е грозна, дебела, с пъпки и с мазна коса, ня'а се прит'сня'аш.
Те тия гнусните се правят на най- недостъпни.

SmilezZz
04-04-2010, 14:11
Може пък и тя да е така.
Да,възможно е..
Но след комплиментите на автора,тя винаги е отговаряла:
- "да бе,ама направо"..
Едва ли е срамежлива..

П.С - Последния коментар беше доста груб..Как може да мислиш така,когато не познаваш даден човек

jimei
04-04-2010, 14:28
Какво общо имат съдържанието на темата и анкетата ? :-o

Предстаа си няям, Джеска.

mArMaLaDkA
04-04-2010, 14:31
^Поредната долна реклама за фейсбук е това. 8-)

Тя, не че не приема комплименти, просто се прави на ударена, за да продължаваш. 8-) Бтв прави комплименти тогава, когато наистина нещо ти хареса в нея, а не през 5 минути за щяло и нещяло, 'щото става комично.

Spike
04-04-2010, 14:32
Еми не и прави тогава!
точно :razz: :razz:

BonbonaBaby
04-04-2010, 14:39
1во: Заглавието на темата ти с въпросът са съвсем различни...
2ро: Не видях никакви препинателни знаци в написаното ти 8-)
и 3то: Кво шЪ кажеш за 1вото и 2рото :razz:

JohnDoe
04-04-2010, 15:06
1во: Заглавието на темата ти с въпросът са съвсем различни...
2ро: Не видях никакви препинателни знаци в написаното ти 8-)
и 3то: Кво шЪ кажеш за 1вото и 2рото :razz:

1-во гусин/г-жа литерат има общо просто е написано по странен начин
2-ро, не сме седнали на матура или контролна та да се притесняваме за препинателните знаци.

3-о Анкетата няма общо с темата просто видях че може да се слага и написах първото което ми дойде на акъла. Тва не е реклама на сайта щото го мразя ...

Gabichkaaa
04-04-2010, 15:48
Комплиментите не вършат работа .. Поне това е моето мнение... Когато аз си пиша с момче обичам да му казвам аз колко съм хубава.. въпреки, че нямам самочувствието на хубавица.. по този начин му показвам, че не съм глупава, наивна, срамежлива и няма как да ме впечатли с комплименти... да търси други пътища към мен.. :-)

Спри да и правиш комплименти... просто не и говори за външния вид ами и покажи колко ч харесваш със страстни целувки, големи плюшени мечета в комбинация със захарен памук! :-)

loliii
04-04-2010, 16:26
Фейсбук - нямам. Щото съм пич. :oops: 8)
Момичето - всички момичета са така. Когато й правиш комплимент тя не ти казва мерси, а почва да се прави, че не вярва, за да може да продължаваш да я ласкаеш. Дразни те, за да продължиш да я убеждаваш. Ако ми кажеш, че все още не си го разбрал? Момичетата са си такива. "Ей много си хубава днес." - "А да бе, като кошница съм в главата. И съм надебеляла. И имам торбички под очите. А и виж как съм се облякла като селянка." и подобни такива.

YouDontKnowMe
04-04-2010, 16:37
Фейсбук - нямам. Щото съм пич. :oops: 8)
Момичето - всички момичета са така. Когато й правиш комплимент тя не ти казва мерси, а почва да се прави, че не вярва, за да може да продължаваш да я ласкаеш. Дразни те, за да продължиш да я убеждаваш. Ако ми кажеш, че все още не си го разбрал? Момичетата са си такива. "Ей много си хубава днес." - "А да бе, като кошница съм в главата. И съм надебеляла. И имам торбички под очите. А и виж как съм се облякла като селянка." и подобни такива.
Не винаги. С комплиментите не трябва да се прекалява.
1.Не винаги са искрено изречени.
2.Става навик / досадно.
3. Може да се премине тънката граница с подмазването.
Заради това понякога, когато ми правят комплименти се изнервям и даже вдигнам скандал. Защото не обичам да ми се подмазват/да ме лъжат. Примерно, когато не съм в най добрите си дни (качила съм 5-6кг) и да ми каже - имаш перфектно тяло - изнесла съм го на секундата ... Виж, ако каже че му харесвам - става. Но - перфектно тяло... какво значи перфектно тяло ... сравнение ... бла бла.
С комплиментите трябва много да се внимава.